Bistro Heroes v4.12.1 MOD (Zayıf düşman) APK

Açıklamalar :

RPG oyunlarını seviyorsanız ve kesinlikle büyüleyici bir dünyayı keşfetmek istiyorsanız, o zaman gözlerinizin önünde şirin bir dünya açılan Bistro Heroes oyununu kesinlikle görmezden gelmeyeceksiniz. Aynı zamanda, oyunda ilerlemek için görevleri tamamlamak ve çeşitli düşmanları yenmek için kahramanlarınızla birlikte çalışmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca, onları deneyimlemeniz için yeni etkinlikler ve görünümler sizi bekliyor.

ETKİLEYİCİ KOSTÜMLERİ VE MOBİLYALARIYLA CADDESİ ETKİNLİĞİ

Bistro Heroes’da oyuncular, keşfedilecek birçok heyecan verici şeyin olduğu heyecan verici olayı görmezden gelmemelidir. Özellikle, Cadılar Bayramı etkinliği gerçekleşiyor ve benzersiz çağırma sancaklarını kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Çoğu pankart, toplayabileceğiniz yeni kostümler ve mobilyalar sağlar ve karakterinizin gücünü artırmaya yardımcı olur. Ayrıca yeterli yıldıza sahipseniz, etkinlik sırasında mevcut olan görünümlerden birini takas edebilirsiniz.

DESTINY RESTORAN İLE TANIŞIN

Bistro Heroes’da oyuncuların yaşadığı hikaye, Coq au Vin ve Ayran’ı yolda yürürken görmeleri ve yorulmalarıdır. Ancak şans eseri, hala faaliyette olan bir restorana rastladılar. Bir parça yiyecek istediler ama restoranın malzemeleri tükendi. Bu nedenle, bu iki karakter, restoran sahibine geri getirmek için malzemeleri bulmaya başlayacaktır. İşin ilginç yanı, bu aynı zamanda bu restoranın gelişimi için de ilk adım.

Oyunun birçok farklı seviyesinde yer alıyor ve belirli yemekleri pişirmek için uygun malzemeleri topluyorsunuz. Verilen listedeki yemekleri göreceksiniz ve her yemekte geçmeniz gereken seviyeyi göreceksiniz. Aynı zamanda her besinin farklı bir değeri vardır ve belirli bir miktar kazanmanıza yardımcı olur. Yoldan geçen her vatandaş sizin yiyeceklerinizi satın alır ve size buna karşılık gelen bir miktar öder.

FARKLI OYUNLARA KATILIN

Bistro Heroes’da yemekleriniz için malzeme bulmanız gerektiğinde, onları bulmak ve farklı düşmanlarla yüzleşmek için yolculuğunuza başlayın. Etkileyici büyüme oranlarına sahip orman hayvanlarıdır. Aynı zamanda ekran üzerinde bu iki karakterin hareket edebileceği konuma dokunarak karakterin oyun ekranı çevresinde mantıklı hareket etmesini kontrol ediyorsunuz. Elbette, bir düşmana yaklaştığınızda, yanlarındaysa iki kız ona saldırır.

Küçük düşmanları yenmenin yanı sıra, büyük patronlar da icabına bakılması gereken bir problemdir. Çoğu zaman o düşmana saldırmaya öncelik vermeniz ve ardından kalan düşmanları çıkararak bölümü tamamlamanız gerekiyor. Aynı zamanda, saldırı yetenekleriyle menzilli saldırılara odaklanan Coq au Vin ve bir savunma ve destek karakteri olan Ayran gibi karaktere özgü yetenekler de bulacaksınız.

İlgini Çekebilir  Dinlebi Sesli Kitap v2.0.7 PREMİUM MOD APK

KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Bistro Heroes’da karakterinizi güçlendirmenin birçok yolu var. En iyi yol, karakterler için kostümlerin kilidini açıp mobilya satın alabilmenizdir. Aynı zamanda sahip olduğunuz kahramanlara belirli sayıda istatistik eklerler. Ek olarak, yükseltme bölümünde belirli bir statüyü iyileştirebilir ve hangi statüye öncelik vermek istediğinizi seçebilirsiniz. Tabii ki, yükseltme için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız var.

Özellikler :

* Ek indirmeler olmadan keyfini çıkarabileceğiniz küçük, hafif RPG
* Bir fantezi dünyasından malzemelerle farklı yemekler
* Kahramanları ve şehri süslemek için özgürce kullanılabilecek sevimli kıyafetler ve mobilyalar
* Hafif roman hissi veren büyüleyici bir hikaye
* Basit kontroller, yeni başlayanlar için bile öğrenmesi kolay
* Masal atmosferi ve grafikler

Bistro Heroes MOD özellikleri:

Hasar Çarpanı [x1 – x1000]Saldırı Hızı Çarpanı [x1 * x10]tanrı modu
sınırsız Altın
Sınırsız Orman (her zaman aktif)
Sınırsız Yıldız (her zaman aktif)

Tek Vuruş/Tanrı Modu: Bu MOD özelliği sizi son derece yüksek hasar kabiliyetine sahip yenilmez bir savaşçı yapacak. Herhangi bir canavar, hatta patron bile tek bir saldırı ile öldürülebilir. Bu nedenle, bu karanlık ve tehlikeli ormanda yürümek artık bir sorun değildi. Tüm canavarları yen ve restoranına yiyecek getir.

Bistro Heroes hakkında son sözler

Bistro Heroes’un ilginç bir hikayesi ve zorlu bir RPG oyunu var, değil mi? Bunu deneyimlediğinizde harika bir eğlence zamanı yaşayacaksınız. Makalenin altındaki bağlantıları kullanarak oyunu indirin ve yolculuğunuza şimdi başlayın!

Bistro Heroes v4.12.1 MOD (Zayıf düşman) APK Ücretsiz İndir

MOD

bistro-heroes-v4.12.1-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4.8.0-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4.4.1-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4.4.0-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4.3.0-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4-0-1-mod.apk

MOD

bistro-heroes-v4-0-1-mod.apk

Bistro Heroes Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.