Castellan v1.0 MOD (Mod menüsü) APK

Açıklamalar :

Castellan, çok sayıda ve son derece tehlikeli düşmana karşı yoğun savaşların olduğu eski usul aksiyon oyunlarının hayranları için harika bir keşif. Olaylar kasvetli, lanetli bir krallığın topraklarında gelişiyor. Hükümdarı ve yakın müttefikleri, karanlık güçlerin cazibesine kapıldı. Şimdi bu ülke tüm yabancılar için son derece tehlikeli. Ana karakter, olup bitenlerin temeline inecek, enfekte olmayanları kurtaracak ve ciddi bir tehdit oluşturanları yenecektir. Tüm bunlar, retro tarzı grafikler, yüksek zorluk, tam bir ilerleme sistemi ve diğer birçok güzel oyun yönü ve niteliği ile.

İçindekiler

KASTELLAN MODU

Castellan Mod APK, Castellan APK’nin PRO sürümüdür. Castellan Mod APK ile içerdiği tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Genellikle sadece ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Castellan Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Castellan Mod APK, rakiplerinizi geride bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi APKCAP’te Castellan APK’sını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.
APKCAP ile Kale Komutanı APK İndir

Castellan modunun APK sürümünü indirmek istemiyorsanız, APKCAP’te Castellan APK’sını da indirebilirsiniz. APKCAP, Castellan APK sürümünü hemen güncelleyecektir. Kullanıcılar, Google Play’i indirmeden Castellan APK’sını kolayca güncelleyebilir.

Retro sanat içeren bir piksel 2d rpg platform bağımsız oyununda düşmüş bir krallıkta kılıçla bir yolculuğa başlayan bir ortaçağ savaşçısı olarak oynayın. Bu yolculukta stilize edilmiş piksel grafiklerle güneşli, karlı ve yağmurlu zamanların olduğu bu krallığın güzelliğini görebilirsiniz. Farklı hava koşullarına sahip birçok farklı yer, güzelliği ile gözlerinizi memnun edecektir. Bu yolculuktaki bazı seviyeleri sadece bir kılıçla tamamlamak zor olabilir. Seviyeleri geçmek için kılıcınızla düşman savaşçıları yenmeniz ve becerilerinizi geliştirmek ve sihir yeteneklerinin kilidini açmak için daha fazla XP puanı toplamanız gerekir. Savaşçınıza beceriler kazandırmak için savaşçıları, kurtları, canavarları ve hatta devleri öldürebilirsiniz. Bazı yerlerde mücevherli sandıklar bulabilir ve tüccarlara mücevher satarak gümüş para kazanabilirsiniz. Bazı sandıklar gizlidir ve onları kendiniz keşfetmeniz gerekir. Bazı savaşçıları öldürerek de değerli taşlar bulabilirsiniz. Gümüş paralar ile kısa süreliğine çeşitli yetenekler kazanmak için şifalı yiyecekler ve çeşitli zehirler satın alabilirsiniz. Zorlu savaşçıları öldürmek için bazen ek beceriler kazanmak için zehir kullanmanız gerekir. Zehirlerle kazanabileceğiniz pek çok benzersiz yetenek var. Bazı zehirler zamanı yavaşlatabilir ve hatta bazı zehirler sizi görünmez yapabilir.

İlgini Çekebilir  2. Dünya Savaşı Strateji Oyunları v819 MOD (Sınırsız Para + Madalya) APK + DATA

İndir Castellan v1.0 MOD (Mod menüsü) APK Ücretsiz

castellan-v1.6-mod.apk

Castellan Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.