Block Craft 3D Bina Oyunu v2.17.4 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Vaktiniz olduğunda keyfini çıkarabileceğiniz sıradan bina oyununa ilgi duyanlarınız için, Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free, şaşırtıcı ve bağımlılık yapan oyun cihazlarında olması gereken harika bir oyundur.

Sonsuz bina seçenekleriyle tüm şehrinizi inşa etmekten çekinmeyin. Köyünüzde her türlü mekanizmayı yaratmak için mevcut malzemelerle farklı kombinasyonları ve tasarımları araştırın. Kasabanızı ziyaret etmeye davet ederken diğer köylüler ve oyuncularla etkileşim kurun veya tam tersi. Block Craft 3D’de arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara katılırken eğlenceli ve ilginç oyunun tadını çıkarın.

Öykü

Oyunda oyuncular, tamamen etkileşimli ortamlarla istediklerini yapmalarına izin verilen yabancı bir dünyaya tamamen dalmış durumda. Ve ana karakter olarak, oyunun, oyuncuların mevcut birçok bina seçeneğiyle tüm şehirlerini yaratmalarına izin verdiği heyecan verici bir inşaatçı oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Pikselli dünyada bloklarınızı almaktan çekinmeyin ve harika araçlar ve binalar oluşturmak için bunları bir araya getirin. Her türlü öğeyi yapmak için birleştirdiğinizde çok çeşitli malzemelere erişebilirsiniz. Harika araçlar oluşturmak için işçiliği işlevlerini kullanın. Ve inanılmaz şehirlerinizi yaratmak için birbirinize yardım ederken arkadaşlarınıza katılın.

İçinizdeki “iyiliği” keşfedin

Evet, bu günlerde birçok oyun sizi kovalayan canavardan kaçmanızı sağlarken bu sizin için bir istisna. Kendinizdeki “iyiliği” gerçekten keşfetmek istiyorsanız, bu uygulama size bu fırsatı verecektir. Yüksek teknolojili şehirler inşa etmenin yanı sıra, bu uygulamada bir kediyi veya başka bir evcil hayvanı sahiplenebilirsiniz. Yolculuğunuzun tadını çıkarmaya devam ederken, ruhunuzu iyileştirme ve mutlu kalma şansınız da var!

Farklı stratejiler kullanın ve kendi hayal gücü potansiyelinizi keşfedin
Belli ki bu oyunda herhangi bir sınırlama bulamazsınız. Kendi hayal gücünüzle ilerleyin ve farklı yapıları benzersiz bir şekilde inşa etmeye devam edebilirsiniz. Yapının önünüzde nasıl görünmesini istediğiniz size kalmış, ancak elbette mimari becerilerinizi göstermek için her zaman elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Ek olarak, bir oyuncu olarak, mekanın içini dekore etme fırsatınız olur. Zeminden duvara, mobilyaya kadar mülkün yapımcısı ve müfettişi sizden başkası değil. Hatta sizin için “tam doğru” görünmesi için kendi kişisel stillerinizi ve tercihlerinizi de ekleyebilirsiniz.

Öğrenmek ve inşa etmek için bir alan
Oyunun yalnızca yaratıcılığa dayalı bir şey olduğunu düşündüyseniz, öyle değil! Yeterince yaratıcıysanız elbette bundan daha fazla keyif alabilirsiniz, ancak bu başka türlü oynayamayacağınız anlamına gelmez. Bu uygulama size, farklı yerleri ziyaret etmek için haritayı kullanarak ve kendinize bir düzine eğlence vererek öğrenme ve inşa etme fırsatı sunar.

İlgini Çekebilir  Matchington Malikanesi v1.97.0 MOD APK — YILDIZ HİLELİ

Özellikler:

* Basit, sezgisel ama bağımlılık yapan oyun
Block Craft 3D: Ücretsiz Bina Simülatörü Oyunları oyuncular, basit ve sezgisel mekanikler sayesinde oyunla çabucak tanışacaklar. Burada, onları belirli amaçlar için uygun kılan benzersiz özelliklere ve özelliklere sahip çeşitli mevcut tahta malzemeleri elde edeceksiniz. Birkaç blok alın ve hayal gücünüzün her türlü muhteşem yapısını oluşturmaya başlayın.

* Bu sağlıklı bina oyununda tüm şehrinizi inşa edin
Mevcut birçok yapı ile oyuncular, envanterlerinde ne varsa kullanarak kendilerini farklı türde evler, kaleler, madenler ve hatta bütün köyler inşa ederken bulacaklar. Bloklu piksellerle kendi uzay geminizi, Özgürlük Anıtı’nı, Eyfel Kulesi’ni, Everest dağını ve daha fazlasını tasarlamaktan çekinmeyin.

* İlginç özelliklerle destansı simülatör oyununun tadını çıkarın
Buna ek olarak, oyun aynı zamanda onu basit bir bina oyunundan çok daha fazlasını yapan birçok ilginç simülatör özelliği sunar. Burada çevre ile etkileşime girme ve birçok yeni insanla tanışma fırsatınız var. Bırakın köylerinizi ziyaret etsinler, istediğiniz zaman onlarla iletişim kurun.

* Karakterlerinizi kişiselleştirmekten çekinmeyin
İlgilenenler için oyun, birden fazla seçenekle kendi karakterlerinizi oluşturmanıza ve özelleştirmenize bile izin verir. Görünümlerini, yüz ifadelerini kişiselleştirmekten çekinmeyin ve en önemlisi kendilerini ifade etmek için harika kostümler giydirin. Bunun da ötesinde, karakterleriniz için oldukça havalı olan bazı ilgi çekici giysiler bulmak için zanaatkarlık özelliğini bile kullanabilirsiniz.

* Birçok komik ve sevimli evcil hayvanınız olsun
Ve kendi sevimli evcil hayvanlarınıza sahip olmakla ilgilenenleriniz için, kendinizi sevimli ve sevimli hayvanları evlat edinirken bulacaksınız. Tüm hayvanat bahçenizi heyecan verici hayvanlarla inşa ederken iyi eğlenceler.

Block Craft 3D Bina Oyunu v2.17.4 MOD İndir (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

blok zanaat-3d-v2.17.4-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.17.2-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.16.0-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.15.0-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.14-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.13-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2-14-12-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.11-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.8-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.6-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.5-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.14.4-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2-14-0-mod.apk

MOD

block-craft-3d-v2-13-71-b1058-mod.apk

MOD

blok zanaat-3d-v2.13.70-mod.apk