Candy Crush Saga v1.250.0.2 MOD (Sınırsız Yaşam) APK

Açıklama:
Candy Crush Saga – Oyun alanınızdan kaybolan arka arkaya üç veya daha fazla şeker toplamanız gereken, olası olmayan üç türden mükemmel bir oyun. Oyun sadece tüm hayranlara ve tatlı severlere hitap etmeyecek, aynı zamanda zor bir seviyedeki maceraları da düşünecek. Oyunun başında oldukça basit ve sıkıcı görünebilirsiniz ancak birkaç bölüm geçtikçe durumun hiç de öyle olmadığını göreceksiniz. Candy Crush Saga mod apk’da güzel grafiklerin ve yüksek kaliteli görüntülerin tadını çıkarın!

Öykü
Oyunda oyunculara şekerler, lolipoplar ve hayal edebileceğiniz tüm tatlılıklardan oluşan bir dünya tanıtılıyor. Derin ve heyecan verici seviye sistemini keşfederken heyecan verici bir maç 3 oyununun tadını çıkarın.

Oyunda her biri kendi rengine sahip altı farklı şeker türü olacak. Göreviniz, aynı renkteki en az üç şekeri dikey veya yatay bir çizgide eşleştirmektir. Arka arkaya üçten fazla şeker alırsanız hoş bir sürprizle karşılaşacaksınız.

Ayrıca oyunda hedeflerinize ulaşmaya çalışırken yolunuzu kapatacak bazı engeller de bulunuyor. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluklarınız o kadar zorlaşır. O halde harika bir bulmaca oyununa hazır olun.

CANDY CRUSH SAGA’YA GENEL BAKIŞ
Candy Crush Saga, Google Play Mağazalarında çok popüler olan efsanevi bir bulmaca oyunudur. Bu oyun türü oyunculara çok aşinadır, kaynar ve her yaş için oynanabilir. Candy Crush Saga, düzensiz bir şekilde düzenlenmiş mavi, kırmızı, mor ve sarı renkli bir tahta ile oluşturulur ve oyuncuları şekerleri paralel olarak sıralamaya zorlar. Oyuna gelince, oyun oyuncuların dikkat etmesini ve mücadeleyi hızlı bir şekilde tamamlamasını gerektirdiğinden, oyuncular kendi zihinlerini genişletebilir ve geliştirebilirler.

Genel olarak Candy, oyunculara ilginç bir deneyim sunan çekici bir hikayesi olan Android ve iOS için oldukça iyi bir oyundur. Kullanıcılar çok kolay ve sorunsuz bir şekilde kurabilir ve oynayabilir. KING sürümünden başlayarak, oyun 1 milyondan fazla yükleme ile popüler hale geldi ve bu da oyunun harika olduğunu gösteriyor. Oyunda, her seviyede şekerlerin düzenlenmesine şaşıracaksınız ve zorluklar çok mantıklı bir şekilde ayarlanmış. Ayrıca oyun sırasında, her seviyede izin verilen süre boyunca baskı hissedeceksiniz.

OYUN YOLU
Oyun her yaş için tasarlandığından oynanış basittir; Oyunda oyuncu için detaylı talimatlar olsa da insanların çok fazla dikkat etmesi gerekmiyor. Oyun başladığı andan itibaren oyuncu yetkin ve ustaca oynayabilir. Yine de aceleye gelmemeli, her zorluk zorluk derecesine göre art arda artar; Seviye 1’de izin verilen süre de giderek sınırlıdır. Saatli bombaların sizin için zor bir meydan okuma olduğundan bahsetmiyorum bile. Bu yüzden bombalarla karşılaştığınızda, onları hızlı bir şekilde yok edin.

Oyuncuların büyük bir yüzeyde patlayan sarılı bir şeker oluşturmak için aynı renkteki 3 şekeri sıralamaları veya 5 şekerle L şeklinde bir resim oluşturmaları yeterlidir. Tüm yatay veya dikey sütunları aynı yerde süpüren çizgili bir şeker var. Hedefe hızlı bir şekilde ulaşmak için özel şekerleri birlikte oynayın ve düzenleyin. Her oyunda 5 tur oynayabilirsiniz. Tüm turları oynarsanız, Facebook’ta daha fazla arkadaş davet etmeli veya tekrar oynamadan önce 15 dakika beklemelisiniz.

GRAFİK TONU
Kralın ürettiği her oyun, oyuncular için özel bir versiyon olacak; Oyunda her şey mükemmel olacak, en küçük detay bile. Her seviyede kazanmak oyuncular için çok canlı ve çekici. Özel bir sanatsal stil ile göz alıcı grafik arayüzler, oyuncuları oynama anından itibaren etkileyecektir. Görsel efektlerin cilalanma ve doygunluk şekli, görünüşe göre seviye hatası yoluyla, oyun yuvarlak nesnelerinin düzenlenmesi daha çeşitli olacaktır.

