Bloody Bastards v3.2.9 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Bloody Bastards, piksel sanat grafikleri, ragdoll fiziği (ancak normalden daha uygun), çift çubuk kontrolleri ve bulunacak, ele geçirilecek veya yenilenler tarafından kupa olarak verilecek çok sayıda oyun içi öğeye sahip, kaygan, acımasız bir 2D aksiyon oyunudur. düşman alındı. Onlardan çok, çok olacak. Oyuncular, savaşların hiç durmadığı ve her zaman ayaklanıp istediğinizi elde etmek için bir fırsatın olduğu ortaçağ Avrupa’sının kanlı savaşlarına dalarlar. Acıma ve şüpheyi bir kenara bırakın, seçtiğiniz savaş taktiklerine göre donatın ve heyecan verici düelloların tadını çıkarın.

DÜŞMANLAR NASIL ÖLDÜRÜLÜR

Geçmişin dünyasına geri dönersek, cesur bir insan olmalısın ve bu topraklarda hayatta kalabilmek için düşmanı yenmek için nasıl savaşacağını bilmelisin. Ve buradaki düşmanlarınız, kendi bencil sefil kardeşleriniz. Size ihanet ediyorlar ve her an idam edilebilirler. Bu nedenle, her zaman tetikte olmalı ve düşmanla yüzleşmelisiniz çünkü onlar her an sizi yok etmeye geleceklerdir. Düşmanı alt etmek için kendi stratejilerinizi ve savaşma yöntemlerinizi oluşturmalısınız. Ayrıca kılıç, balta, bıçak gibi savaş silahları… Çok basit olmalarına rağmen, düşmana karşı size çok yardımcı olabilir.

İNŞAAT İŞARETLERİ VE YAŞAM SAHNESİ

Bu, yapımcı tarafından tasarlanan, oyuncuları ilk andan itibaren cezbedecek, enerjik ve göz alıcı bir karaktere sahip bir oyundur. Eşsiz renkler ve 2D görüntülerle birleştiğinde, oyuncu büyülenmiş ve vazgeçilemeyecek kadar çekici. Ayrıca her yaşa uygun sevimli karakter tasarımı ve yapısı sayesinde oyun oynarken hayattaki stresi ve baskıyı azaltır. Sadece bu değil, silah sesleri ve kurşunlar da heyecanı ve dramı artırdı. Ayrıca, arka plan müziği de oyun hakkında daha fazla heyecanlanmamıza yardımcı olmak için melodik.

ÖZELLİKLER, OYUN ÖZELLİKLERİ

Bu, kontrol etmek, doğru yollar ve stratejiler vermek ve en iyi sonuçları almak için fiziğe dayalı bir oyundur. Bu oyuna katılarak, becerilerinize bağlı olarak farklı oyun seviyeleri arasından seçim yapma hakkına sahipsiniz. Ayrıca etkinlik yerinizi seçmekte özgürsünüz. Oynadığınız her bölümde farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız. Her düşmanın kendine has özellikleri vardır, böylece onları kolayca tanımlayabilir ve nasıl yok edeceğimizi bilebiliriz. Özetle ve anlaşılması kolay, birçok zorluğu tamamlamanız, birçok düşmanla karşılaşmanız ve onlarla nasıl başa çıkacağınızı bilmeniz ve onları yok etmeniz gerekecek. Cesur bir insan ol ve düşmanlarını yenme isteğine sahip ol.

İlgini Çekebilir  Mr Bullet Spy Puzzles v5.15 MOD APK — PARA HİLELİ

BU KODUN SUNDUĞU AVANTAJLAR

Bu oyun sadece insanların zor işlerden sonra eğlenip rahatlamasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda oyunculara aşağıdakiler gibi birçok farklı fayda sağlar: Bu oyunu oynarken birçok şeyi deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda küçük çocukların zeka geliştirmelerine, hafızayı geliştirmelerine ve durumlarla başa çıkmada daha esnek olmalarına yardımcı olur. Kullanmakta olduğunuz cihaza kurmadan ne duruyorsunuz ve katılın!!!

OYNAYA KİMLER GİREBİLİR

Belki de bu günlerde, birbirini vuran aksiyon oyunları ve oyuncuları savaşa katılmak için zamanda geriye götüren, zor bir hayat yaşayan ve birçok düşmanla karşılaşan oyunlar çok popüler ve Bloody Bastards da bir istisna değil. Pek çok kişinin ilgi duyduğu ve katıldığı oyunlardan biridir. Bu oyun herhangi bir yaş gerektirmediği için şu anda en erişilebilir oyunlardan biridir. İsteyen herkes oyuna katılabilir. Çocuklar, öğrenciler ve hatta ebeveynleri gibi yetişkinler bile kurabilir ve oynayabilir.

Özellikler :

* Hızlı* tempolu, fizik* tabanlı 2D dövüş oyunu
* Farklı konumlarda çok sayıda farklı seviye
* Yüzlerce vites ve daha fazlası gelecek
* Her seviyede farklı ve zorlu düşmanlar
* Çılgın çok oyunculu
* Google Play Lider Tabloları

Bloody Bastards Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Son sözler

2D fizikle karıştırılan ragdoll mekanizması sayesinde, Bloody Bastards’ın piksel sanatı her oyuncuda garip, inatçı kişilikler oluşturdu. Ayrıca kullanıcıya savaş deneyimleri getiriyor. Savaşlarda yer almak için 100’den fazla temel silah, kalkan ve diğer ekipmana sahip olursunuz. Bu, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak ve karşılamak için her zaman yanınızda olan ve her zaman size eşlik eden bir oyundur. Oyundan yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmek için şimdi giriş yapmadan neyi bekliyorsunuz? Lütfen indirin ve en uygun şekilde keyfini çıkarın!

Bloody Bastards v3.2.9 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

kanlı piçler-v3.2.9-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3.2.4-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3.2.2-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3.2.1-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3.1.8-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3.1.8-mod.apk

MOD

kanlı piçler-v3-1-6-mod.apk