Braveland Heroes v1.76.5 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Braveland Heroes, eski tarz sıra tabanlı bir mobil RPG strateji oyunudur ve oyunculara diğer RPG’lerde asla sahip olmadıkları birçok deneyim sunacaktır. Bu oyunda, oyuncu bir kahraman olur ve kralın kraliyet görevine başlama çağrısına kulak verir. Oyuncunun görevi, canavarlar tarafından çalınan kraliyet eserini kurtarmaktır. Kraliyet Eseri, Yedi Krallığın Kralı’nın asasıdır ve dünya için çok değerlidir. Kral, onu başarıyla kurtaran herkese büyük bir ödül vereceğine söz verdi.

ESKİ OKUL MOBİL SIRA TABANLI RPG STRATEJİSİ!
Oyuncunun yolculuğu kolay değildir ve oyuncu, eseri bulmak için kıtanın her köşesini dolaşmalıdır. Her kıtanın oyuncunun savaşması için birçok düşmanı olacak, karanlıkta ödüllü güçlü patronlar bile bekliyor. Bununla birlikte, oyuncunun yolculuğu boyunca, kahraman kadrosunda farklı kabilelerden yeni üyeler görünecek ve oyuncunun gücüne katkıda bulunacaktır.

Irkların çeşitliliği bu oyunun ayırt edici bir özelliğidir, her ırkın her zaman büyük bir gücü vardır ve belirli düşman türlerini etkiler. Ayrıca oyun dünyasında sayısız silah ve ekipman keşfedilmeyi bekliyor. Oyuncular sadece yol boyunca canavarları yok etmekle kalmaz, aynı zamanda sayısız nadir silah toplar ve onları kahramanlar için donatır.

BEKLENMEYEN BÜKÜMLERLE EŞSİZ SAVAŞLARIN TAM SEÇİMİ
Oyunun başında oyuncu üç kahramandan birini seçip yolculuğa başlayabilir. Savaş sıra tabanlıdır, ancak bununla ilgili ilginç olan altıgen savaş alanıdır. Hexagon savaş alanları, taktik yapıları nedeniyle diğer birçok oyunda ortaya çıktı. Bu tür bir strateji ile karakter hareketleri daha esnektir ve her yöne saldırabilir. Ayrıca, oyuncular birçok canavar türüyle başa çıkmak için birçok taktik geliştirebilirler. Her turda, oyuncu tüm kadroyu hareket ettirebilir veya eylemler gerçekleştirebilir. Ancak her karakterin sınırlı bir hareket ve saldırı menzili vardır, hareket menzili karakterin indeksine, saldırı menzili ise silaha bağlıdır.

İlgini Çekebilir  Dead Bunker 4 v3.4 MEGA Hileli – Mod Apk

EL ÇİZİMİ HD OYUN DÜNYASI
Bu oyundaki yükseltme sistemi de çeşitli ve boldur ve oyuncuların birçok karakteri yükseltmesine olanak tanır ve kullanışlıdır, daha az tüketilebilir. Hatta yolculuğun sorunsuz geçmesi için silahlar inşa edilebilir veya yükseltilebilir. Bu oyunda oyuncuların keşfedebileceği çok şey var: B. ülkenin sırları, kıtalardaki tüm üyeleri toplamak veya unutulmuş silahları bulmak vb. Bir yolculuğa hazırsanız, katılın ve kraliyet eserini alın ve kazanın. kraldan büyük bir ödül.

GRAFİK
Braveland Heroes, bir strateji oyununun gereksinimlerini tam olarak karşılayan basit 3D grafiklere sahiptir. Karakterler chibi tarzında tasarlanmış, çok sevimli. Basit grafiklerle oyun, düşük kaliteli cihazlar da dahil olmak üzere birden fazla cihazda sorunsuz çalışır.

Özellikler:

* Ücretsiz PvE ve PvP oyun modları
* Elle çizilmiş HD oyun dünyası
* Baştan itibaren 3 kahraman arasından seçim yapabilirsiniz: bir barbar, bir korsan ve bir büyücü.
* Silah ve cephane oluşturun ve yükseltin
* Beklenmedik sürprizlerle dolu bir dizi benzersiz savaş
* Gelişen bir kahramanlık destanı – her zamankinden daha güçlü kahramanları savaşa sokun!
* Rastgele üretilen savaşlara ve değerli ödüllere sahip zindanlar
* Çok sayıda güçlü eser
* Her kahraman, savaşın gidişatını tamamen değiştiren benzersiz bir saf savaş büyüsü akademisine aittir.
* Ve tabii ki partinin manşetleri – korkak patronlar

Braveland Heroes v1.76.5 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

braveland-kahraman-v1.73.7-mod.apk

MOD

braveland-kahraman-v1.73.7-mod.apk

MOD

braveland-kahramanlar-v1-69-3-mod.apk

MOD

braveland-kahraman-v1.70.5-mod.apk

MOD

braveland-kahramanlar-v1-68-5-mod.apk

MOD

braveland-kahramanlar-v1-69-3-mod.apk

MOD

braveland-kahraman-v1.68.3-mod.apk