Death Road to Canada v1.8.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Size aşırı rahatlama anları yaşatacak bir aksiyon-macera dövüş oyunu. Ve eğer sonsuz eğlenceli ve canlandırıcı bir macera oyunu arıyorsanız, Death Road to Canada işinizi görecektir.

OYUN AÇIKLAMASI
Death Road to Canada bir aksiyon rol yapma oyunudur; Oyun rastgele yol boyunca ayarlanır. Aptallarla dolu bir aracı sürmek ve yönetmek, onlarla birlikte şehri keşfetmek, garip insanları bulup işe almak ve birçok zombiyle yüzleşmek zorundasın. Oyundaki her şey rastgeledir; Her oynadığınızda, oyun farklı şekilde yapılandırılmıştır. Mekanlar, olaylar, hayatta kalan kişilikler, her şey rastgele. Hayatta kalanların birçok farklı kişiliği vardır ve karakterlerin iki durumu olacaktır: size yardım etmek veya sizi engellemek. Death Road to Canada Özel etkinlikleri, nadir karşılaşmaları ve benzersiz ve en iyi savaşçıları arayın. Yol boyunca karşılaştığınız yarı vahşi köpekleri evcilleştirin. Ayrıca bu oyunda bulabileceğiniz karakterleri de oluşturabilirsiniz. Ve en önemlisi bu yavaş hareket eden zombilerden kaçmaya çalışmaktır. Aksi takdirde karakteriniz ölecek ve kimse kalmadığında oyun sona erecek ve kaybeden siz olacaksınız. Öyleyse, Florida’dan Kanada’ya giden ölümcül yolda, buranın dünyadaki son ülke olduğu, zombilerin olmadığı son ülke olduğu bağlamında yürüyelim.

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

Bu oyunda aynı anda hem avlayabileceğiniz hem de saldırabileceğiniz 500’e kadar zombi var. Bu yüzden onlardan kurtulduğunuz sürece onlarla savaşmaya veya istediğiniz zaman kaçmaya çalışın. Kreasyonlarınızı, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi oyuna getirmek için oyun içi karakter yaratıcısını kullanın. Olayları, silahları ve hatta benzersiz yeteneklere sahip karakterleri arayın. Ve daha da dikkat çekici olanı, köpeğinize araba kullanmayı öğretebilirsiniz. Death Road to Canada’daki her kanlı patlama korku oyunu olmasına rağmen sevimli bir tarza sahip bu yüzden bu oyunun çözülmesi gerektiği sürece her yaşta oynanabilecek bir oyun olduğu söylenebilir. O zaman oyun sizin için en iyi gereksinimleri yerine getirecek ve karakterlerinizi büyük kanepeler atacak kadar güçlü hale getirecektir. İnteraktif kurgu olaylarında, karakterlerinizin kişiliklerine bağlı olarak zor kararlar vermeniz ve sonuçlara ulaşmanız gerekir.

İlgini Çekebilir  Kafa Topu 2 Apk 1.530 İndir

GENEL DEĞERLENDİRME

Ölümle dolu bir dünyada, etrafınızı saran sayısız zombi ile attığınız her adım tehlikeyle doludur. Senin görevin bu vahşi yolculuğu bitirmek ve tehlikenin tadını çıkarmak, korkuyu buharlaştırmak. Lütfen tehlikeden kaçmak için elinizden gelen her şeyi yapın. Bazen biraz planlama ve strateji gerektirir. 2D görüntü, bir korku oyununun biraz koyu rengidir, ancak yine de çok sevimli, oyunun komik sesiyle birlikte, oynarken rahat ve rahat hissedebilirsiniz. Death Road to Canada size hayal gücünüzün ötesinde bir şey sunacak, size saldıran 500’den fazla zombi veya ayağa kalkıp araba kullanmayı öğrenen köpekler. Yukarıda, bu kavurucu Death Road to Canada oyunu hakkında bilmeniz gerekebilecek bazı bilgiler ve incelemeler yer almaktadır. O halde bu tehlikeli yolculuğa çıkın ve kendinizi kanıtlayın. Bu, sonsuz eğlenceye sahip bir oyun için bulabileceğiniz en iyi oyundur. Pek çok sürprizle oyunu hemen keşfedelim.

Özellikler :

* Oyuncular, hayatta kalmak ve herkesin istediği yere, Kanada’ya ulaşmak için birçok farklı zorluğu tamamlamak için bir grup karakteri kontrol eder.
* Oyundaki alanların sayısı çeşitlidir ve bulunduğunuz alanlar tamamen görünmez, bir bulmaca oluşturur.
* Oyuncular, zombilerle savaşmak ve gizemli odalara girmek için eşya ve silah toplamalıdır.
* Her odada etkileşime girecek birçok nesne ve karakter vardır ve her etkileşim oyuncu için sürprizler barındırır.
* Bazı karakterler ekibinize katılmayı teklif edebilir ve bir karakterin üzerindeki baskıyı azaltmak için aralarında anlaşmaya varacak ve kontroller arasında geçiş yapacaksınız.

Death Road to Canada Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Kanada’ya Ölüm Yolu v1.8.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Ölüm-yoldan-kanada-v1.8.0-mod-full.apk

MOD

ölüm-yol-kanada-v1.7.2-b50-mod-full.apk