Boşta Mafya Simülatörü iş kralı tıklayıcı v0.4.5 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklama:
Boşta Mafya Kralı – Toprağın klasik mekaniğini kullanan tatlı “Simülatör Tap”. Ancak buradaki oyuncular sadece evrim geçirecek ve hemen etkili olacak nesneler değil. Ve mantıklı olarak doğrudur çünkü tarım ana karakterdir ve çok dallıdır. Bölgede mafya patronu ve tüm faaliyet alanlarına ilgi duyuyor. Yasal ve yasadışı.

Idle Farm Tycoon’da yüzlerce dönümlük boş tarım arazisini miras alıyor ve hayallerinizi, iş tutkunuzu büyük miktarda para ve çiftçilik sevgisiyle birleştirmeyi planlıyorsunuz. “Boşta” bir çiftçilik imparatorluğu, tüm zamanların en kârlısıdır.

Android için Idle Farm Tycoon oyununda harika bir çiftlik kralı olmaya ve ailenizin çiftçilik mirasını devralmaya hazır mısınız? Yeni çiftlik domatesleri ve yeni mısır gibi besleyici sebzelerle yatırım yapın, arzınızı, çiftçilerinizi ve tüm tarım traktörlerini akıllıca yönetin.

Dünyanın, çiftçiliğin sadece çocuklar için bir çevrimiçi oyun değil, gerçekten kazançlı bir iş olduğunu anlamasının zamanı geldi!

Dolayısıyla, zengin bir “boş” iş adamı olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken çapaları sürmek, ekinlere bakmak, mal taşımak ve kar etmek için ekrana art arda dokunmaktır. Çiftçilik imparatorluğunuzun yeni ürünlerle büyümesine yardımcı olmaya çalışırken kazanın. Çok çalışırsanız ve ticari zekanız varsa kısa sürede milyonlar hatta milyarlar kazanırsınız.

Tek soru, Android Idle Farm Tycoon’da dünyanın en karlı çiftçilik imparatorluğunu kurmak için gerekli iş adamı becerilerine ve niteliklerine sahip misiniz?

Özellikler:

BİR İŞ TIKLAYICI VE SİZİ ZENGİN YAPAN bir çeşit SİMÜLATÖR
* Gerçek bir kralın hayatını yaşa ve düğmelere bas: bu senin en önemli aletin!
* İstediğiniz zaman istediğiniz yere dokunun, ardından duraklatın. Son olarak, bu tıklayıcı, etrafta olmadığınızda bile mağazanızdan gelir elde etmenize yardımcı olacaktır!
* Oyun hem aktif hem de pasif gelir sunar.
* Geliriniz ve ortaklarınızın geliri, bölgelerinizi genişletmenize yardımcı olacaktır.
* Para kazanmak ve sadece SİZİN ne istediğini harcamak için gelirinizi çarpın.
* Eğlenceli bir oyun

İlgini Çekebilir  Subway Surfers v3.13.0 MOD APK — SINIRSIZ PARA / ANAHTAR / KAYKAY HİLELİ

BİR TYCOON’UN HAYATININ TÜM ÇEKİCİLERİ
* Bir işadamı gibi rahat ama verimli bir hayat yaşayın ve ünlü ortaklarınız sizinle ve işinizle ilgilenecektir!
* Varlıklarınızı büyütmek ve nakit akışınızı sürdürmek için yapmanız gereken tek şey tıkla ve dokun!
* Şirketinizin itibarını artırmak için para kazanın. Ne kadar çok para, o kadar korkutucu ve daha saygılısın!
* Sadık Olun: Her gün sizi meşgul edecek mücevherler, bonuslar ve güçlendiriciler gibi ücretsiz ödüller alacaksınız! Daha da zengin olacaksın!

TÜM DÖNEMLERİN EN ZENGİN ADAMI!
* Sizin için benzersiz bonuslar yaratacak ve tüm çağların en zengin kralı olacak, etrafınızdaki herkese korku salacak çılgın bir bilim adamı işe alın!
* Zenginlik imparatorluğunuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde inşa etmek için dünya haritasındaki farklı alanlara atlamak için hızlı hareket işlevini kullanın!
* Tüm zamanların en ünlü gangster kralı ol. Herkesin mutluluğundan ve başarından başka bir şey konuşmamasını sağla çünkü kendi imparatorluğuna sahip olacaksın!

ZENGİNLİĞİNİZİ GÖSTERİN
* En büyük kodaman listesine ulaşın! Idle Mafia Tycoon oyununun skor tablolarında iş lordlarına katılın.
* Kazanılması çok zor olan parayla övünmek için sosyal ağları kullanın: diğer iş adamlarının bunu bilmesi gerekiyor!

Idle Mafia Simulator – Business Tycoon Clicker Modu Güvenli mi?
Idle Mafia Simulator – Business Tycoon Clicker Modu, uygulama kötü amaçlı yazılımdan koruma platformumuz tarafından tarandığından ve hiçbir virüs algılanmadığından %100 güvenlidir. Antivirüs platformu şunları içerir: AOL Active Virus Shield, avast!, AVG, Clam AntiVirus, vb. Kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz uygulamaları filtreler ve parametrelerimize göre sınıflandırır. Bu nedenle sitemize Idle Mafia Simulator – Business Tycoon Clicker Mod APK’sini yüklemek %100 güvenlidir.

MOD

boşta-mafya-işadamı-v0.4.5-mod.apk

MOD

boşta-mafya-işadamı-v0.4.3-mod.apk