Dead Target APK Para Hileli Mod İndir 4.107.0

İçindekiler

Dead Target APK Para Hileli Mod 4.88.0 İndir

Zombi atış oyunları Google Play Store’da uzun zamandır popülerdir. Oyuncuların bir oyunda olabildiğince çok zombi öldürmesine izin verdikleri için heyecan verici. Şu anda çok sayıda zombi mobil oyunu olmasına rağmen, insanlar hala sadece eğlenceli oldukları için oynuyorlar! Dead Target Mod APK 4.88.0 İndir – Sınırsız Para ile oynamaya başla.

Mümkün olduğu kadar çok zombi öldürmenize izin veren bir oyundan daha fazla adrenalin pompalayan bir şey yoktur. Dead Target ile birçok zombiyi yok ederken insanlığın tek umudu haline gelebilirsiniz.

Zombi Oyunları Dead Target Apk

Zombi Oyunları Dead Target Apk VNG Game Studios’un bu popüler oyununda, zombilerin dünyayı istila ettiği 2040 yılında oynayacaksınız. Şimdi, insanlığı yıkımdan kurtarmak size ve bir keskin nişancı ekibine bağlı.

Bu oyunda tabanca, hafif makineli tüfek, saldırı tüfeği, tüfek, pompalı tüfek, makineli tüfek ve daha pek çok silahı kuşanabilirsiniz. Bugün Colt 1911, Scorpion, Uzi, Winchester, RMGT 870 ve daha pek çok silahın keyfini çıkarmakta özgürsünüz. Dead Target Apk — para hilesi ile birlikte Şu anda bol miktarda zombiyle savaşın.

Zombi oyunları oynamayı seven biriyseniz, bugün pek çok harika oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Zombiler birçok filmde ve dizide popüler hale geldiğinden beri mevcut zombi oyunları var.

Bugün, Plants Vs. gibi birçok oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Zombies, Zombie Tsunami, Zombie Catchers, Flat Zombies, Mow Zombies, Zombie Shop, Into the Dead, Unkilled, Dead Trigger, Zombie Fire ve diğerleri. 3D zombi atış oyunu arayan biriyseniz, şimdi Dead Target’ı deneyin!

Zombi oyunları geçtiğimiz yıllarda her yerdeydi. Kolayca indirilebildikleri için şu anda bolca keyfini çıkarabilirsiniz. En yaygın zombi oyunları, sonsuz zombi sürülerine karşı savaşabileceğiniz oyunlardır.

İlgini Çekebilir  PREQUEL v1.58.0 MOD APK — GOLD KİLİTLER AÇIK

Bu oyunlar popüler çünkü atış ve hayatta kalma oyunlarını seven bir çok oyuncu var. Zombi oyunları oynamayı seven biriyseniz, Dead Target bugün denemek için en iyisidir. Burada, çeşitli konumlarda birçok zombi türüne karşı savaşabilirsiniz!