Demolition Derby Araba Oyunları v5.0 MOD (Altın paralar) APK

Açıklamalar :

Demolition Derby Araba Oyunları (MOD, Sınırsız Para) – şehir sokaklarında dinamik ve heyecan verici yarışlara katılmak için birleştirilmiş arabanın direksiyonuna geçme fırsatı elde ettiğiniz bir dizi yarış aksiyon oyunu ve ana göreviniz olacak. bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olun ve kuralların tamamen olmaması, yarış sırasında en iyi taktiksel kararları vermenizi sağlar. Sollayın, kesin, itin, rakiplerinizi sollamak için her şeyi yapın. Demolition Derby 3 mod apk, güncellenmiş grafikler, yeni konumlar ve arabaları iyileştirmek ve özelleştirmek için daha fazla yol ile önceki bölümlere bir tür oyun tamamlayıcısı olan serinin üçüncü bölümüdür.

YIKICI YARIŞ OYNANIŞI

Demolition Derby Car Games bir yarış oyunu olsa da içeriği daha aksiyon odaklı ve oyuncuyu pistte daha şiddetli yapıyor. Çeşitli oyun modları, oyuncuları birden fazla hedefi tamamlamaları ve kargaşa yaratmak için yarışı ve daha fazlasını kazanmaları gerektiğinden daha esnek hale getirir. Ek olarak, her yarışın ödülleri cömert ve çeşitlidir, bu da her oyuncuyu yarışın başında daha agresif hale getirir.

CANAVARLAR İÇİN ÇÖP ÇÖPLÜĞÜ

Ana oyun modunun yanı sıra oyun, ayakta kalan son kişinin kazandığı klasik çarpışma modunu tanıtacak. Oyun kuralları da basittir; Oyuncular, diğer oyunculara zarar vermek ve hatta onları yok etmek için çukurlara veya tuzaklara itmek için gerçekçi fizik kullanmalıdır. Ayrıca bu mod takımların oluşturulmasına da izin vererek takım çalışmasını seven oyuncular için harika anlar yaratıyor.

BÜYÜK KART TASARIMLARI

Demolition Derby Car Games’deki tüm haritalar büyük ölçeklidir ve farklı oyun modlarıyla uyumlu olacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Oyunculara yarışırken cesur ve eğlenceli fikirler vermek için ana oyuna her zaman birçok yeni potansiyel eklenir. Oyun ayrıca yarışı daha çekici hale getirmek için daha fazla mimari ve yıkıcı nesneler ekleyecek ve hatta diğer oyuncuları ortadan kaldırmak için çevresel faktörleri kullanırken oyuncuları daha yaratıcı hale getirecek.

GERÇEKÇİ FİZİK VE ETKİLEŞİM

Fiziksel sistemler ve oyuncu etkileşimleri çevrelerini büyük ölçüde etkileyerek diğer oyuncuları uçurumun ötesine iter. Ancak bu fiziki sistem sayesinde herkes için otantik ve canlı bir atmosfer yaratılırken her şey daha eğlenceli hale geliyor. Fizikle ilgili daha fazla içerik, oyuncuların bu oyunda arkadaşlarıyla eğlenmesi için gittikçe daha fazla heyecan verici şeyler açacak.

İlgini Çekebilir  Ice Scream 3 v1.1.3 MOD (Mod menüsü) APK

FARKLI VAHŞİ ARAÇLAR

Tüm Demolition Derby Araba Oyunları araçları, oyuncuya yarışın acımasızlığını gösteren agresif ve ürkütücü tasarımlara sahiptir. Ayrıca oyuncuların arenada parlamak ve her muhteşem zaferi elde etmek için her bir beceriyi ince ayar yapabileceği birçok farklı bölümünüz var. Ayrıca araç özelleştirme sistemi, oyunculara en sevdikleri araçlar için yeni bir güzellik tasarlamaları için daha fazla fırsat sunuyor.

BAŞKALARI HAKKINDA CİDDİYE DÜŞÜNÜN

Ciddi yarış modlarında, oyuncular her yarışı kazanmak için en yüksek hızı kullanmalıdır, ancak işleri daha ciddi hale getirmek için yıkım faktörü azaltılır. Ancak oyun modunu daha zengin hale getiriyor ve oyunculara kariyerlerinde yeni türde ödüller veriyor. Gelecekte, oyuncuların tüm içeriğin keyfini arkadaşlarıyla çıkarabilmesi için daha ciddi içerik veya yarış modları tanıtılacak.

Demolition Derby Car Games bir yarış oyunudur ancak oyuncuların kendilerini en heyecan verici anlara kaptırmasına olanak tanıyan birçok heyecan verici ve kaotik öğeye sahiptir. Ayrıca, oynanışı çeşitlendirmek ve oyunculara bu yarış türünün en iyi deneyimini sunmak için birçok yeni içeriği düzenli olarak günceller.

Özellikler :

* 10 artı özelleştirilmiş rüya derbi arabası.
* Çoklu savaş alanı.
ateş ve parçalanmış parçacık efektleri ve sallanan ve bağımlılık yapan ses
müzik parçaları
* Sonraki güncellemelerimizde yeni farklı içerik ve oyun modları geliyor.
* Ölümcül bir arenada 15 artı pist ve derbi savaşları.

İndir Yıkım Derby Araba Oyunları v5.0 MOD (Altın paralar) APK Ücretsiz

yıkım-derby-v5-7-mod.apk

Demolition Derby Araba Oyunları Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.