Coco Valley Farm Adventure v0.8.0 MOD (Menü/Para/Enerji) APK

Açıklamalar :

Bağımlılık yapan video oyunu Coco Valley: Farm Adventure sizi büyüleyici şeylerle dolu bir yer olan Coco Valley’e götürür. Oyuncular, adanın geri kalanını keşfederken çiftliklerini yeniden inşa etmeye başlayabilirler. Oyunda hem çiftlikleri hem de adayı yönetebilir ve zorlu kapılardan hızlıca geçebilirsiniz.

OYUNU BİR ÇİFTLİK TEMASIYLA OYNAYIN VE ADALARINIZI SIFIRDAN İNŞA EDİN.

Coco Valley: Farm Adventure oyunu, baştan çıkarıcı bir keşif temasına dayanmaktadır. Size farklı zorluklar sunarak kendiniz ve kendinizi nasıl ifade etmeyi sevdiğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Bu oyun sırasında Cocos Talland’a gideceksiniz. Bu Talland, heyecan verici yeni maceralarınız için de başlangıç ​​noktası olacak. Vadi mistik bulmacalara ev sahipliği yapacak, bu nedenle oyuncuların harikalarını keşfetmek için oyunda ilerlemeleri gerekecek. Ayrıca her biri kendi ekosistemine sahip birkaç adaya sahip olacaksınız ve bu adalar size ya yemyeşil ormanlar ya da büyüleyici çiftlikler sunuyor. Ancak, bu yere ulaşmak için sihirli kapıdan geçmelisiniz. Ayrıca hangi zorluklarla karşılaşacağınızı da tahmin edemezsiniz.

BİR ŞEYLERİ KEŞFETMEK VE YENİDEN İNŞA ETMEK İÇİN SİZE VERİLEN EŞYALARI KULLANIN.

Vadinizi dekore etmek ve oyunu daha ilginç hale getirmek için daha fazla eşya kazanmak için yeni alanların kilidini açmalısınız. Bu, genel olarak daha fazla öğe kazanmanıza olanak tanır. Oyuncular, yeniden inşa etme fikirleriyle dolu tropik bir cenneti keşfederken mimarlara dönüşecekler. Ada, oyuna hiçbir şey tamir edilmeden orijinal, değiştirilmemiş durumunda başlar.

Görevlerden elde edilen ilginç öğeleri kullanarak onları orijinallerinden daha büyük hale getirmek için yeniden inşa edeceksiniz. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz her biri benzersiz bir tasarıma sahip 40’tan fazla çarpıcı dekorasyon sunuyor. Adanızın ihtiyaçlarına göre kullanmanız ve değiştirmeniz için yirmi zanaat atölyesi hazırlanacak. Ayrıca oyuncular evlerinin içini kişiselleştirip güzelleştirerek deneyime başlayabilirler.

İlgini Çekebilir  Car Mechanic Simulator 21 Apk Mod Para Hilesi İndir 2.1.69

Çiftçilik ve bahçecilikle uğraşın

Coco Valley: Farm Adventure’da bahçenizdeki bitkilerle ilgilenerek, onları süsleyerek ve onararak en iyi çiftçi olabilirsiniz. Tüm bu aktiviteler oyunda mümkündür. Oyun içinde, binlerce farklı bitki türünün yanında gelişmenize yardımcı olacak ücretsiz zanaat atölyelerine erişebileceksiniz. Ayrıca sunulan makaleler, çekici nesneler yaratmada size çok yardımcı olacaktır. Oyuncu, lezzetli meyvelerden faydalı bitkilere kadar her şeyi yetiştirmeye başlayabilir. Adanızı çeşitli şekillerde geliştirmek için kullanılabilecek yeni öğeler yapmak için Forge’u da ziyaret edebilirsiniz.

ARKADAŞ ADALARINI ZİYARET EDİN VE BİRLİKTE YENİ SIRLARA ULAŞIN.

Coco Valley: Farm Adventure, oyuncuları heyecan verici maceralara atılacakları eşsiz bir adaya götürür. Hasattan sonra yetiştirdiğiniz meyveleri ve bitkileri en lezzetli yemekleri hazırlamak için mutfağa getirin. Bir şeyleri iyileştirmenin ve repertuarınıza yeni yemekler eklemenin bir başka yolu da mutfağınızı yenilemektir. Bu oyunu diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise oyuncuların arkadaşlarıyla adalarını ziyaret ederek veya onları çiftliklerine davet ederek etkileşime geçebilmeleri. Ayrıca bu oyunu oynayarak birçok yeni şey öğrenebilir ve arkadaşlarınızla verimli etkinliklere katılabilirsiniz.

Coco Valley Farm Adventure v0.8.0 MOD’u İndirin (Menü/Para/Enerji) APK Ücretsiz

coco-vadi-v0-8-0-mod.apk

Coco Valley Farm Adventure Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.