Deep Town Apk Mod Para Hilesi İndir 5.8.4

Deep Town Apk Mod Para Hilesi İndir 5.8.4

Hiç merak ettiniz mi, yer kabuğunun içinde neler var?? Sadece toprak, kaya ve nadir metaller veya hatta bir yeraltı medeniyeti mi var? Şu anda bilim adamları, yeraltında milyonlarca farklı bakteri türünün yaşam alanı olduğunu kanıtladılar. Çünkü bu kadar yüksek sıcaklıklarda çok az tür hayatta kalabiliyor ve büyüyebiliyor. Ancak yine de yeraltı dünyasını keşfetmek istiyorsanız, bu oyunu bir deneyin. Deep Town Apk, fantezi unsurlarıyla birleştirilmiş bir madencilik simülasyon oyunudur. Sizi gezegenlerin merkezinde derin maceralara açar.

Rockbite Games’in bir simülasyon oyunu Google Play’de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Yerin derinliklerinde mineral madencilerinin çalışmalarını deneyimleyin. Bir fabrikalar ve kasabalar sistemi inşa edebilirsiniz. Patron ol ve fabrikayı yönet.

Her gezegenin birçok katmanı vardır. Birçok metal, mineral, değerli taş ve diğer birçok kaynak türü dahil. Bunlar doğanın bize verdiği değerli kaynaklar. Bu nedenle madencilik sektörüne odaklanmak, hızlı bir şekilde büyük karlar elde etmenize yardımcı olur. Tabii ki, çevreyi nasıl koruyacağınızı bilmeniz gerekir.

Deep Town Apk oynanışı tıklayıcı, boşta, yönetim, simülasyon, strateji gibi birçok oyun türünün birleşimidir. Uygun bir mağara bulduğunuzda maden istasyonları kurmaya başlayabilirsiniz. Çıkarma işlemi şu şekildedir: bir lazer tabancası ile başlayın, yeraltındaki zeminleri derinlemesine kazmak için çok sayıda matkap ucu oluşturun. Robotunuz belli bir derinliğe indiğinde, milyonlarca yıl önceki eski uygarlıkları, insan kalıntılarını bulabilirsiniz.

Deep Town’da madencilik sektöründeki bir şirketin patronusunuz. Senin görevin, şirketi ve madencilik süreciyle ilgili her şeyi yönetmek. Olası madenleri bulun, mümkün olan en fazla kaynağı kullanmak için modern makine ve teknolojiyi kullanın.

  • Deep Town Apk Mod Para Hilesi İndir 5.8.4 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
İlgini Çekebilir  Manor Cafe v1.149.23 MOD APK — PARA HİLELİ