Bob The Robber 4 v2.55.0 MOD (Mod Money/Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Bob The Robber 4 – macera hırsızı Bob’un başka bir bölümü. Şimdi Fransa’ya bir geziye gitti. Ana karakter Paris’in zengin gişelerine baktığında dayanamaz ve her birini soymaz. Ancak her zaman olduğu gibi, kolay bir yürüyüş beklenebilir. Tüm sahipler değerlerini korumayı önemser ve bir takım tuzakları ve her türlü engelleri vardır. Bu nedenle oyuncu, Bob’a tüm engelleri aşması ve maddi değerleri fethetmesi için yardım etmelidir. Bunu yapmak için, karakterinize görevlerde faydalı olacak belirli beceriler kazandıracak kostümler satın almanız gerekecek.

İçindekiler

BOB THE ROBBER 4 MOD APK HACK

Gelişinizi Fransa’nın en lüks şehrinin ihtişamıyla karşılıyoruz. Para kokan büyük maceranız sizi birçok farklı seviyeden geçirecek. Her kat özel evlere ve hatta süpermarketlere karşılık gelir. Hedeflediğiniz üs, soymak istediğiniz sızmanın hedefi sizsiniz. Her ev, en fazla beş yıldıza kadar belirli derecelendirme yıldızlarını verir. Bunlar gelecekte sizin için de uygun koşullar olacaktır.

Her katın özel evine girdiğinizde tüm detayları cepheler ve bölümler aracılığıyla görebilirsiniz. Özellikle evin yukarıdan aşağıya yerleşimi karşınıza çıkıyor; Evin çatıdan yere doğru bıçakla kesildiğini hayal edebilirsiniz. Böylece evdeki tüm faaliyetler veya her yerde düzenlenmiş değerli eşyalar açıkça görülebilir.

BOB THE ROBBER 4 MOD APK SINIRSIZ PARA

Bob The Robber 4 dünyasına girerken özel göreviniz asla suçüstü yakalanmamaktır. Hazineleri, olabildiğince çok değerli eşyayı çalmalısın. Her şey, elde edeceğiniz nihai sonucu değerlendirmek için tahminler ve terimler haline gelir. Kaç yıldıza sahip olacağınıza, ev sahibinin şüpheleriyle savaşarak karar verilecek. Başladığınız yere geri dönmeye ve baştan başlamaya zorlandığınızda.

Bu özellik sayesinde siz her yeri görebilir ve hareket edebilirsiniz ancak diğer insanlar varlığınızı göremez. Ancak, sadece size özel benzersiz ipuçlarımız ve becerilerimiz olması için katı kurallar getiriyoruz. Görünmezlik yeteneklerine eklenirler, ancak kullanımları sınırlıdır, bu yüzden onları gerçekten ihtiyaç duyduğunuzda kullanın. Bu nedenle, oyuncular her zaman bu özelliği tercih eder, bu yüzden lütfen bu çekici hediye karşılığında çok sayıda değerli eşya kazanın.

İlgini Çekebilir  Niffelheim v1.5.89 MOD (tam sürüm) APK

Bob The Robber 4 v2.55.0 MOD’u İndirin (Mod Para/Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

Bob-hırsız-4-v2.55.0-mod.apk

MOD

bob-the-soyguncu-4-v2-53-1-mod.apk

Bob The Robber 4 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.