Case Battle Skins Simulator v5.4 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklama :
Vaka Savaşı Görünümleri Simülatörü – Bu, katılımcının çok çeşitli silahlar edineceği, silahlarla ve çeşitli envanterlerle bavulların kilidini açmanın basit bir simülatörüdür. Konteynerlerin kilidinin açılması, kişiye tabancalar, makineli tüfekler, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, tüfekler ve tüm aletler için çeşitli ateşli silahlar, bıçaklar ve kaplamalar verir. Ortaya çıkan silahlar, belirli bir miktar için saklanabilir veya satın alınabilir. Ayrıca Sapper, Wheel of Fortune ve çeşitli ödül promosyonları dahil olmak üzere çeşitli mini oyunlarda rekabet edebilirsiniz.

SONSUZ ÖZELLİKLER
Case Battle, farklı silahlarla dolu bir dünya ve hepsi harika. Onları satın almak için para harcayabilirsiniz ve para kazanmanın yolu basit ama aynı derecede ilginç oyunlar oynamaktır. Göreviniz silahları toplamak ve oyun boyunca envanterinizi genişletmek. Beyin fırtınasına gerek yok, sadece oturun ve tıklayın; Jackpot, çarkıfelek veya zar gibi heyecan verici oyunlarla para kazanabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

Case Battle ücretsizdir ve istediğiniz zaman indirebilir ve en iyi silahları ve görünümleri toplamaya başlayabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla tanışacak ve etkileşim kuracaksınız. Bu, oyununuzu daha da iyi hale getirecek, daha fazla arkadaşınızı birlikte harika bir cephanelik oluşturma eğlencesinin tadını çıkarmaya davet edecek. Ayrıca küçük ve heyecan verici oyunlar da güçlü bir çekicilik unsurudur, sıkılmayacaksınız.

İNANILMAZ GRAFİKLER
İlk olarak, kullanıcı arayüzü temiz ve minimalist bir şekilde tasarlanmış, rahatlık ve sınıf hissi veriyor. Ana renk koyu, koyu bir renktir. Bu oyunun ciddiyetini ve büyüklüğünü hissedebilirsiniz. Sadece bu değil, basit tasarım ve sezgisel arayüz, kullanıcıların hemen kontrol etmesini ve rahat etmesini kolaylaştırır. Bu türde tam bir acemi olsanız bile son derece kolay anlaşılır tasarımı sayesinde yayını hemen takip edebilirsiniz.

Case Battle’ın grafikleri, her ayrıntıya titizlikle yatırılır, güzel, son derece güzel görüntüler ve pürüzsüz, canlı hareketlerle animasyonlar üretir. Büyük bir envanterde gerçeğe yakın görünümleri görünce şaşıracaksınız ve görünüm simülatörü, silahları her zamankinden daha gerçekçi ve sürükleyici hale getiriyor.

ARKADAŞLARLA SAVAŞ
Cephaneliğinizi en iyi silahlar ve görünümlerle doldurduktan sonra gerçek savaşlara katılın. Zaferleri her zamankinden daha tatlı hale getirmek için en birleşik takımları oluşturmak için arkadaşlarınıza katılın. Zaferi paylaşmak ve birlikte değerli ödüller almak için birlikte savaşalım.

Ayrıca, saldırı yeteneklerini artırmak için cephaneliğinizi düzenli olarak yükseltin ve size daha kararlı, şiddetli savaşlarda yardımcı olabilirler.

PROFİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN
İyi bir profil, gururlu başarılarınızı dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza göstermenize, yeni arkadaşlar edinmenize ve sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden mükemmel bir profil oluşturun ve profil resminizi istediğiniz gibi özelleştirin ve tanıştığınız kişilerin dikkatini çekmek için kullanın.

İlgini Çekebilir  CapCut v8.4.0 PREMİUM MOD APK - Video Editor

Case Battle, deri toplamayı seven ama boş durmak isteyen inananlar için şüphesiz en bağımlılık yapan oyundur. Bunun gibi harika ve devasa bir emülatörü hiçbir yerde bulamazsınız. Rahatlayın ve kendinizi derilerin güzel dünyasına bırakın, daha fazla arkadaşınızı oynamaya davet edin ve bu sonsuz eğlencenin tadını çıkarın.

Para toplamanın eğlenceli yolları ile sonsuz vaka açma macerası

Android için ücretsiz boşta tıklama ve dış görünüm simülatörü oyunu Case Battle, temiz ve düzenli bir tasarıma sahiptir ve kullanıcı arayüzü çok kullanıcı dostudur ve oyun oynamayı öğrenmesi o kadar kolaydır ki, yeni açmaya başlar başlamaz tüm fikri anlıyorsunuz. kasalar ve daha fazla para kazanmak için mevcut oyunları oynayın.

Yüksek kaliteli grafikler, mayın tarama gemisi, boşta tıklama, servet çarkı, rollbit ve jackpot dahil olmak üzere eğlenceli para kazanma oyunları, sonsuz ve bağımlılık yapıcı oyun, diğer oyuncularla iletişim kurma yeteneği, çok çeşitli kasalar, görünümler ve yükseltmeler mevcut ve sezgisel Arayüz, konu Android için en iyi kasa açıcı ve dış görünüm simülatörü oyununu bulmak olduğunda Case Battle’ı bir numaralı tercihiniz yapan nedenlerden sadece birkaçıdır.

Neden bu ücretsiz kasa açıcı ve boşta tıklama oyununu denemiyorsunuz?

İster yükseltilmiş silah ve bıçaklardan oluşan güçlü bir cephanelik oluşturmak için sonsuz bir kasa açıcı uygulaması, ister yeni ve gerçek bir görünüm denemek için gelişmiş bir cilt simülatörü veya benzersiz bir boşta tıklama arıyor olun. Jackpot, Rollbit ve Wheel of Fortune oynayarak şansınızı deneme seçeneği ile birlikte deneyimleyin.

Case Battle’ı Android telefonunuzda veya tabletinizde ücretsiz indirin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi ve kaç tane destansı dava açabileceğinizi görün. Bu cilt simülatör oyununun tüm özellikleri ücretsiz olarak sunulduğundan, denemek ve özellikleri kendiniz keşfetmekten zarar gelmez.

Özellikler :
* Yeni ve sezgisel bir arayüzle temiz ve düzenli tasarım
* Pürüzsüz animasyonlarla yüksek kaliteli grafikler
* Destansı sandıkları açın ve envanterinizi oluşturun
* Taze ve gerçek derilerle cilt simülatörü
* Loot Box – daha fazla para ve görünüm kazanmak için boşta kalan tıklama oyunları
* Mayın Tarlası, Wheel of Fortune, Rollbit ve Jackpot gibi mini oyunlar oynayın
* Diğer oyuncularla sohbet edin
* Özel çarpışma modunda paranıza bahis yapın
* Profilinizi ve avatarınızı özelleştirin
* Silahlarınızı yükseltin
* Çevrimiçi savaşlarda arkadaşlarınızla savaşın
* Bedava Oyna

MOD

case-battle-v5.4-mod.apk

MOD

case-battle-v5-0-mod.apk

MOD

case-battle-skins-simülatör-v4.9-mod.apk

MOD

case-battle-skins-simülatör-v4.9-mod.apk