City Fighter vs Street Gang v2.3.2 MOD (Aptal düşman) APK

Açıklamalar :

City Fighter vs Street Gang oyununun süper basit ve sezgisel olarak adlandırılması gerekiyor. Emülatör düğmeleri ekranda görünecek, bu yüzden sadece istediğinizi tıklayın.

İçindekiler

CITY FIGHTER VS SOKAK ÇETESİ MOD APK

Katılımlarını onayladıktan sonra oyuncular, adlarını girmelerine ve en uygun görünümü seçmelerine yardımcı olacak bir City Fighter vs. Street Gang menüsü alacaklar. Yeni bir insana dönüşecek misin? Gardıroba bir göz atın ve denenecek harika şeyler var. Önde benzersiz görünümler vardır; Bunları her turdan sonra değiştirebilirsiniz. Ancak, belirli bir kıyafetle hareket etmeyi kolaylaştırmak için akıllıca bir seçim yapın.

City Fighter vs. Street Gang’de yolunuza çıkan her şey sizin için bir silah olarak kullanılabilir. Acı yüzleşme süreci birkaç turda devam ediyor; Herhangi bir beceriyi kullanabilir veya becerilerinizi bir sopa veya silahla gösterebilirsiniz. İşlerin daha hızlı gelişmesi için, düşmandan geri alınan portakalların sayısını öğrenmek için konum simgeli kırmızı cetveli izlemeyi unutmayın.

CITY FIGHTER MOD APK SINIRSIZ PARA VE ALTIN

Dokunmatik kontrollerle tasarlanan City Fighter vs. Street Gang oyuncuları, karakterlerinin ring içindeki hareketlerini doğrudan kontrol edebilir. Farklı sembollere sahip dört düğme içerir; Nasıl çalıştıklarını bilmeniz ve bunları birleştirerek güzel hareketler yaratmanız gerekiyor. Yaptığınız dövüş sanatları karate, kung fu, muay thai, kickboks ve bokstur. Bunları iyi yapmak ve rakibi hızla alt etmek heyecan verici.

Onlarla savaşırken ne kadar sağlık ve mana tükettiğinizi izleyin ve doğru zamanda şarj etmeyi bırakın. Buradan ayrılma; Yeterince Kayıp Portakal toplayana kadar pes edemezsin. Ormandan yola, onları bulmaya çalışın ve birçok farklı yerde durmalarını sağlayın. Göreviniz uzun ve devam edecek ve başarılı olacaksınız!

City Fighter vs. Street Gang, görüntü ve seslerin birleşimiyle daha gerçekçi ve göz alıcı. Tasvir edilen her şeyin benzersiz bir seçiciliği vardır; Sadece portakalları düşmandan geri alma görevini tamamladığınız için ödüllendirileceksiniz. Takım arkadaşınız yok ama karşınızdaki insan sayısı çok fazla, bu eşitsiz oyunda akıllıca strateji belirleyin! Size inanıyoruz ve olabileceklere karşı konunun güvenli olduğundan emin oluyoruz. Deneyimden sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın.

İlgini Çekebilir  Rush Royale Apk Mod Para Hilesi İndir 18.1.55435

Özellikler :

* İlk görevde rol oynama ve aksiyon: Mutfağınızdan kayıp portakalları alın.
* Karakterlerinizin görünüşünü ve davranışını değiştirerek onları sizin mükemmel versiyonunuz haline getirin.
* Doğru son teknoloji silah koleksiyonunu kullanın ve savaş alanında elde ettiklerinizden yararlanın.
* Her yerde savaşın, haydutlara yetişin ve yollarını kapatın.
* En havalı zaferi elde etmek için benzersiz dövüş sanatlarını ustalıkla birleştirin.

City Fighter vs Street Gang MOD özellikleri:

sınırsız para

City Fighter vs Street Gang hakkında son sözler

Kısacası, City Fighter vs Street Gang birçok harika karaktere sahiptir, her “kahramanın” dövüş yeteneği de farklıdır, dövüş sahnelerinin tadını çıkarmakta özgürsünüz. Düşmanlar da yaygın ve bol. 3D grafikler sağlam, basit ama net. Hareket yumuşak ve ses uyarıcıdır. Hemen oynamadan neyi bekliyorsunuz arkadaşlar?

İndir City Fighter vs Street Gang v2.3.2 MOD (Aptal düşman) APK Ücretsiz

MOD

şehir savaşçısı-vs-sokakta-gang-v2-3-2-mod.apk

MOD

city-fighter-v2.2.6-mod.apk

MOD

city-fighter-v2.2.4-modapk

City Fighter vs Street Gang Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.