bhop pro v2.3.2 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
bhop yanlısı – Bunny hop denilen oyunda ustalaşmak ve çevrimiçi savaşlarda kullanmak isteyenler için faydalı bir uygulama. Birçok çok oyunculu FPS oyununda oyuncular, rakiplerine karşı avantaj elde etmeyi umarak tavşan kullanır. Nasıl çalıştığını ve mükemmel bir şekilde nasıl ustalaşacağınızı anlamak için bu yazılımı yüklemelisiniz. Oyun, mümkün olan en kısa sürede atlamalarda ustalaşmanıza izin veren çeşitli platformlara sahip birçok seviyeye sahiptir. Aşamaları başarıyla tamamlamak için güzel bıçak görünümleri de keşfedebilirsiniz.

Hikaye / Oynanış
İşte Bhop Pro’nun bu muhteşem oyununda Android oyuncuları artık gerçekçi ve bağımlılık yaratan seviyelerle birçok şaşırtıcı tavşan atlama seviyesinin tadını çıkaracaklar. Sadece ileri atlayın ve vücudunuzu hızla hızlandırmak ve ileri itmek için havalı strafing mekaniğini kullanın. Bhop Pro’nun heyecan verici oyun içi seviyelerinin tadını çıkarmak için hızlı ve olabildiğince uzağa gidin.

Oyun içi grafikleri daha da geliştirmek ve kendinizi simülasyonun harika oynanışına gerçekten kaptırmanıza izin vermek için karakterleriniz üzerinde çeşitli özelleştirmeleri denemekten çekinmeyin. Farklı modlarda zıplayarak eğlenin, oyununuzun tadını çıkarmanın sayısız yolunu bulun ve diğer birçok tavşan zıplaması uzmanına karşı rekabet edin.

BUNNYHOP HİSSİNİ DENEYİMLEYİN
Oyuncular, Bhop Pro dünyasında tavşan hoplama hissini yaşayacaklar. Basit bir tasarım dünyası ama zengin işlevsellik. Böylece her ortam size üstesinden gelmeniz gereken yeni deneyimler ve zorluklar getirir. Ek olarak, bazı durumlarda, oyuncu tarafında heyecan verici ve dikkatli seviyeler aracılığıyla becerilerinizi geliştirmek için zaman harcarsınız.

Bunny Hop’u deneyimlemeye başladığınızda, oyuncunun seviyenin sonunda nihai hedefe ulaşması için zamana ihtiyacı vardır. Oyuncular, yalnızca iki düğme kontrolü ile FPS atıcılarının perspektifini yaşarlar: bir joystick ve harita üzerinde farklı yerlere gitmenizi sağlayan bir atlama düğmesi. Küçük bir bıçakla donatılmış olsanız da, bu oyunu etkilemiyor çünkü düşmanları yenmiyorsunuz, sadece tavşan zıplamanızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

ZOR DÜZEYLERİ AŞIN
Bhop Pro’da oyuncu, karakteri kontrol ederek, düşmeden ulaşabileceğiniz alanlar arasında hareket etmeye çalışıyor. İşlem, son konuma ulaşılana kadar sürekli olarak devam eder. Aynı zamanda bazı ortamlar oyunculara biraz korku getirdiği için bunny hop oynarken zorlu eğlence zamanları yaşayacaksınız. Böylece uygulamayı farklı alanlara uyarlamak için karakteri kontrol etmek ve pratik yapmak için zaman harcayacaksınız.

Ortamda yürüyebileceğiniz alanlar veya şekiller olacak ve bunlar düz veya üzerinde durabileceğiniz bir çatı gibi olabilir. Atlama sırasında, mükemmel bir şekilde inmeleri ve güvenli alandan düşmemeleri için karaktere yön verin. Ayrıca, başarısız olmanız durumunda yine bölümü yeniden başlatabiliyorsunuz ve bazı bölümlerde tek başınıza değil, çevrimiçi savaş odalarında diğer oyuncularla birlikte oynuyorsunuz.

Bir grup karakter ve birlikte tek seferlik bir iniş olacak. Bu, benzersiz yeteneklere sahip olacakları için aynı ilerlemeye sahip olacakları anlamına gelmez. Bu, seviyenin çeşitli arazilerinde nasıl gezineceklerini anlarken, çok yetenekli oyuncuların alanlar arasında hızla hareket ettiğini görmenizi sağlar. Farklı seviyeler yaşıyorsanız ve hareketleri doğru yapıyorsanız ve çok fazla baskı altında kalmamanız gerekiyorsa bunu da yapabilirsiniz.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ ORTAM GÜNCELLENDİ
Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyundaki seviyelerin hepsi farklı özelliklere ve arazilere sahiptir ve oyuncular için mükemmel bir meydan okuma olacaktır. Bu oyunu deneyimlerken aklınızda bulundurmanız gereken bir özellik ise kapalı bir alanda bazı bölümler olacak ve karşınıza çıkan alanlar arasında hareket etmeniz gerekecek. Aynı zamanda oyun sırasında havada süzülen ortamları da deneyimleyebiliyorsunuz ve araziler arasındaki mesafe oldukça uzun, bu da zıplamanızı ve isabetli bir şekilde inmenizi gerektiriyor.

