Cuties v11.7.445 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklama:

Dünyamızın sıradanlığının ötesinde, birçok gizemli yaratık var. Şirinler de onlardan biri. Onlar küçük ve tüylü yaratıklar. Asla pes etmezler ve her zaman gelişmeye çalışırlar. Her şeyden önce, mantıklı düşünmeye ve zekaya değer verirler. Ve eğer onlarla tanışmak istersen, Cuties bunu yapmana yardım edecek. Cuties, bulmaca türünde bir oyundur. Oyunda birçok tatlıyla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda evlerini tamir etmelerine yardımcı oluyorsunuz. Sadece bu değil, keşfetmenizi bekleyen birçok ilginç şey var. Şimdi Cuties’e katılalım.

TAM YARATICILARIN TARİHÇESİ
Cuties sadece eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda çürümüş ve tozlu bir evi yeniden inşa etme hikayesidir. Görünüşe göre kıllı yaratıklar uzun zamandır ziyaret etmemişti. Onları temizlemelerine, evi tazelemelerine ve sonra onları toplamalarına yardım eden siz olacaksınız. Ama önce daha fazla jeton ve eşya kazanmak için birkaç şey daha yapmalısın. Örneğin, geleneksel yapbozlar oynayarak farklı meyvelerle dolu bir tahtayı çözün, aynı renkteki meyveleri yok ederek toplayın, …

KALBİNİZİ YAYIN VE ONLARI KURTARIN
Gördüğünüz gibi, çok fazla kar varken, hiçbir yaşam belirtisi olmayan Cuties’in kurtarılmaya ihtiyacı var. Ona acıyarak bak; Size verilen görev, kışın hayatta kalabilecekleri sıcak ve korunaklı bir yer bulmalarına yardımcı olmaktır. Altın toplama girişimleri bundan sonra işe yarayacaktır. Evler inşa etmeye ve daha fazla yaratığa yardım etmeye devam edin. Seni görmekten ve dans etmekten mutlu olacaklar, o yüzden hava at. Zeki ve kurnaz yapıları ile altın ve mücevher toplama konusunda da size çok yardımcı olacaklardır.

MANTIĞA VE BİRLİĞE İHTİYACINIZ VAR
Her zaman cevaplamanız gereken kolaydan zorlu seviyelere kadar bulmacalar vardır. Tatlı hayatın bir parçası. Her zaman bireyler arasında mantıklı düşünme ve dayanışmayı geliştirmek için fırsatlar yaratırlar. Neyi hedefliyorlar? Bunu anlamak için yüzlerce seviyeden geçelim. Ve elbette, düzenli olarak yeni seviyeler eklenir. Hepsinde ustalaşmak konusunda kendinize güveniyor musunuz?

MUTLU BİR DÜNYA KUR
Umarız en keyifli deneyimi yaşarsınız ve Cuties’in göndermek istediği mesajı alırsınız. Şu anda birçok platformda ve cihazda mevcut ve oyun, müşteriler için herhangi bir sorun yaşamamak için düzenli olarak güncelleniyor. Tüylü yaratıklarınızı inşa etme ve inşa etme süreci güzel sonuçlarla tanınacaktır. Onların dünyasına geldiğinizde en iyi deneyimi yaşamanızı dilerim!

İlgini Çekebilir  Any.do v5.17.0.135 PREMİUM APK — Görevler + Takvim

Özellikler:

* Canlı grafikler ve ses
Cuties, Celtic Spear tarafından geliştirilen ve sunulan oyunlardan biridir. Celtic Spear, Odessa, Ukrayna merkezli bir oyun geliştiricisidir. Cuties yalnızca Google Play’de kullanılabilir. Yani oyunu sadece Android işletim sistemi üzerinde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Cuties, Samsung Tab gibi tabletlerde de desteklenir. Oyunu indirmek ücretsizdir ve yalnızca tek oyuncular için uygundur.

* Tatlıların Kuralları
Oyunda, tatlılar hayatlarında her zaman iyi bir yapboz için yer bulurlar. Bir bakıma, Cuties’in hayatı bir gizemdir. Ne düşünürlerse düşünsünler, ne hayal ederlerse etsinler oyunun kurallarına her zaman titizlikle bağlı kalırlar.

* Eşsiz özellikler oyuncuları destekler
Oyuncuların bölümleri daha kolay geçebilmeleri için yayıncı onlara bazı benzersiz özellikler sunmuştur. İlk özellik Destroy a Square’dir. Bu özelliği kullanmak için tek yapmanız gereken balta simgesine dokunmak. Ardından yok etmek istediğiniz kareyi seçiyorsunuz. Eldiven oyundaki ikinci özelliktir.

* Kaydolun ve birçok farklı cihazda oynayın
Klasik Mach 3 oynanışı, oyuncuların kareleri yok etmek ve tatlıları kardan kurtarmak için renkli nesneler gibi bağlanması gerekiyor. Cuties, çocuklardan yetişkinlere kadar farklı yaşlardaki birçok oyuncu için uygundur. Bu basit oyun, işte uzun bir günün ardından rahatlamanıza da yardımcı olacak. Ayrıca, giderek artan zorlukta yüzlerce heyecan verici seviye size meydan okuyacak.

Cuties v11.7.445 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz İndir

MOD

cuties-V11.7.445-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.382-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.377-mod.apk

MOD

tatlılar-v11-7-347-mod.apk

MOD

tatlılar-v11-7-343-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.323-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.310-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.302-mod.apk

MOD

tatlılar-v11-7-285-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.278-mod.apk

MOD

tatlılar-v11-7-264-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.244-mod.apk

MOD

cuties-V11.7.243-mod.apk

MOD

tatlılar-v11-7-222-mod.apk

MOD

cuties-V11.6.0-mod.apk