Boom Merge Apk Mod Para Hilesi İndir 0.56.1

İçindekiler

Boom Merge Apk Mod Para Hilesi İndir 0.56.1

Bir zamanlar hareketli ve birlikte yaşamak için birçok sakinleri çekti, şimdi kirli ve kalıntılara girmiştir. Şimdi, birlikte çalışmak ve bu temel olmayan küfürleri kırmak için çeşitli hayvanlara eşlik edeceksiniz. Ancak önce, hayvan sakinlerini yıkımdan kurtarmak için gerçek bir kahraman olarak rol oynamak zorundasınız ve kalan parçaları eşleştirmek için büyülü güçleri kullanabilirsiniz.

Hayvan şehrini kalıntılardan kurtarabilmek için, oyuncuların bom birleşmesinde her şeyi birleştirmesi gerekir. Bahçedeki aynı maddelere dikkat edin. Ardından, şehri kurtarmak için en iyi öğe olarak onları yükseltmek için gücünüzü kullanın. Çalışmanın basit olduğunu söyleyemezsin; En iyi eşyaları birleştirmek ve muhtemelen daha fazla hayvan sakinleri uyandırmak için bir strateji ile gelin.

Bu oyunda dinlenmen için zaman yok. Değerli kuru ve saf suyu tanımlamanız ve ardından sakinleri Zootown’da uygun şekilde dağıtmanız gerekir. Özellikle, oyuncular bir dizi garip yaratıkların eşsiz güzelliğini keşfedebilir, hangi mucizelerin onları beklediğini görebilirler. Böylece, her bir ikamet ve konumu şehirdeki ilginç özelliklerini bilebilirsiniz. Şehri geliştirmek için birçok nadir kaynak kazanmak için Zootastic dünyasını keşfedin.

Daha fazla sakinleri çekmek için en iyi hizmeti olan Boom Merge Apk oyununda şehrinizi büyütün. Daha fazla nüfusun büyüdüğü için şehir zenginleşti. Sonra küçük bir kulübe olsa bile, hayvan sakinleri için bir barınak oluşturun. Doğru hizmetler ve dinlenme ile sağlandıktan sonra, siparişlerinizi takip ederler. Oyuncula

Boom Merge Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Boom Merge Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. SBoom Merge Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

İlgini Çekebilir  AT Player v1.613 PRO APK — YOUTUBE MÜZİK VE VİDEO İNDİRME

Boom Merge Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Boom Merge Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

  • Boom Merge Apk Mod Para Hilesi İndir 0.56.1 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız cevherler
  • +Sınırsız Para
  • +Sınırsız Taşlar