City Island 4 Bir Köy İnşa Et v3.3.2 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

City Island 4 – Sparkling Society, Delft Nederland, Hollanda merkezli bir mobil oyun geliştirme şirketidir. Eğlence topluluğuyla bütünleştiğinden beri, Sparkling Society, oyuncuların özel bir şehir inşa etme hayallerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan simülasyon oyunları sunuyor. City Island oyun serisi de oyuncular tarafından iyi karşılandı ve desteklendi. Ve şimdi bu serinin en son versiyonu City Island 4’tür. Simülasyon oyunlarını da seviyorsanız, kolay oyunlardan hoşlanıyorsanız ve kendinizi huzurlu bir ortama sokmak istiyorsanız, City Island 4 iyi bir seçenek.

Güzel bir şehir ve ufuk çizgisi inşa edin

SimCity BuildIt’de olduğu gibi, bir şehir inşa etmek ve geliştirmekle görevli bir belediye başkanı olarak tasvir ediliyorsunuz. Oyuna ilk katıldığınızda, sistem sizi gökyüzündeki küçük bir adaya götürüyor ve manzara, sadece birkaç küçük ev ve boş arsa ile neredeyse el değmemiş durumda. Projeye gidin, gelişim yönünü belirleyin ve sistemin ilk sağladığı parayı kullanın ve burayı gerçek bir cennete dönüştürmek için ilk binaları inşa etmeye başlayın. City Island 4 (MOD, Sınırsız Altın/Nakit) Başlangıçta adanın çok fazla sakini yoktu, bu yüzden insanları çekmek için evler, apartmanlar, yollar,… inşa etmeye başlamalısınız. Birçok insan yaşadıktan sonra, geliştirme alanını genişletmeyi düşünün ve büyük binalar, eğlence alanları ve daha dekoratif yapılar inşa etmeyi hedefleyin. Her binanın inşaatı çok paraya mal olur. Ancak bir süre sonra her proje sizin için karlı olacak ve şehri inşa etmeye ve geliştirmeye devam etmek için daha fazla paraya sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Şehrinizi iyileştirin ve geliştirin

Bir bina inşa etmek için tek yapmanız gereken ekranın alt kısmındaki alışveriş sepeti simgesini seçmek. Ekranda bir bina listesi belirecek ve tek yapmanız gereken inşa etmek istediğiniz binayı seçmek ve onu tamamlamak için bina konumunu seçmek. Ancak, odaklanmanız gereken üç not var. İlk olarak, başlangıçta sadece birkaç binanın kilidi açıldı, çoğu kilitlendi ve onları inşa edemediniz. Seviye atladığınızda açılırlar. İkinci olarak, şehriniz sınırlı bir alanda olduğu için binayı inşa etmek için yer seçmek önemlidir. Bu nedenle, yerden tasarruf etmek ve daha fazlasını inşa etmek için konumu akıllıca seçmeniz gerekir. Üçüncüsü, insanların hareket edebilmesi için yollar inşa etmeniz ve bunları binalara bağlamanız gerekir. Ayrıca bir lider olarak insanların hayatlarıyla ilgilenmek ve hayatlarındaki sorunları çözmek zorundasınız. Örneğin bina bakımı, hizmet sağlamak veya onları mutlu eden herhangi bir şey. City Island 4 (MOD, Sınırsız Altın/Nakit) Oyun, şehrinizi inşa etmenin ve geliştirmenin yanı sıra, Karlı Yamaçlar, Sivrisinek Mangrovları, Hoş Ovalar, … gibi bir dizi yeni ada açar … Harita işlevini seçebilir ve bu adaları keşfeder. Ardından, açık bir ortam ve daha büyük bir şehir yaratmak için adanızı bu adalara bağlamanın bir yolunu bulun!

İlgini Çekebilir  Fly Corp: Airline Manager v0.15.1 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

grafik

City Island 4, renkli 2D grafikler kullanır. Şehrin manzarası güzel bir şekilde işlenir ve oyuncuya huzurlu bir his verir. Ek olarak, daha gerçekçi bir his veren hava efektlerinin yanı sıra gündüz ve gece de dahil edilmiştir. Şehrinizi geceleri sokak neonları, binaların pencerelerinden sızan ışıklarla görmek ister misiniz? Ya da gün boyunca cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl, kuş cıvıltısı, çalışan insanların araba gürültüsüyle kaplı bir sürü ağaçla kaplı bir şehir mi? Genel olarak, City Island 4 çok güzel, titizlikle tasarlanmış ve huzurlu bir kentsel ortam yaratmak için uyumlu renkler kullanıyor. Zaman zaman yorgunsunuz, ancak City Island 4’te daha çok ne var?

Özellikler :

* Binalar inşa etmek, bölgeleri genişletmek ve adaları birbirine bağlamak dahil eğlenceli topluluk çalışmalarına katılın. Oyuncular bu çalışma sayesinde gelirlerini artırabilirler.
* Bina seviyeleri için sistem tarafından oluşturulan bir istek uygulayın. Operasyon sırasında daha fazla para kazanmaları için inşa edilmiş yapıları yükseltmeniz gerekir.
* Yeni inşaata başlamak için şantiye temizleme adımlarını tamamladığınızda, çeşitli heyecan verici tasarımlar ve geliştirme stratejileri ile çarpıcı bir mimari yapı inşa edeceksiniz.
* Kentsel alanı genişletmek için sistem size keşfedilecek yeni adalar sağlar. Bazen bağlantılar bu büyük şehri hızlı bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.
* İnsanlar için işler yaratın ve dikkat çekici değişikliklerle yeni bir hayata başlayın. Geliriniz, diğer binaları inşa etmek için sermaye oluşturmak için cebinize katkıda bulunur.

City Island 4 Build A Village v3.3.2 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

şehir-ada-4-v3.3.2-mod.apk

MOD

ftp://khan%city-island-4-v3.2.3-mod.apk

MOD

şehir-ada-4-v3-2-2-mod.apk

MOD

şehir-ada-4-sim-kasaba-köy-v3.2.1-mod.apk

City Island 4 Build A Village Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.