Blades of Brim Apk Para Hilesi Mod İndir 2.19.60

Blades of Brim Apk Para Hilesi Mod İndir 2.19.60

Blades of Brim Apk, bir fantezi dünyasının hikayesini anlatıyor. Sizin ve sevimli arkadaşlarınızın barış ve uyum içinde yaşadığınız bir yerdir. Ta ki bir güne kadar birdenbire canavarlar ortaya çıkıp herkesi yok edip öldürene kadar. Şimdi bu zalim istilaya karşı savaşmak, dünya sakinlerini korumak ve canavarları yok etmek için bir savaşçı olmalısınız. Savaşçı ekibiniz ve canavar lejyonu arasındaki kesintisiz savaşlarla karışık kovalamaca burada başlıyor.

Rol yapma mekanizması, canavarları avlayarak, ticaret yaparak ve oynarken alet değiş tokuşu yaparak rütbeyi seviyeye tırmanabilmenizde en belirgindir. Uzun vadede, binmek için ek çağrılan canavarlarla da donatılabilir.

Bu nedenle göreviniz artık klasik sonsuz koşu oyunları gibi bir veya iki basit işlemle kapsanmıyor. Sadece savaşçıyı engellerin arasından hızla koşturmak, yolda değerli eşyaları toplamak, yol boyunca canavarları yenmek için zanaatı kullanmak değil, aynı zamanda birçok farklı canavarla savaşmak zorundasın. Bu oyunun çok hızlı olduğunu şimdiden söyleyeyim, biraz yavaşlarsanız hemen kaybedersiniz. Ancak yüksek hızı sayesinde Blades of Brim Apk, mobil oyun tutkunları arasında zorluk açısından oldukça ünlü hale geldi.

Blades of Brim’deki bölüm, muhtemelen kesintisiz çalışan unsurun %50’sidir ve kalan %50’si rol yapma kısmıdır. Silah türlerinin yanı sıra, yukarıda bahsettiğim şeylerin sıralarını tırmanmak, tipik bir savaş rol yapma oyununun vazgeçilmez bir tanımlayıcı özelliği karakter çizgisindedir. Blades of Brim’deki titizlikle tasarlanmış savaşçılar, oyunculara birçok seçenek sunuyor. Her karakterin kendi kişiliği ve dövüş yeteneği vardır. Buna göre, rütbeler ne kadar yüksek olursa, savaşçılar arasındaki bölünme ve fark o kadar büyük olur.

Ve Blades of Brim’deki savaşçı sadece silahlarla savaşmaz. Ve o da son derece benzersiz ulaşım araçlarına sahiptir. Ejderhalar, kurtlar ve süper güçlü atlar gibi canavarları, efsanevi yaratıkları çağırdılar, şimdi yakalandılar ve akıllı bineklerinizden biri oldular. Çağrılan her canavarı kontrol etmenin yolu farklıdır. Ve her biri, her araziye, savaşın her aşamasına uyum sağlayabilir. Zeka tamamen size kalmış.

İlgini Çekebilir  Balls Bricks Breaker v1.7.200 MEGA Hileli – Mod Apk

  • Blades of Brim Apk Para Hilesi Mod İndir 2.19.60 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para