Coffee Craze Barista Tycoon v1.018.002 MOD (Sınırsız İçecek) APK

Açıklamalar :

Coffee Craze – Idle Barista Tycoon, mobil kullanıcılar için geliştirilmiş ve yayınlanmış eğlenceli bir oyun türüdür. Oyuncular, şehirde büyük bir kahve dükkanı işletmek ve müşterilere hizmet etmek için en uygun yöntemleri uygulamak için patron karakterini oynayacak. Sevimli kafenin görevlerini ve aktivitelerini kontrol eden güçlü bir patron olma hissini bizimle birlikte yaşamak için oyunu cihazınızda oynayın.

OYUN KURULUMU KURULUM ARKA PLAN

Coffee Craze’de tüm oyuncular, birçok kişi tarafından bilinen, şehrin en büyük ve en ünlü kahve dükkanının şefi oluyor. Mağazanızdaki faaliyetleri en iyi onlar kontrol eder, yönetir ve anlarlar. Her çalışanın sizi dinlemesi gerekir. Müşterilere büyük bir şevkle hizmet edin, daha fazla kahve satmaya çalışın, hizmet kalitesini giderek daha fazla iyileştirin, daha fazla para toplayın ve iş kapsamını genişletin. Kendi kahve imparatorluğunuz şekilleniyor ve her yerde mevcut; Her kahve sever, kahve dükkanınızın itibarını bilir. Satışlarınızı artırın, işinizi büyütün, müşterilerinize daha yakın olun ve hizmet kalitenizi yükseltin. Patron sizseniz ve zengin olup kahve dükkanı zincirlerini genişletmeye devam etme arzunuz varsa, gerçek bir iş adamı mısınız? Oyun içi özellikler sizi çok destekleyecek mi?

GERÇEK BİR İŞ OL

Kahve dükkanı işinde ünlü bir satıcı olarak oyuncular, dükkanlarını geliştirmek için birçok güçlü özelliğe sahiptir. Oyun içi personelinizi yükseltin ve özelleştirin, personelinize müşterilere mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermek için sosyal beceriler ve temel temelleri öğretin ve iç mekanı sürekli değiştirin, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mağazayı yeniden dekore edin Müşterilere en son deneyimi sunmak, hissedin Kafedeki heyecanı ve çeşitli konuları kesinlikle yönetin. Sürekli olarak içecekleri değiştirerek ve müşteriler arasında en popüler olan içecekleri seçerek kahve dükkanının kalitesini, kahvenin tadını içeriden iyileştirin. Özellikle personelin hizmet tutumu, bu nedenle müşterilere en iyi hizmet tutumunu sağlamak için onları her zaman dikkatli bir şekilde yönlendirmeli ve yönlendirmelisiniz. Mağazadaki çıktı cihazlarını ve makineleri iyileştirin ve kendi mağazanız için yüksek satışlar elde etmek için bunları her zaman gerektiği kadar yenileyin.

İlgini Çekebilir  Vengeance RPG v1.2.3 MOD APK — MEGA HİLELİ

OYUN SEÇMELERİ

Gerçekten kararlı olun, mağazadaki süreçleri sıkı bir şekilde yönetin, satışlarınızı artırın ve mağazadaki kahve yapma ekipmanlarını ve makinelerini sürekli iyileştirin. Mağazadaki kahve istasyonlarını 30 adede kadar çeşitli kahve istasyonuyla sıkı bir şekilde yönetin ve en küçük faaliyetleri bile her zaman yakından takip edin ve kontrol edin. Oyun çevrimdışı oyuncuları tamamen destekler, bu nedenle cihazın internet bağlantısı olması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Oyunda gösterilen en gerçekçi görüntüler kesinlikle oyuncuları memnun edecek ve oyunu telefonlarına indirmeden edemiyorlar. Elinizde şehirdeki ünlü ve en büyük kahve dükkanı var, personeli geliştirmek ve daha fazla yeni içeceğin kilidini açmak için görevleri tamamlayın. Oyun, oyunculara heyecan ve eğlence getirecek ve neşeyi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşacak. Oyunculardan gelen geri bildirimler, oyunu geliştirmeye devam etmemiz için değerlidir.

Özellikler :

* İçecek satmak ve para kazanmak için kendi kafelerinizi yönetin ve genişletin
* Oyunda çevrimdışı olsanız bile kahve istasyonlarınız üretmeye devam eder
* Ekipmanınızı yükseltmek ve gelirinizi artırmak için zor kazandığınız paraya yatırım yapın
* Her mağazada 30’a kadar farklı kahve istasyonunu yönetin
* WiFi gerekmez – çevrimdışı oynayabilirsiniz!

Coffee Craze Barista Tycoon v1.018.002 MOD (Sınırsız İçecek) APK Ücretsiz İndir

MOD

kahve çılgınlığı-v1.018.002-mod.apk

MOD

kahve çılgınlığı-v1.018.001-mod.apk

MOD

kahve çılgınlığı-v1.017.002-mod.apk

Coffee Craze Barista Tycoon Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.