Car Parking Driving School v9.6.6 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

Car Parking – Driving School, oyuncuların hem güzel bir resim hem de oyunun manzarasında nasıl zaman geçireceklerini seçme konusunda büyük özgürlük elde ettikleri çok, çok yüksek kaliteli ve büyük ölçekli bir sürüş simülatörüdür. Keşfe açık büyük bir harita, çok çeşitli modlar, geniş bir araç koleksiyonu, bunların iyileştirilmesi ve ayrıca trafik kurallarına uygunluk için katı gereklilikler ve eğlenceyi bu türün hayranları için çekici bir keşif haline getiriyor. Sorunsuz bir yolculuktan veya heyecan verici ödül kovalamacasından en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duydukları şeyi burada tam olarak elde ederler.

İçindekiler

OTOPARK SÜRÜCÜ OKULU MOD APK SINIRSIZ PARA

Car Parking – Driving School ile trafik işaretlerini ve araba sürmeyi eğlenceli bir şekilde öğrenin.
Mükemmel sürücü olun, tüm trafik işaretlerinde ve park etme becerilerinizde ustalaşın! Harika bir fizik tabanlı araba oyunu olan Car Parking – Driving School’da 100’den fazla seviye oynayın.

Park etme – sürücü kursu, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok hızlı ve vahşi araca sahiptir. Bir SUV, sedan, hatchback, MUV ve hatta bir spor araba kullanmayı seçebilirsiniz. Oyunda 70’den fazla araba var.

Sevdiğiniz arabaları sürmek için harika sürücülerden birini seçin! Hatta sürücüler arabalardan inip açık dünyayı keşfedebilirler! İstediğiniz rengi seçin, plakayı değiştirin, süspansiyonu ve kamberi beğeninize göre ayarlayın.
Daha güçlü motorlar, güçlü frenler ve egzozlar elde etmek için arabalarınızı bile yükseltebilirsiniz. Birçok farklı yol işaretini ve nasıl sorumlu bir şekilde sürüleceğini öğrenin. Bu mod, birden çok seviyede becerilerinizi öğrenebileceğiniz ve test edebileceğiniz yol işaretleri ve trafik kuralları içerir. Nasıl park edeceğinizi öğrenin. Arabanızı otoparkta, gerçekçi trafik arasında, belirlediğiniz park yerine kesin bir hassasiyetle yönlendirin. Araçları park ederken tüm trafik kurallarına uyun. Car Parking – Driving School’da araba sürmeniz için büyük bir açık dünya şehri vardır. Biraz heyecan için DRIFT modunu deneyin! Daha fazla jeton kazanmak için farklı görevleri tamamlayın. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynayın! Onlara karşı yarışın ve onlarla sohbet ederken eğlenin!

İlgini Çekebilir  The Ghost v1.0.44 MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Özellikler :

* Hızlı ve Vahşi Arabalar – Oynamak için 70’in üzerinde araba.
* Sürmek için devasa açık dünya ortamı.
* Arabadan inin ve açık dünyayı keşfedin.
* Madeni para kazanmak için heyecan verici görevleri tamamlayın.
* Araç Modifikasyonu ve Özelleştirme – Çıkartmalar veya Spoiler, Egzoz, JANTLAR, Canards, Plakalar vb. gibi gövde parçaları ekleyin.
* Mevcut araç kontrolleri – seyir kontrolü, park sensörü, otomatik ve manuel vites değiştirme, araç ayarı ve daha fazlası.
* Araba parçalarınızı yükseltin – motor, süspansiyon, frenler, lastikler, şanzıman, egzoz vb.
* Park etmeyi öğrenin.
* Keşfedilecek yeni yerler – birkaç günde bir eklenir!
* Oynamak için 100’den fazla seviye.
* Tüm araçların pürüzsüz ve gerçekçi kullanımı.
* Yollarda gerçekçi trafik.

İndir Car Parking Driving School v9.6.6 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz

MOD

Otopark-Sürücü Okulu-v9.6.6-Mod.apk

MOD

Otopark-Sürücü Okulu-v9.6.3-Mod.apk

MOD

Otopark-Sürücü Okulu-v9.6.3-Mod.apk

Car Parking Driving School Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.