DesignVille Birleştirme ve Tasarım v1.43.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

DesignVille: Birleştirme ve Tasarım bulmaca türündeki en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilebilir. Bulmaca oyunları genellikle eğlenceleri ve sonsuz zorlukları nedeniyle sevilir. Ama her zamanki bulmaca oyunlarından sıkıldıysanız, bu oyun denemek için harika bir yer. Bu oyuna gelmek sadece sizi eğlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi büyüleyici hikayelere, bir şeyler tasarlamaya ve diğer birçok heyecan verici aktiviteye katılmaya sürükleyecek.

oyun

Oyuncuların DesignVille’de gerçekleştirebilecekleri ana eylemler, esas olarak, her şeyi öne çıkarmak için her evi veya iç mekanı farklı türlerle dekore etmekten ibarettir. Bununla birlikte, her ürün farklı tür ve renklerde gelir ve oyunculara muhteşem türler oluşturmaları için birçok fırsat sunar. Oyuncular sorunları iyileştirmeye devam ettikçe, yeni alanların kilidini açarak veya rastgele hikayeleri tetikleyerek her oda için kademeli olarak tam ilerleme elde edecekler. Er ya da geç, oyuncular yeni mobilyalar satın alabilir veya birçok şık renge sahip bir ev inşa etmek için boya alabilirler.

HİKAYELERİ GELİŞTİR
DesignVille’e geldiğinizde, size heyecan verici hikayeler açacak birçok güzel ve arkadaş canlısı karakterle tanışacaksınız. Sizi hikayede daha ileriye götürecek karakterlerle etkileşime geçin ve karakteriniz için farklı kişilikler açın. Açılan her hikaye size birçok yeni fırsat ve iş sağlayacaktır. Hikâyelerin ve görevlerin mükemmel bir kombinasyonu, sizi aynı derecede huzurlu olan heyecan verici bir dünyaya çekecek.

TASARIMLA SONSUZ YARATICILIK
Bir iç tasarım aşığıysanız, bu daha iyi olamaz bir oyundur. Odaları yenilemek ve dekore etmek size çok çeşitli güzel araçlarla yaratıcılığınızı özgür bırakma fırsatı verir. Her odanın tasarımını tamamladığınızda kilitli alanlar daha da açılacak ve dekore etmeniz gereken yeni harika odalarınız olacak. Rastgele heyecan verici hikayeler de etkinleştirilir ve raflar hem maceranızı genişletmenize hem de sonsuz yaratıcı zamanın tadını çıkarmanıza olanak tanır.

İlgini Çekebilir  Bucket Crusher v1.3.2 REKLAMSIZ MOD APK

BULMACA GÖREVLERİ
Tasarım faaliyetlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yıldızlara ihtiyacınız var. Ve çok yıldız kazanmak için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözmelisin. Bu nedenle, bulmacalar oyun boyunca odaklanır ve yer alır. Bu aynı zamanda ilginç bir oyun olarak kabul edilir ve çok fazla yıldız kazanmak için çok çalışmanız gerekeceğini vaat eder. Ya da sadece bulmaca görevlerini fethetmenin tadını çıkarın; bir noktada geriye bakarsın ve bir sürü yıldızın olur.

EĞLENCE AKTİVİTELERİ
DesignVille oynanışı burada bitmiyor ve oyuna katıldıkça daha heyecanlı aktivitelerin keyfine varacaksınız. Yaratıcılık sonsuzdur, bu yüzden bu asla sıkılmayacağınız harika bir oyundur.

Özellikler:

* Harika grafikler ve detaylı animasyonlar
* Bulmaca oyununu birleştirmeyi öğrenmesi eğlenceli ve kolay: karoları birleştirin, birleştirin ve daha iyi araçlar ve nadir benzersiz öğeler oluşturmak için birleştirin
* Deneyimi rahatlatıcı, tatmin edici ve stres giderici hale getirmek için oyun tahtasını temizleyin ve karoları yeniden düzenleyin
* Seviye atlayın, cömert ödüller kazanın ve yeni kombinasyonların kilidini açın
* Kuralsız yaratıcı tasarım özgürlüğü! Odalarınızı dilediğiniz gibi döşeyin, bahçeleri süsleyin, konakları yenileyin ve hayalinizdeki tasarımları yaratın!
* Her tarzda çok sayıda mobilya ve dekorasyon seçeneği!
* Tasarım işlerini tamamladığınız, yeni müşteriler aradığınız, havalı karakterlerle tanıştığınız ve kendi tasarım stüdyonuzu yönettiğiniz eğlenceli hikaye!

MOD

DesignVille-v1-43-0-Mod.apk

MOD

designville-v1.28.1-mod.apk

MOD

designville-v1.28.1-mod.apk

MOD

designville-v1.22.6-mod.apk

MOD

designville-v1.16.11-mod.apk

MOD

DesignVille-v1-14-14-Mod.apk

MOD

DesignVille-v1-14-5-Mod.apk

MOD

DesignVille-v1-14-3-Mod.apk

MOD

designville-merge-design-v1.13.2-mod.apk

MOD

DesignVille-v1-13-1-Mod.apk

MOD

DesignVille-v1-12-72-Mod.zip

MOD

DesignVille-v1-12-69-Mod.apk