Castle Cats Idle Hero RPG v3.13.2 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

Castle Cats: Idle Hero RPG (Sınırsız Para) – Duvardan Duvara serisinden aksiyon unsurları ve savaş içeren macera rol yapma oyunu, oyun dünyasında bir yürüyüşe çıkmak için komutanız altında bir grup kahraman yaratmanız ve tabii ki heyecan verici bir maceraya katılmanız gerekir. Zaferler için para ve deneyim alacağınız taktik savaşlar, bu da mevcut karakterleri geliştirmenize veya mevcut karakterleri geliştirmenize olanak tanır. Belki de oyunun kendisi yeni olmaktan uzaktır, ancak bu projede geliştiriciler türe özgü olmayan bir dizi çözüm kullandılar, bu nedenle tam bir hikaye, bir dizi farklı olay ve benzersiz karakterler bekleyebilirsiniz.

SEVİMLİ BİR KEDİ DÜNYASI

Castle Cats’i deneyimlemeye başladığınızda, grafiklerinden karakterlere getirdiği şeylerden kesinlikle etkileneceksiniz. Bu oyundaki grafikler, deneyim boyunca oyuncu için güzel ve etkileyici. Aynı zamanda bu oyundaki karakterin nihayetinde görmezden gelemeyeceğiniz sevimli formları yani bir kedisi var. Spesifik olarak, her karakter, fantezi öğesiyle eşleşecek ek düzenleme öğelerine sahip farklı bir kedi türüdür. Bu karakterlerin gelişimini gözlemleyecek ve özellikle etkileyeceksiniz. Oyunun başında Guild Leader adlı bir karakterin görünümünü seçebilirsiniz. Seviye atladıkça, bu karaktere de bazı heyecan verici şeyler olacak. Ayrıca bu karaktere etkileyici bir görünüm kazandırmak ve yavaş yavaş diğer karakterlere yaklaşmak için seçebileceğiniz birçok öğe var. Seçim tamamlandıktan sonra bu oyunun mekaniğine geliyorsunuz.

SEVİYE ATLAMAK İÇİN SAVAŞLARA KATILIN

Oyuncunun bu oyundaki deneyimi, çok fazla karakteri kontrol etmeniz gerekmediğinde tamamen boşta, ancak bazı basit işlemler yapmanız gerekiyor. Oyunun başında ilk karakteri alıyorsunuz ve aynı zamanda oyunda size katılan ilk kedi oluyor. Özellikle, maç tamamen otomatik olarak gerçekleşir ve oyuncunun sadece karakterin yeteneklerinin tamamen doğru kullanılmasını sağlaması gerekir. Düşmanın üzerine tıklarsınız ve sağlıklarının gün geçtikçe azaldığını görebilirsiniz. Düşmanın can barı azaldıkça seviye atlar ve heyecan verici ödüller kazanırsınız. Ayrıca, karakter simgesinde, ilgili portreye tıklarsanız becerilerini kullanacaksınız. Lonca Lideri karakteri için tıklanacak bir simge yok, ancak o karakterin yetenekleri otomatik olarak kullanılacak. Bu nedenle lonca liderinin maça katılmak için her zaman diğer karakterleri takip ettiği söylenebilir. Gerçekleşen her maçta, katılmak için birçok kedi seçersiniz ve istatistiklerinin bazı gereksinimleri karşılaması gerekir, örneğin: B. Dövüşe katılmak için yeterli bir seviye. Aynı zamanda maçtaki ödüller altın, elmas ve tecrübe olacak. Lonca lideri dışındaki karakterlerin seviyesini yükseltmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda seviye atlamak için birçok farklı seviyeyi geçmeniz gerekir ve bu, düşmanı daha verimli bir şekilde yenmenize yardımcı olacaktır.

İlgini Çekebilir  Picker 3D v11.2 MEGA Hileli – Mod APK (Reklamsız)

KARAKTERİN BECERİLERİNİ GELİŞTİRİN

Oyun sırasında oyuncu, önünde oyuncuyu daha zor bir oyun beklediğinden zamanla karakterin becerilerini geliştirmenin yollarını bulacaktır. Dikkat edilmesi gereken mekaniklerden biri, karakterin rütbesini arttırmaktır. Özellikle, rütbe atlayabilen karakterler, Geliştirme düğmesinin üzerinde yükseltme koşullarının karşılandığını gösteren kırmızı bir ünlem işareti görecektir. Her şey oyundaki amacınıza bağlıdır. Rütbenizi yükselttikçe birçok değişikliği fark edeceksiniz. İlk faktör, karakterin kıyafetlerinin değişmiş olmasıdır. Böylece bu kediler her oyuncuyu memnun edecek daha dramatik ve sevimli bir görünüme sahip olacaklar. Aynı zamanda oyun sırasında karakterin özelliklerini ve yeteneklerini bulacaksınız. Rütbeyi artırmak aynı zamanda karakterinizin savaşmayı kolaylaştırması için yeni özelliklerin kilidini açmanın bir yoludur.

YENİ KEDİLERİ ÇAĞRI

Yukarıda bahsedildiği gibi, Castle Cats’teki karakterlerin tümü, oyunda bulabileceğiniz birçok farklı türe sahip kedilerdir. Fakat oyunda alacağınız kedi sayısı sınırlı olacak ve bir kale inşa ederek bu limiti artırabilirsiniz. Aynen, zamanla bu kaleyi seviye atlayacaksın ve her seviye sahip olduğun kedilerin limitini artıracak. Bu nedenle, etkileyici sayıda karakter toplamak isteyen biri varsa bu istatistiğe dikkat etmeyi unutmayın. gerçekler

Özellikler :

* Boşta çalışma ve hareket sistemi
Siz yokken kahramanlarınızı savaşa gönderin* Dönüşünüzde ödülleri toplayın, kahramanlarınızı yükseltin ve yeni destansı kediler toplayın* Ayrıca istediğiniz zaman savaşlara katılabilir ve kahramanlarınıza yardım edebilirsiniz!

* toplama stratejisi
Castle Cats, çok çeşitli becerilere sahip 200’den fazla kahramana sahiptir* KEDİLERİNİZİ çağırın, GELİŞTİRİN ve yeni ÖZELLİKLER, BECERİLER ve KIYAFETLERİN KİLİDİNİ AÇIN* Cole ve Marmelat, Hosico, Monty, Nala, Waffle ve çok daha fazlası gibi ÜNLÜ KEDİLERİ toplayın!

* Özelleştirilebilir lonca lideri
Lideriniz için 100’den fazla farklı öğe toplayın ve bunları beğeninize göre özelleştirin*

* Olay odaklı oyun
Sık ETKİNLİK güncellemeleri* SÜPER KAHRAMAN, CELEBRITY, TATİL, YAZ ve KIŞ etkinliğinden her şey*

* Heyecan verici bir hikaye
Castle Cats, kedileri takip edip KÖTÜ PUGOMANCER’ı yenebileceğiniz çok özel ve benzersiz bir hikayeye sahiptir* Her etkinlik, eğlenceli ve kelime oyunu odaklı içeriğe sahip 15 HİKAYE TAHRİKLİ görevden oluşur*

Kale Kedileri Boşta Kahraman RPG v3.13.2 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz İndir

MOD

kale-kediler-v3.13.2-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.12.1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.12-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3-11-1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.11-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3-10-2-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.10.1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.10-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3-9-1-2-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.8.1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.8.1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.8-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3.7.1-mod.apk

MOD

kale-kediler-v3-6-mod.apk