Crab War Idle Swarm Evolution v3.55.0 MOD (çok para) APK

Açıklamalar :

Yengeç Savaşı (MOD, Sınırsız Para): Okyanusun derinliklerini keşfedin ve kafanızı su altı dünyasına daldırın. Bu oyunda kendinizi gerçek bir yengeç rolünde hissetme fırsatınız var. Ancak her şey o kadar basit değil, önce onu büyütmeniz ve birkaç dönüşüm aşamasından geçmeniz gerekiyor. Geliştirme dalınızı seçme fırsatınız var, çünkü her bir yengeç kendi becerisine ve farklı güçlü yönlerine sahip. Senin görevin sana zarar vermeye çalışan herkesi yok etmek. Oyunda yönetim çok basittir, bu yüzden herkes onunla başa çıkabilir

Oyun stili

Yengeç Savaşı, devasa deniz canavarlarıyla dolu bir yengeç ordusu arasında çekici bir dövüş stiline sahiptir. Kontroller son derece basit, düşmana saldırmak için yengeç birimlerini çağırmak için ekranın herhangi bir yerine dokunmanız yeterli. Düşman dev bir sürüngen olduğu için düşmanın HP’si 0’a düşene kadar saldırmalısınız.

Düşmanları yenmek size para verir. Gücü ve saldırı yeteneğini artırmak için yengeçleri geliştirmek için kullanılırlar. Görünmeye ve güçlenmeye devam eden birçok güçlü düşman var. Bu nedenle, oyuncu düşmanla başa çıkma gücünü sürekli olarak geliştirmelidir. Bu yüzden Crab War’daki savaşlar sinir bozucu ve çok ısrarcı.

Güçlü düşmanlar

Yengeç Savaşı’ndaki Yengeç Savaşı’nın düşmanları devasa deniz canavarlarıdır. Yüzlerce yıldır deniz dibini harap ediyorlar. Bu yüzden çok kalabalık ve agresifler. Bir canavarı her yendiğinizde, her zaman farklı bir dev ve tozlu bir canavar ortaya çıkar. Özellikle, her birkaç küçük canavar yenildiğinde büyük patronlar ortaya çıkıyordu. Çok miktarda kanla daha güçlüdürler ve tek bir saldırıyla bir yengeç ordusunu bile yiyebilirler.

Her patron yaklaşık 30 saniye içinde ortadan kaldırılmalıdır. Bazen güçlerin buna izin vermez. Bu nedenle, oyuncu patronu görmezden gelebilir ve yeterince güçlüyseniz tekrar savaşabilir. Daha güçlü canavarları öldürün, daha fazla altın kazanırsınız. Ara sıra büyük miktarda altın düşüren canavarlar, özellikle altın sürüngenler vardır.

İlgini Çekebilir  VivaCut PRO v2.11.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Özellikler :

* 80’den fazla güzel tasarlanmış yengeç geliştir
* Sürününüzü yönetmek için 33 benzersiz kraliçe doğurun
* 6 güçlü yetenek ortaya çıkarın ve 18 farklı yetenekle onları özelleştirin
* 50’den fazla benzersiz tehlikeli sürüngen avlayın
* Ecdysis ve güçlü mutasyonlarla yeniden doğmak
* Vahşi Canavarı öldür ve efsanevi ödüller kazan
* Zorlu turnuvalarda başkalarıyla yarışın

MOD işlevi

sınırsız inciler

MOD sürümünü kullanırsanız İnciler nasıl elde edilir

Görev ödüllerinden büyük miktarda inci alın.

Yengeç Savaşı Boşta Sürü Evrimi v3.55.0 MOD (çok para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Yengeç-savaş v3.55.0-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3.53.0-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3.51.3-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3.51.0-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3.48.0-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3-44-1-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3.44.0-mod.apk

MOD

Yengeç-savaş v3-43-0-mod.apk