Buz balıkçılığı Fisher simülatörü v1.2011 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

buzda balık tutma Ücretsiz balık tutma oyunu. Büyük balık yakala! – balıkçılıkla ilgili bir spor projesi veya daha doğrusu birçok insan için bu heyecan verici sürecin kış versiyonu. Oyuncular sadece deliğin üzerine oturmak için değil, tüm aktiviteler için bekliyorlar. Buzun üzerindeki tatlı noktayı bulmalı, suya giden kalın bir bariyeri aşmalı ve ardından değerli bir avı yakalamak için doğru yemi ve oltayı seçmeli ve ardından bununla mutlu bir şekilde övünmelisiniz.

İçindekiler

BUZDA BALIK TUTMAK. BALIKÇI SİMÜLATÖRÜ.

Buzda Balık Tutma 3D Mod APK, Buzda Balık Tutma 3D APK’nin PRO sürümüdür. Ice Fishing 3D Mod APK’yı kullanarak içerdiği tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Çoğu zaman sadece ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Ice Fishing 3D Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Ice Fishing 3D Mod APK, rakiplerinizi gölgede bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi Ice Fishing 3D APK’da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.

“Balık tutmak, mükemmel bir dinlenme yöntemi ve özveriyle vakit geçirmek için bir fırsat! Büyük balık oyunlarını gerçekten seven gerçek bir balıkçıysanız ve becerilerinizi test etmeye hazırsanız, o zaman bu ücretsiz en iyi balık tutma oyunlarından biridir – ” Buzda Balık Tutma 3D” – tam size göre. Kışın veya yazın nerede olursanız olun, kendinizi her zaman güzel kış manzaralarının ortasında karla kaplı buz göllerinde bulacaksınız. Bir matkap, bir olta takımı, bir yem ve bir göl. her zaman çok fazla ısırık vardır – gerçek bir balıkçının başka neye ihtiyacı vardır? Okhotsk Denizi tüm rakipleri – balıkçıları – ve küçük bir kerevitin yanı sıra bir levrek ve bir hamamböceği veya bir kızılkanat üzerinde kazanmalıdır. küçük bir yengeci ısırmaz sazan hepsini ısırır mısırda bile yakalanabilir ot sazanı gibi yetişkin bir ot sazanının ağırlığı 25kg civarında olabilir bu buz balıkçısı size ayrıca bir quaker up gösterebilir 100kg’a kadar Böyle bir balığı bir buz deliğinden nasıl çıkarabileceğinizi düşünüyorsunuz Buzda balık tutmak, gerçek balıkçılar için bir tür buz oyunudur. Büyük bir levrek veya büyük bir uskumruya ihtiyacınız varsa, fişsiz yapamazsınız. Yetenekli bir balıkçı için böylesine gerçek bir balıkçılık simülatörü, balığa vurma ve yakalama yeteneğini kontrol etmenizi sağlar! Çok fazla balığın olduğu iyi bir balık tutma simülatörü arıyorsanız, en iyi balık tutma oyunlarından birini ücretsiz indirin ve gerçek balıkçılarla rekabet eden farklı yerlerde balık yakalamak için acele edin. Buz göllerinde balık avı, balığın alışkanlıklarını, habitatını, derinliğini ve tat yelpazesini, farklı balık türlerini yakalamak için hangi olta takımı, yem, misina veya wobbler’ın uygun olduğunu bilmek isteyenler için uygundur. Uskumru avlamanın yayın balığı avlamaktan çok farklı olduğu bir sır değil. Bu balık tutma oyunu İngilizce’dir ve balıklar ve göller hakkında bilgi edinmek çok kolay olacaktır. Bu tür buz oyunları hem gerçek bir balıkçı için hem de bir çocuk için ilgi çekici olacaktır. Harika balık oyunları çocuklar tarafından bile oynanır, bu nedenle bu buz oyunu hem çocuklar hem de yetişkinler için yaratılmıştır.”

İlgini Çekebilir  DomiNations v12.1312.1312 MEGA Hileli – Mod Apk

 

İndir Buz balıkçılığı Fisher simülatörü v1.2011 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

buzda balık tutma-v1.2037-mod.apk

Buz balıkçılığı Fisher simülatörü nasıl indirilir ve kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.