Pyramid Solitaire Saga v1.5.0.20230214 MOD (Sonsuz yaşamlar/Güçlendiriciler/Tüm seviyelerin kilidini aç/bölümler) APK

Açıklamalar :

Pyramid Solitaire Saga – Geliştirici Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga!
Kartlarla bu eğlence sizleri bekliyor ve tasavvuf dikkat çekici ve zor görevler.

İçindekiler

PİRAMİT SOLİTAIRE SAGA APK

Tarafımızdan yeni güncellenen en son sürümle, birçok yeni özellik ve avantaj elde edeceksiniz. Burada kaşifler aktif olarak çalışır ve güneşin varlığını memnuniyetle karşılar. Bu yepyeni Firavun ile birçok zorluğun üstesinden gelmek için şimdi bana katılın. Özellikle gizemli bir görünüme sahip gizemli kartların görünümü sizi sürekli cezbeder. Bu da yetmezmiş gibi, son derece karışık görünen pek çok sarmaşığa sahip olma seçeneğiniz de var.

Ayrıca oyuncular daha fazla avantaj ve yepyeni hediyeler alacak. Burada altının ek doğumunu kastediyorum, hatta çok altın. Bu kesinlikle her oyuncunun Pyramid Solitaire Saga’ya katıldıklarında sahip olmak isteyeceği bir şey. Ek olarak, sürekli iyileştirilmekte olan birçok seviyeye sahibiz. Her seviyede son derece çekici ve çılgın bulmacalar var. Son olarak, nihai göreviniz Helena ve Kingsley’e tüm altın bok böceklerini bulma yolculuklarında yardımcı olmaktır.

PİRAMİT SOLİTaire SAGA ÇEVRİMİÇİ

Pyramid Solitaire Saga, sizi içine çekecek büyüler içerir. Oyuncu buraya katılırsa Helena’ya katılır. Ayrıca yakın bir dostunuz olan Kingsley ile daha fazla tanışma şansınız var. O, seviyelerde size yardımcı olmaktan çekinmeyecek inanılmaz derecede sadık bir arkadaş. Ayrıca topladığınız kahverengi fareler de sizi keşif yoluna daha rahat götürmek için birer koz.

Oyun ilerledikçe özel kartlar oyuncunun gözünün önünde belirir. Dışarıdan bakıldığında tipik oyun kartları olmalarıyla benzersizdirler ama aynı zamanda içlerinde sırlar taşırlar. Başka bir deyişle, bok böceklerini yakalamak, oyuncuya ipuçlarını keşfetme fırsatı sunar. Hatırlanması gereken şeylerden biri, mevcut destenizden daha yüksek veya daha düşük dereceli bir kartın mevcut destenizle eşleşebileceğidir.

Diğer rakipleri yenebilir ve seviyeleri hızlı ve kolay bir şekilde alt edebilirseniz, ödülünüz büyülenir. Tüm gizli şeyler kazanana açıklanacak. Bu, herkesin sahip olamayacağı önemli bir paroladır. Keşfedilmemiş tüm şeyleri fethetmek için eski bir dünya sizi bekliyor. Bunu yapmak için oyuncular kendileri için en düşünceli ve mükemmel planı oluşturmalı ve tüm düşüşlerden kaçınmalıdır.

İlgini Çekebilir  Shadow Knight Ninja Samurai v1.9.7 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Öncelikle basit ve en temel bir görevle başlıyorsunuz. Khepri ve Helena’dan geliyor. Bu görev kolay görünüyor, ancak desteğiniz olmadan her şey başarılı olmayacak. Oyuncu, özellikle iki efsanevi karakterin kehanetini geri getirmelidir. Ayrıca, Pyramid Solitaire Saga size tüm unutulmuş yerleri keşfetme şansı veriyor.

Bu The Hidden Tomb’un performansı olabilir. Bir hayalet filmi gibi, mezar oyunculara beklemeye değer bir deneyim sunuyor. Her şey en beklenmedik ve ürkütücü tavırla karşınıza çıkar. Hepsi bu kadar da değil, sizi kendine aşık edecek maceralardan biri de The Emerald Dream. Hepsi, çözmek için solitaire büyülerine sahip olmanızı gerektiren bulmacalar içerir. Oyuncular favori mumya kartlarını bile alabilirler.

Özellikler :

* Heyecan verici desteyi tamamlamak için ipuçları ve strateji yoluyla ilerleyen bir kart destesi.
* Khepri ve Helena’nın kehanetini geri getirme görevi ile bulmacaların görünümü.
* Gizli Mezar veya Zümrüt Rüya gibi daha önce hiç görülmemiş alanların gizemini ve dehşetini keşfedin.
* Mumya haritası gibi en popüler haritalarla engelleri aşmak, daha fazla gizemi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
* Tüm gizli gizemleri ortaya çıkarmak için bir aksiyon geriliminde farklılıklar yaratın.

Piramit Solitaire Saga MOD özellikleri:

Pyramid Solitaire Saga
* Sonsuza dek yaşa; ölümsüz olmak; asla ölme
* Sonsuz Güçlendirici
* Tüm seviyeleri aç
* Tüm bölümler (bölümler) açık

Pyramid Solitaire Saga v1.5.0.20230214 MOD’u indirin (Sonsuz yaşamlar/Güçlendiriciler/Tüm seviyelerin/bölümlerin kilidini açın) APK Ücretsiz

piramit solitaire-destan-v1.5.0.20230214-mod.apk

Pyramid Solitaire Saga Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.