İlgini Çekebilir  Little Big Snake v2.6.91 MEGA Hileli – Mod Apk

Dürüst olmak gerekirse, tüm sanatsal bakış açılarından oyun, oyuncular üzerinde her zaman iyi bir izlenim bırakıyor. Candy Crush Saga, oyun içi kullanıcı arayüzünün yanı sıra ses ayrıntılarını sürekli olarak güncelliyor ve iyileştiriyor. Eşsiz tasarım ve canlı ses, oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerine ve sonraki seviyeleri fethetmeye devam etmelerine yardımcı olacak. Oyunun en göze çarpan noktasının bu olduğu söylenebilir.

ÇEVRİMDIŞI OYUN OYNAYABİLİRSİNİZ
Bu oyuna gelince, oyuncular iki şekilde katılabilirler: çevrimiçi ve çevrimdışı. Çevrimdışı modda, telefonunuz internete veya Wi-Fi ağlarına bağlı olmadığında, yine de rahatça ve özgürce oynayabilirsiniz. Bu son derece kullanışlı ve mantıklıdır ve birçok oyuncu bu özelliğe çok ilgi duymuştur. Sadece bu değil, bu ücretsiz bir oyun. Oyuncuların pahalı telif hakları satın almak için para harcamasına gerek yoktur. Ama yine de ekranda sınırsız ve özgürce eğlence oynama hakkı.

Kaydedilmiş dosyalarınızı asla kaybetmeyin
Sosyal hesaplarınızı bağlamanın bir başka yararı da, kaydedilmiş dosyalarınızı kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Bağlandıktan sonra, kayıtlı dosyalarınız otomatik olarak çevrimiçi sürücüye eşitlenir. Oyunu açtığınızda bunlar cihazlarınıza yüklenecektir. Ne yaparsanız yapın, oyunu silin, telefonunuzu sıfırlayın hatta yenisine geçin, hesabınızla giriş yaptığınız an oyununuz aynı olacaktır.

Bedava Oyna
Oyun şu anda tüm Android kullanıcıları için ücretsizdir ve siz oynadığınız sürece ücretsiz kalacaktır. Oyunu cihazlarınıza yükledikten sonra tüm özelliklerine ve daha fazlasına erişin. Ayrıca, çevrimiçi olduğunuzda daha da fazla özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, bazılarınız ilerlemenizi yavaşlatabileceğinden uygulama içi satın alımları biraz can sıkıcı bulabilir.

Modlarımızla tamamen açık oyun deneyimini yaşayın
Ve tam Candy Crush oyununun tadını çıkarmak için sabırsızlananlar için modlarımız sizi kesinlikle tatmin edecek. Tek yapmanız gereken Candy Crush Mod APK dosyamızı mobil cihazlarınıza indirmek. Bu harika oyunu başarıyla kurmak için talimatlarımızı uyguladığınızdan emin olun. Modlarımızla tamamen kilidi açılmış bir oyun deneyimi yaşayın ve uygulama içi satın alımlar için asla ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

Seviyelerde ilerledikçe heyecan verici oyun deneyimini keşfedin

* Hedef puan – sahada sahip olduklarınızı kullanın ve en yüksek puanı elde etmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Bir sonraki seviyeye geçmek için belirli bir ölçeği geçmeniz gerekiyor.
* Jöleyi Temizle – veya şekerlerinizi kaplayan jöleleri çıkarmanız gereken heyecan verici Jelly Temizle oyunlarına katılın. Nefis şekerlerinizi tarlaya getirmek için onlardan kurtulun.
* Malzemeleri toplayın – ve yolculuğunuzda diğer karakterlere birçok görevde yardımcı olabilirsiniz. Ve Malzemeleri Topla, muhtemelen en yaygın olanlardan biridir. Arkadaşlarınız için alabilmeniz için gerekli malzemeyi yukarıdan aşağıya doğru dağıtın.
* Sipariş modu – malzemeleri toplama oyununa biraz benzer, ancak bu oyun daha da zor çünkü öğeleri belirli bir sırayla toplamanız gerekiyor. Sınırlı sayıda hamleye sahip olduğunuz için hamlelerinizi dikkatli bir şekilde hesapladığınızdan emin olun.

Özellikler:
* Şeker Krallığı’ndaki en iyi binlerce seviye ve bulmaca, her 2 haftada bir yenileri ekleniyor, şeker düzeltmeniz asla uzakta değil!
* Her gün uğrayın ve ücretsiz lezzetli ödüller için günlük güçlendirici çarkı çevirin ve seviye atlamanıza yardımcı olacak güçlendiriciler kazanmak için sınırlı süreli mücadelelere katılın!
* Oynamanın tatlı yolları: Puan hedefleme, jöle temizleme, malzeme toplama ve sipariş modu gibi oyun modları

MOD

şeker-ezilme-destan-v1.250.0.2-mod.apk

MOD

şeker-ezilme-destan-v1-247-0-2-mod.apk

MOD

şeker-ezilme-soda-destan-v1.234.4-mod.apk