Crash of Cars v1.7.05 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Araba Kazası (Para/Mücevher) – birlikte atari yarışı ve çok oyunculu oyunların bir karışımı. Oyunun başında, diğer oyuncuları kovalayacak ve kovalamadan kaçınacak ilk arabanızı seçme seçeneğiniz var. Altın taçları topladığınız, diğer oyuncuları avladığınız, arabalarını parçaladığınız ve toplayabildiklerini aldığınız çok sayıda yer. Hafifliğine rağmen, oyun güzel 3D grafikler ve mükemmel yönetim aldı. Crash of Cars mod apk’da en iyi yarışçı ol.

OYUN YENİ BİR GÜNCELLEME HAYALİNE SAHİPTİR

Crash of Cars, oyuncuların daha keyifli bir deneyim yaşaması için birçok yeni özellik ekledi. Yeni Skygarden haritası, oyunculara bu garip yüzen dünyada yaratıcı bulut savaşları sunuyor; Belki de oyuncular bu hayal dünyasında oynamaya diğer dövüş ortamlarından daha çok ilgi duyuyorlar. Sıcak hava balonları, benzersiz silahlara sahip vertigo arabaları ve daha hayati savaş becerileri gibi birçok yeni araba eklenecek. Ek olarak, oyuncuların bazı özel oyunlara katılması ve bu benzersiz özelliği keşfetmesi için bir satranç modu mevcuttur. Araçların bazı yeni gizli arabaları var ve onları oyunlarda kullanmak için bulmanız muhtemelen uzun zaman alacak. Oyuncular için zorlu mücadelelerle her gün yeni görevler belirlenir ve oyuncuların arkadaşlarıyla veya aileleriyle rekabet etmeleri için bir dizi özel oyunun kilidi açılır. Aynı zamanda her oyundan sonra oyunda hediye olan özel rozetler kazanabilirsiniz.

OYUNUN ANA AMACI

Crash of Cars’da, oyuncuların liderlik tablosundaki konumlarını kazanmak ve geliştirmek için çok sayıda taç kazanmaları ve çok sayıda diğer oyuncuyu yok etmeleri gerekir. Ancak bu düşündüğünüz kadar kolay değil çünkü diğer birçok oyuncu sizinle aynı amaç için yarışıyor. Ve elbette, diğer oyuncular size asla dostça davranmayacaklar; Tacı almak için her zaman arabanızı yok edebilirsiniz. Diğer oyuncuları yenmek ve taçlarını çalmak için top, alev makinesi ve bomba gibi farklı güçlendirmelere sahip diğer araçları yok etmek için arabanızı hareket ettirmelisiniz. Ayrıca, aracınızı, düşmanları hızla yok etmenize yardımcı olacak daha akılda kalıcı ve tutarlı yeteneklere sahip olacak şekilde özelleştirebilirsiniz, örneğin: Su üzerinde yüzen deniz uçakları veya diğer oyuncuların alev makinesine karşı bağışıklığı olan roketler.

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Crash of Cars, oyuncuların gerçek zamanlı savaşların keyfini çıkarması için sekiz farklı benzersiz harita sunuyor. Oyunları daha da ileri götürdükten sonra, oyuncu, kendi araba koleksiyonunuza sahip olacağınız, yaygın, nadir, destansı ve efsanevi arabalar dahil olmak üzere 70 kilitlenebilir araba arasından dört farklı nadir arabanın kilidini açabilir. Halihazırda sahip olduğunuz ve sahip olmadığınız arabaları ekrandan veya menüden kontrol edebilirsiniz; Ancak bu oyunda sunulan araçların tamamını alabilmek için oyuncunun oyunun gach sisteminden bunları satın alması gerekmektedir. Arabanızı daha benzersiz kılmak için 30’dan fazla kaplama mevcuttur. Bununla birlikte, Pepperoni Skin on Camper Van, akıllı ve güzel bir tasarıma sahip olduğu için kaplamalar arasında muhtemelen daha iyi bir seçimdir. Oyuncular, bir mancınık, bir top alev makinesi ve diğer oyuncuların arabalarını daha kolay ve daha hızlı imha etmenize yardımcı olacak diğer birçok güçlendirme dahil olmak üzere 16 farklı güçlendirme ile arabalarını yükseltebilirler.

İlgini Çekebilir  PhotoTune v2.7.3 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

MUTLU ÇOK OYUNCULU SEVİYELER VE GÖREVLER

Crash of Cars, taç için savaşabileceğimiz sekiz farklı seviyeye sahiptir ve her seviye ay, servet çölü, orman, kale, madenler, konaklar ve kış arazisi dahil olmak üzere ilgili yerlerde savaşacaktır. Her seviyede farklı zorluklar olacak ve birçok rakip taç için savaşacak. Diğer oyuncularla çevrimiçi oyun oynamaktan rahatsızlık duyuyorsanız, tek oyuncu modunda da oynayabilirsiniz. Bu, kendi seanslarınızı istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle kendi kurallarınızla oynayabileceğinizden emin olarak, tüm oyuncular için kendinizi daha iyi ve daha rahat hissetmenizi sağlayacak anlamına gelir. Oyun, oyuncuların keşfetmesi için kolaydan zora kadar çeşitli bir görev sistemine sahiptir. Bu, üstten görünümü kullanan ve oyunculara daha sezgisel bir görünüm veren güzel 3D grafiklere sahip animasyonlu bir araba yarışı oyunudur. Bu eğlenceli bir oyun, şiddet içermeyen bir oyun çünkü gaz sezonundaki arabalar çizgi film tarzında tasarlandı. Bu oyunun favori bir noktası, oyuncuların internet bağlantısı olmadığında çevrimdışı oynayabilmeleridir.

Özellikler :

* GERÇEK ZAMANLI çok oyunculu savaşların keyfini çıkarmak için 8 harita
* 70 farklı nadirlikte 4’ten fazla açılabilir araba (Yaygın, Nadir, Destansı, Efsanevi)
* Arabalarınızı kişiselleştirmek için 30’dan fazla görünüm. Karavanda Pepperoni Derisi oldukça lezzetli bir seçim.
* Alev makinesi, top, trebuchet ve daha fazlasını içeren 16 yükseltilebilir güç*.
* Arkadaşlarınızla oynayın özelliği. Arkadaşlarını yok etmek gibisi yok 🙂
* Görev sistemi
* Saatlik lider tablosu ve Google Play Oyun Hizmetleri desteği
* Tek oyuncu modu da mevcuttur
* Yakında yeni içerik!

Crash of Cars MOD özellikleri

Sınırsız Para/Mücevher: Bizim Crash of Cars MOD APK sürümü size sınırsız madeni para ve mücevher sunuyor. İstediğiniz zaman bir araba satın alabilir, ekipmanın kilidini açabilir ve yükseltebilirsiniz. Bu makalenin altındaki bağlantıdan MOD sürümünü indirin ve keyfini çıkarın!

Crash of Cars v1.7.05 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

çökmesine-of-the arabalar-v1.7.05-mod.apk

MOD

çökmesine-of-the arabalar-v1.6.26-mod.apk

MOD

çökmesine-of-the arabalar-v1.6.23-mod.apk

MOD

araba kazası-v1-6-15-mod.apk

MOD

çökmesine-of-the arabalar-v1.6.07-mod.apk