Carrier Joe 3 History PREMIUM v0.32 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Bu, atmosferik iki boyutlu grafiklere sahip büyüleyici ve oldukça gerçekçi çok tonlu bir kamyon sürüş simülatörüdür. Popüler simülatör serisinin bu devamında daha da fazla kamyon, treyler, konum ve iyi düşünülmüş bir tasarruf sistemi bulacaksınız!

Genel olarak, oyunda şu anda 13’e kadar farklı treylere bağlı olabilen 23 büyük kamyon var. Üzerinde taşınabilecek, her biri kendi özelliklerine ve gereksinimlerine sahip 16 benzersiz kargo türü olacak. Üzerinde çeşitli bina ve yapıların bulunduğu oldukça büyük dört otoyol boyunca sürmeniz gerekiyor ve yapı da yoğun yeşil ormanlardan çöl manzaralarına geçerek gözle görülür şekilde değişiyor.

Tabii ki, oyun sırasında kargo taşımanız gerekiyor, bu da oyun içi para kazanmanıza ve kendinize yeni bir araç veya römork satın almanıza olanak tanıyor. Oyundaki grafikler, çok ayrıntılı olmasa da, atmosferi mükemmel bir şekilde yeniden yaratıyor ve aktarıyor ve kendinizi simülatöre kaptırmanıza yardımcı oluyor!

CİHAZ UYUMLULUĞU
Oyun şu anda yalnızca Android cihazlar için entegre edilmiştir, ancak yakında gelecek güncellemelerde iOS işletim sistemi için piyasaya sürülecektir. Oyun yayıncısı, oyuncuların oyunun getirdiği en heyecan verici duyguyu yaşayabilmeleri için yakında diğer işletim sistemlerinde daha fazlasını yayınlayacak.

ARABA YÜKSELT
Oyun boyunca aynı arabayı tekrar eden bir oyun ister misiniz? Kesinlikle hayır ve Carrier Joe 3 History PREMIUM’da araba güncellenecek, böylece insanlar oynarken sıkılmamak için istedikleri arabayı seçebilecekler.

YENİ SÜRÜM
Yayıncı, önceki sürümde olmayan kusurları gidermek için oyunu yeni sürümlerle güncelledi ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için güncellendi. Yeni sürümü güncellemek de oyunun zorluğunu artırıyor, bu oyunu zorlu bölümleri tamamlamak ve çekiciliği artırmak isteyenler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

RAHATLATICI VE AKTİF
Yolculuk boyunca oyuncular, engebeli arazide yollarda bir şeyler taşır ve taşırlar, şehirler, huzurlu ve büyüleyici manzaralar arasında seyahat etme hissini ustaca yaşarlar. Dağların ve nehirlerin manzarası bir rahatlama hissi verir ve yol boyunca yorgunluğu giderir. Yakıtın bittiğine dair işaretler olduğunda binlerce yolu geçmek, servis çağırmak veya yakıt ikmali yakında hizmete girecek; Yakıt sizi uyuşuklaştırıyorsa endişelenmeniz gerekir.

İlgini Çekebilir  Gezegen Bombacısı! v7.4.1 MOD (Sınırsız para) APK

GERÇEKLEŞEN SİMÜLASYON
Bir iş adamı gibi profesyonel bir sürücü olun, oyun araç seçimi, kargo taşımacılığı, yakıt sıkıntısı ve arazi tükenmesinden sürüş sürecinizi gerçekçi bir şekilde simüle eder. Gerçek şu ki yol engebeli ve engebeli; Hızlanmanız ve hareket etmeniz, engellerle karşılaştığınızda hızlı bir şekilde fren yapmanız gerekiyor. Bu çok gerçekçi bir oyundur; Profesyonel bir sürücü olma hissini yaşamak istiyorsanız, bu oyun tam size göre.

Özellikler:

* Güzel kullanıcı arayüzü, hassas tasarım, oyuncuların gerçek bir deneyimi var
* Araç sayısı geniş ve çeşitlidir, arabalardan kamyonlara kadar geniş bir araç yelpazesi ile istediğiniz aracı seçebilirsiniz
* Harika veri kaydetme özelliği sayesinde cihaz kapasitesi sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz
* Makine konfigürasyonunda çok fazla talepkar değildir, bu nedenle birçok android cihaz iyi ve sorunsuz bir şekilde oynayabilir
* Gerçek bir sürücünün hayatını hissetmek gibi bir rahatlık ve rahatlama hissi verir

Carrier Joe 3 History PREMIUM v0.32 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

taşıyıcı Joe-3-v0-32-mod.apk

MOD

taşıyıcı-joe-3-v0.31.10-mod.zip

MOD

taşıyıcı-joe-3-v0.31.9-mod.zip

MOD

taşıyıcı-joe-3-v0-31-3-mod.apk

MOD

taşıyıcı-joe-3-history-premium-v0.28-mod.zip