Çocuklar için My Town Havaalanı oyunları v7.00.14 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

My Town serisinden My Town: Airport adlı bir oyun oyuncunun gözleri önünde beliriyor ve havaalanında neler olup bittiğini öğrenme deneyimi sunuyor. Bu oyunda öğeleri keşfetmek için zaman harcayacaksınız. Ayrıca bu oyunun serideki oyunlara olan yakınlığı ve farkı her zaman olacaktır. Yani bu kontrol etmek için eğlenceli bir dünya.

HEYECAN VERİCİ DÜNYA DENEYİMİ

My Town: Airport’u deneyimlerken oyuncular, keşfedilecek farklı öğeler ve konumlarla tamamen büyüleyici bir dünya bulacaklar. Neler yapabileceklerini keşfetme sürecinde oyuncularda özel bir merak yaratıyor. Aynı zamanda, oynarken hiçbir faktör nasıl oynanacağını bariz bir şekilde belirlemez ve genel olarak tüm faktörler oyuncunun deneyimine ve yaratıcılığına bağlıdır.

Serideki diğer birçok oyunda olduğu gibi oyuncular, farklı özelliklere sahip karakterlerle 2 boyutlu bir ortama giriyor. Bu oyunun hava alanında farklı roller üstleniyorlar ve bir unsura geldiğinizde size hoş bir izlenim bırakıyorlar. Ayrıca, bu oyundaki her öğeyi, tıpkı açık bir dünya gibi etkileyebilirsiniz ve nasıl çalışacağına siz karar verirsiniz. Bu nedenle, her kişinin oradaki deneyimi genellikle farklı olacaktır.

HAVAALANI’NDA İSTEDİĞİNİZİ YAPIN

Yukarıda bahsedildiği gibi, My Town: Airport’ta neler olup bittiğini öğrenmek için zaman ayırın. Merakınızı gidererek yapacak çok şeyle dolu bir eğlence dünyası getiriyor. Aynı zamanda, öne çıkan oyun öğeleri olmadığı için oyuncular, oyunun her yönüne zahmetsizce kendileri karar verebilir. Ayrıca, basit bir dokunuş veya kaydırma ile ortamdaki öğeleri değiştirebilirsiniz.

Bu oyundaki karakterlerin bir ortak noktası var: Hareket etmiyorlar ve her zaman oyuncuya gülümsemeye çalışan bir yüzleri var. Böylece aktivitelerinden herhangi birini kontrol edebilir veya istediğiniz yeri değiştirebilirsiniz. Ayrıca her ne kadar hava alanı temalı bir oyun olsa da uçaklarla ilgili herhangi bir unsuru kontrol etmeyeceksiniz, bu oyunda bu karakterlerin neler yapabildiğini bulmaya odaklanacaksınız.

Oyuncular, insanların belirli bir yere vardıklarında genellikle yaptıkları günlük aktiviteleri yalnızca basit dokunuşlarla gerçekleştirebilirler. Oyuncuların, özellikle de genç yaş gruplarının yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına izin verecek, oynanışta pek çok kısıtlama olmaksızın bir oyun oluşturmanın bir şeyler öğreneceği söylenebilir. Örneğin bilet almak için para çekebilir veya eşyalarını tarayıcıdan çalıştırabilirler. Bazen bagajınızın ne ile taşındığını bile bilebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Rus Araba Sürücüsü ZIL 130 Premium v1.2.0 b257 MOD (Sınırsız Para) APK

HAVAALANI İÇERİSİNDE FARKLI LOKASYONLAR YER ALIR

Bu, bulmanız için birçok farklı konumu içeren tamamen büyük bir dünyadır. Bu oyundaki havaalanının harika bir şekilde tasarlandığı söylenebilir. Oyuncular, farklı konumlardaki karakterlerle istediklerini yapabilirler. Örneğin, uçağa binmeden önce para bozdurabileceğiniz, bilet alabileceğiniz ve check-in yapabileceğiniz yerler var. Yani bu lokasyonlar yavaş yavaş oyuncular tarafından keşfediliyor ve bu şekilde havalimanının nasıl çalıştığını öğreniyorsunuz.

Dikkat etmemiz gereken bir diğer ilginç unsur da bu yerlerin hepsinin belirli bir bağlantısının olması. Başka bir deyişle, hepsinin belirli bir düzeni vardır ve her konumun, etkileşime girecek birçok öğeyle birlikte kendine özgü özellikleri vardır. Bu yüzden, bu yerlerin sunduklarından gözlerinizi ayırmanız zor. Hatta farklı pilotlar ve yolcular ile uçağa binip içinde ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özellikler :

* Airport City’de 9’dan fazla yeri keşfedin
* Pilot, hostes, havaalanı güvenlik görevlisi, yolcular ve daha fazlası olarak rol oynama
* Uçağı kontrol edin ve uçağı özelleştirin
* Havaalanı çılgınlığını ve havaalanındaki hayatı deneyimleyin
* Havaalanı tarayıcısında tüm çantaları kontrol ettiğinizden emin olun
* Paraşütle atlamaya gidin ve tüm gün uçak oyunları oynayın
* Her yaştan çocuklar için My Town Havaalanı oyunları

Çocuklar için My Town Havaalanı oyunları mod özellikleri:

Sınırsız para.
Sınırsız Taşlar.
Sınırsız Elmas.
Kilidi Açılmış Karakterler.
Yüce Leydi.

Çocuklar için My Town Havaalanı oyunları indir v7.00.14 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

my-town-airport-v7-00-14-mod.apk

Çocuklar için My Town Airport oyunları nasıl indirilir ve kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.