Demolition Derby 3 Apk Sınırsız Para Mod İndir 1.1.103

Demolition Derby 3 Apk Sınırsız Para Mod İndir 1.1.103

Şu anda, Demolition Derby 3 hala geliştirme aşamasındadır. En son sürümde bazı küçük hatalar düzeltildi, kullanıcıların konsolda ince ayar yapmasına izin veren yeni özellikler, birçok yeni yarış pisti ve model eklendi. Umarım, gelecekteki eklemeler oyunu daha ilginç hale getirir. Demolition Derby 3 Apk, hızı seven insanlar için bir oyundur. Oyundaki parkurlar oldukça kısadır, bu yüzden kazanmak istiyorsanız hız önemli bir faktördür.

Sistem, rakip sayısı, tur sayısı, haritalar gibi yarış detaylarını özelleştirmenize olanak tanır. Rakiplerin 3 ila 9 kişi ile sınırlı olduğu yarıştır. Hepsi oyunun yapay zekası. Tur sayısı 1’den 10’a kadar sınırlıdır. Her yarış 0,5 km’lik bir mesafeye karşılık gelir. Yukarıdaki parametreler ne kadar yüksek olursa, bonus o kadar büyük olur.

Kontroller açısından, Demolition Derby 3 Apk üç yöntemi destekler. Direksiyon simidini, sanal tuşu (Sol ve Sağ) kullanabilir veya cihazı yatırabilirsiniz. Yakın zamanda güncellenen sürümde geliştirici, konsol özelleştirme özelliğini ekledi. Ekranda görüntülenen fonksiyon tuşlarının konumunu ve boyutunu ayarlayabilirsiniz.

o rekabeti azaltarak, rakip sayısını daha da azaltabilirsiniz. Bu daha az bonusla sonuçlansa da Turnuva Sezon 2, Turnuva Sezon 3 gibi yeni içeriklerin kilidini açmak için daha fazla başarı puanı elde edebilirsiniz… Bu içeriklerdeki bonuslar çoktur. dahası, ancak rakipleriniz de kolayca üstesinden gelebileceğiniz yarışçılar değil.

Oyunun ana modu Turnuvadır. Haritalar, arabalar gibi yeni içeriklerin kilidini açmak için katılmalısınız… Ayrıca Hızlı Derbi, Hızlı Yarış, Çok Oyunculu veya Ana Oyun gibi modları da oynayabilirsiniz. İçinde en dikkat çekici olanı Hızlı Derbi modudur. Tüm oyuncular, tek kazanan olmak için rakiplerinin arabasını yok ederek, savaşçı olarak piste katılırlar.

  • Demolition Derby 3 Apk Sınırsız Para Mod İndir 1.1.103 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • +Her şey Açık
İlgini Çekebilir  Roulette Royale v36.06 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk