Clash Royale v3.3186.6 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Royale Clash – Burada kendi kalemizi inşa etmemiz ve diğer oyuncuların kalelerini yok etmemiz gerekiyor. Pek çok kişi tarafından geliştirilen sevilen Clash of Clans’a dayanan bu oyuncağın piyasaya sürülmesini beklediniz. Ancak bu sefer biraz farklı bir görev olacak, artık bir ordu kurmamıza, kaynak toplamamıza ve diğer her şeye ihtiyacımız yok. Çeşitli yaratıklardan kendi kart destemizi toplamamız ve diğer oyuncularla savaşmaya başlamamız gerekiyor. Oyuncakta her türlü savaş alanı var ve çok sayıda canavar ve her türlü yetenek var. Bunları kullanmak için sürekli eklenen mana harcamanız gerekir. Tüm ordunuzu bir kerede savaşa sokmanıza gerek yok, bir strateji geliştirmeniz ve doğru zamanda düşmanı vurup onu yenmeniz gerekiyor. Lider reytinginde yer almak için tek başına harika süper savaşlar bizi bekliyor.

İLGİLENDİRİCİ STAND-OFF STRATEJİ OYUNU

Diğer büyük ölçekli veya sofistike strateji oyunlarından farklı olarak, Clash Royale, oyuncunun üssüne ve düşmana karşı karşıya gelen iki veya daha fazla şeritli bir stand-off tarzı benimser. Her iki tarafın görevi, saldırmak veya savunmak için belirlenen her bir şeritte makul saldırı birimlerini yerleştirmektir. Tüm faktörleri dengelemeleri veya düşmanlardan gelen her durum veya acil duruma hazırlanmaları gerektiğinden, saldırı birimlerinin seçimi önemlidir. Saldıran her birim gerekli miktarda enerji tüketir, ancak şarj edilmesi gerekir ve sürekli olarak istiflenemez. Bu, oyuncunun rakibini savunmak veya saldırmak da dahil olmak üzere enerjisini etkili bir şekilde harcamasını sağlar. Görev, düşman savunmasını kesmek olsa da, bu özel oyun tarzı için enerji noktalarının kullanımı en önemli şeydir.

GENİŞ KAMPANYA VE BİYOMLAR

Oyuncunun kampanyası neredeyse sonsuzdur ve birçok farklı ülkeyi kapsar, oyuncunun potansiyelini ve zamanla büyümesini derinleştirir. Her seviye ayrıca her bir özel biyom veya bölgenin stiline sahiptir ve ayrıca iki tarafın savaş performansı üzerinde çok fazla etkiye sahiptir. Bu nedenle, oyuncular her savaşta çevreden en iyi şekilde yararlanmak için uygun saldırı birimleri seçmelidir. Ek olarak, bazı özel biyomlar gerçek oyuncular arasındaki savaşlar olarak kullanılabilir ve tüm stratejilerini alt üst edebilir. Biyomların çeşitliliği, her dövüşü her zaman daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek, ancak birkaç oyun modu, işleri dengelemek için rastgele normal biyomları uygulayacaktır. Bazen bazı savaşlar, oyuncunun ana stratejileriyle uyumlu bir biyom seçmesine izin verir.

GÜÇLÜ SAVAŞ BİRİMLERİNİN KİLİDİNİ AÇIN

Clash Royale’deki hücum birimi sistemi karmaşıktır ve oyuncuların en güçlü kadroları oluşturması için geniş bir varyasyona sahiptir. Saldırı gücü, HP, hız ve savaş alanında yararlanılacak diğer birçok şey gibi özellikleri de farklıdır. Bunun da ötesinde, birden fazla düzeyde enerji tüketirler ve oyunu dengelemek veya istikrarlı bir kadro tasarlarken oyuncuları yaratıcı hale getirmek için farklı bekleme sürelerine sahiptirler. Yükseltme sırasında, birimlerin görünümü veya performansı da önemli ölçüde değişecek ve oyuncunun ana saldırı ekibine katılırken üstünlüğünü ve gücünü gösterecek. Savaşa başlamadan önce, oyuncular savaşacakları stratejiye veya biyoma göre uyumlu kart destelerini de seçebilirler.

İlgini Çekebilir  Truecaller PRO v11.82.7 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

HEYECAN VERİCİ VE KAOTİK KLAN FETHLERİ

Klan, daha ileri gitmek veya muazzam bir büyüme sağlamak istiyorlarsa, her oyuncunun katılması gereken hayati bir işlevdir. Her hafta, klanlardan gelen görevler veya etkinlikler sistemi, tüm oyuncuların özgürce etkileşime girmesi veya herhangi bir olanak veya teşvik geliştirmek için birbirlerini desteklemesi için her zaman canlıdır. Bu arada, klan savaşları her zaman en heyecan verici olanıdır ve her üye katılabilir ve ilerlemeye katkıda bulunabilir.

Bu klan savaşlarının tümü, oyuncular arasındaki gerçek zamanlı savaşlardır, böylece diğerleri savaşın ilerlemesini izleyebilir. Ayrıca, her oyuncunun bir dönüş için kayıt yaptırabileceği ve klan sahibi tarafından onaylanabileceği veya savaştaki pozisyonunu ayarlayabileceği ilginç bir özelliktir. Tabii ki, klan savaşlarının ödülleri her zaman cömert ve cömerttir ve oyuncuların birçok saldırı birimini büyütmesi veya yükseltmesi için mükemmel bir fırsattır.

EPİK SAVAŞLARDA ARKADAŞLARLA TAKIM YAP

Clash Royale’ın geleneksel savaşlarının tümü 1v1 iken, oyuncuların daha büyük ölçekli savaşlar için arkadaşlarıyla ekip oluşturması için benzersiz modlar ekler. Her şanlı zaferi talep etmek için saldırı veya savunmada aynı yolları ve karşı saldırıları da kullanabilirler. Her şeyden önce, her oyuncunun başarıları dikkatlice hesaplanır, böylece her oyuncunun her çarpışmada gösterdiği başarılara karşılık gelen ödüller verilir. Clash Royale, oynanıştaki sadeliğine rağmen, oyuncuların saçma sapan şeylerle karşılaşabileceği her savaş gergin ve karmaşıktır. Ayrıca, karmaşık sistemleri, herkesin birlikte savaşmasına ve zengin ödüller kazanmasına izin verirken oyunu daha çekici hale getirecek.

 

Clash Royale MOD Özellikleri:

Bu özel sunucu versiyonu arkadaşlar. Özel MOD sürümünde sınırsız paranız var.

Özel sürümün oyunun orijinal sürümünden farklı olduğunu ve orijinal kullanıcılarla oynayamayacağınızı unutmayın.

Clash Royale v3.3186.6 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

çatışma-royale-v3.3186.6-mod.apk

MOD

çatışma-royale-v3.3186.5-mod.apk

MOD

çatışma-royale-v3.3186.4-mod.apk

MOD

çatışma-royale-v3.3074.5-mod.apk

MOD

çatışma-royale-v3.3074.2-mod.apk

MOD

çatışma-of-the kralları-v7.45.0-mod.apk

MOD

crash-royale-v3-2803-3-mod.apk