Coldscapes My Match-3 Family v3.0 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Coldscapes: My Match-3 Family APK’nın en son sürümünü indirmek istiyorsanız, adresine gelmelisiniz. Coldscapes: My Match-3 Family Mod APK v4.0’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sırada Coldscapes: My Match-3 Family Mod APK v4.0’ın ayrıntılı bir tanıtımı var.

İçindekiler

COLDSCAPES MY MATCH-3 AİLE MODU İNDİR

Coldscapes: My Match-3 Ailem Mod APK, Coldscapes: My Match-3 Ailem APK’nin PRO sürümüdür. Coldscapes: My Match-3 Family Mod APK ile içerdiği tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Genellikle sadece ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Coldscapes: My Match-3 Family Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Coldscapes: My Match-3 Family Mod APK, rakiplerinizi geride bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi Coldscapes’te: My Match-3 Family APK v4.0’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.

Coldscapes: My Match-3 Ailem modunun APK sürümünü indirmek istemiyorsanız, Coldscapes: My Match-3 Ailem modunun APK sürümünü . Coldscapes: My Match-3 Family’nin APK sürümünü en kısa sürede güncelleyecektir. Kullanıcılar Coldscapes: My Match-3 Family APK’sını Google Play’i indirmeden kolayca güncelleyebilir.

COLDSCAPES BENİM MAÇIM

Romantizm, Bahçe, Malikane ve Gizem! Her zaman bir iç mimar olmayı hayal ettiyseniz, büyük bir malikaneye sahip olmak istiyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız! Kendinizi sürprizlerle dolu romantik bir aşk hikayesine kaptırın ve renkli karakterlerle etkileşim kurun. Taşları eşleştirin ve malikanenizi yenilemeye başlayın – temalı güçlendiricilerle oynayın, düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle evi ve bahçeyi yenileyin! Zavallı kahraman ve çocuğunun bir kayak merkezi inşa etmesine yardım edin! Şekerleri eşleştirerek yeni oda dekorasyonları ve mobilyalar tasarlayın, seviyeleri yükseltin ve evinizi, mutfağınızı ve hatta bahçenizi yenileyin! Binlerce tasarım seçeneği size yaratıcı olmak, istediğiniz zaman tasarımları değiştirmek ve sonunda hayalinizdeki evi yaratmak için maksimum özgürlük verir! Ev tasarım yeteneklerinizi kullanın ve köhne malikaneyi şehirdeki en güzel kayak merkezine dönüştürün! Komik ve içten diyaloglarla romantik bir hikayenin tadını çıkarın! Ödüller için gizli alanların kilidini açın, her odayı yeni mobilyalar ve ilginç ev dekoruyla güzelleştirin! Konağınızı yenilikçi şekillerde dekore etmek, daha fazla bölümün kilidini açmak ve bu heyecan verici yerlerin gizemlerini çözmek için eğlenceli bir oyunda öğeleri eşleştirin ve değiştirin! Çok sayıda madeni para ve özel hazine toplamak için düzenli özel etkinliklere katılın! Stresli faaliyetlerinize ara verin ve kendinizi peyzaj ve bahçe dekorunun sakinleştirici dünyasına kaptırmak için biraz zaman ayırın! Makyajınızı şimdi başlatın!

İlgini Çekebilir  AT Player v1.541 PRO APK — YOUTUBE MÜZİK VE VİDEO İNDİRME

Özellikler :

* Ev tasarlama yeteneğinizi kullanın ve köhne konağı şehirdeki en güzel kayak merkezi yapın!
* Komik ve içten diyaloglarla romantik bir hikayenin tadını çıkarın!
* Ödüller için gizli alanların kilidini açın, her odayı yeni mobilyalar ve ilginç ev dekoruyla güzelleştirin!
* Konağınızı yenilikçi şekillerde dekore etmek, daha fazla bölümün kilidini açmak ve bu heyecan verici yerlerin gizemlerini çözmek için eğlenceli bir oyunda öğeleri eşleştirin ve değiştirin!
* Tonlarca madeni para ve özel hazineler toplamak için düzenli özel etkinliklere katılın!

Coldscapes My Match-3 Family hakkında son sözler

Moddroid APP’yi yüklemek için indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir. Coldscapes: My Match-3 Family 4.0 ücretsiz mod sürümünü doğrudan Moddroid kurulum paketinde tek tıkla indirebilirsiniz ve daha birçok ücretsiz popüler mod oyunu oynamanızı bekliyor. Ne bekliyorsun, hemen indir!

Coldscapes My Match-3 Family v3.0 MOD’u İndirin (Sınırsız para) APK Ücretsiz

coldscapes-v5.0-mod.apk

Coldscapes My Match-3 Family Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.