İlgini Çekebilir  Adguard PRO v4.1.8 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

Yukarıdaki faktörlerden, Bhop Pro’nun oyunculara sunduğu zorluğu görebilirsiniz, ancak yine de bazı heyecan verici şeyler var. Oyuncular kendilerine verilen ortamları fethetmek ve istedikleri sonuçları elde etmek için zaman harcayacaklar. Özellikle herkes diğer oyunculara karşı en iyi sonuçları almak ister ve oyunun versiyonları aracılığıyla güncellenecek yeni ortamlarda zorluklar arayacaktır.

ÖDÜLLERİNİ VE SEVİYELERİNİ YÜKSELT
Bıçak bu oyunda çalışmasa da oyuncular bunu göz ardı edemeyecekleri bir dekorasyon olarak görecekler. Bhop Pro’da oyuncular, FPS oyunlarında bulunanlara benzer birçok bıçak tasarımı bulacaklar. Ayrıca her yeni bıçak, kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunuyor ve oyuna başlamak için doğru olanı seçiyor. Oyuncular yeni bir bıçağa sahip olmak için farklı sandıklar açabilirler.

Oyun sırasında oyuncular, FPS başlıklarına benzer şekilde, oyuncuların elde edebileceği bir sıralama sistemi bulacaklar. Puan kazanmak ve rütbenizi yükseltmek için birçok oyundan geçeceksiniz. Oyuncuları bu oyunun seviyelerinde yer almaya ve diğer oyuncularla rekabet etmeye motive eden faktörlerden birinin de bu olduğu söylenebilir. Yani, basit bir oyun ile oyuncular keyifli vakit geçirecekler.

Bhop Pro’nun özellikleri
Tavşan zıplamayı seviyorsanız, şimdi Bhop Pro’yu indirin ve bugün eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın.

Bunny Hop – Hiç Bunny Hop’u alabileceğiniz bir atış oyunu oynadınız mı? Bu, aslında istediğiniz yere kayabileceğiniz bir tavşan gibi zıplama eylemidir.

Bunu, Counter-Strike gibi bazı nişancı oyunlarında yapabilirsiniz, burada istediğiniz yere daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu, siz zıplarken soldan sağa kaydırarak ve ileriye doğru hareket için momentum oluşturarak yapar. Bunu nişancı oyunlarında yapmayı seviyorsanız, bugün Bhop Pro’da yapabilirsiniz!

Bu, tavşan atlamaları yaparak farklı platformlarda yarışabileceğiniz için tavşan atlama sevenler için bir oyundur. Burada, çok fazla momentum oluşturmanız gerekmediğinden tavşan atlama basitleştirildi.

Bu oyunda, tavşan zıplamayı çok seven oyuncular tarafından yaratılmış pek çok platform ve engelin tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunda parkurdan gündelik ve hızlı koşuya kadar pek çok oyun modunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca burada tadını çıkarabileceğiniz birçok harita var!

* Birçok modun tadını çıkarın – Tavşan şerbetçiotu ile oynamayı seviyorsanız, Bhop Pro sizin için doğru oyundur. Burada hemen oynayabileceğiniz pek çok oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun, parkuru olabildiğince hızlı bitirerek yeni bir rekor kırabileceğiniz Speed ​​​​Run’un keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Burada reaksiyon hızınızı, reflekslerinizi ve tavşan zıplama becerilerinizi test edecek birçok engeli aşabilirsiniz. Kimin daha hızlı olduğunu görmek için bir maçta diğerlerine meydan okuyabileceğin bir çok oyunculu mod da var! Şimdi diğer modların keyfini çıkarın.

* Oynanacak Çok Sayıda Harita – Bhop Pro’da şimdi oynamak için birçok haritanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu haritalar Ski, Arena, Eztrap, Mood, Ether, Serenity, Pillar, Beyond Space ve daha fazlasını içerir. Ama bu oyunun en güzel yanı, kullanmayacağınız halde bir bıçağa sahip olabilmenizdir!

Nişancı oyunlarından gelen bunny hop’un kökenlerine saygı gösterir. Burada Break, Monster, Guardian, Spitfire ve daha pek çok görünümün kilidini açabilirsiniz.

* Eğlence Mekaniği ve Grafikler – Bu oyun, şimdiye kadar bir oyun için benzersiz ve eğlenceli mekaniklerden birine sahip! Özellikle eğlenceli bir oyun olduğu için grafikler de iyi yapılmış.

MOD

BHOP-pro-v2.3.2-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.3.1-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.2.4-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.2.1-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.2.0-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.1.8-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.1.7-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2-1-0-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.0.9-mod.apk

MOD

BHOP-pro-v2.0.8-mod.apk