Dream Town Story v2.0.0 MOD (Sonsuz Mücevher) APK

Açıklamalar :

Dream Town Story Mod APK, inşaat sürecinde küçük bir kasabayı simüle eder, yeni dükkanlar, yeni çatı kiremitleri her gün sürekli büyüyor ve büyük karlar yaratıyor, bu oyuncunun nihai hedefi. ! Yeni bir yola çıkalım ve kendi güzel şehrinizi inşa etme hayalinizi gerçekleştirelim. Odayı dekorasyonlarla hareket ettirin ve yenileyin. Daha birçok şeye ihtiyaç var; Hadi birlikte öğrenelim!
UYGULAMA KAPSAMINI GENİŞLETİN VE SADECE DAHA FAZLA TURİSTİ HOŞ GELDİNİZ

Dream Town Story, daha sağlıklı rekabet için gelişimi hızlandırarak, seviyeli bir liderlik tablosunda şehrinizi diğer oyuncuların şehirlerine bağlar. İnşaatınızı hızlandırın ve yeni işletmeler açmak için para toplayın.

Şehir bölgesini birçok ziyaretçiyi çeken yaşanabilir bir yer haline getirmek için çevreyi her gün iyileştirin. Müşterilerin şehrin ünlü yerlerinin çoğunu ziyaret etmelerine yardımcı olmak için bazı ulaşım mağazaları kurun! Sizi her zaman ziyaret etmeleri, dinlenmeleri ve şehrinizin hizmetlerinden yararlanmaları gerektiğini hatırlayarak, müşterileri karşılama sürecinden geçin.
YÖNETİMDE YAPILACAK İŞ

Oyuncular, Dream Town Story’de arazilerini başarıyla genişletip geliştirdikten sonra, bir dizi yeni inşaat alanına, yeni karakterlere ve daha karmaşık sorulara erişme fırsatına sahip olacaklar. Sakin olun ve her müşteriyi ve sakini memnun etmek için işinizi sonuna kadar sorunsuz yapın.

Dream Town Story, canlı renklere sahip samimi bir mekandır. Güzel bir grafik sistemine yatırım yaparak, bir rüya şehri inşa etme sürecinin tamamı kaydedilir. Ayrıca, konut alanınız tamamlandığında ve siz olmadan da çalışabilir durumdayken, kooperatif adı verilen başka bir moda geçmeyi denemenizi öneririz. Başka bir boyut açacak ve orada büyük bir işbirliğine dayalı yapı inşa etmek için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla takım kurarak ekip çalışması geliştireceksiniz.
YARATICI TUTKU VE BÜYÜK İNŞAATI ANLAMAK

İlgini Çekebilir  Gangstar New Orleans v2.1.1a MOD APK — SINIRSIZ MERMİ HİLELİ

Dream Town Story çok uzun zaman önce vizyona girmedi ancak yapım, yönetim ve madeni para biriktirme teması nedeniyle birçok farklı izleyicinin ilgisini çekti. Bu güven, bizi araştırmaya ve daha iyi sürümler oluşturmaya devam etmek için motive etti. Şimdi Katıl! İnşaat devam ediyor, ancak görev hala farklı modlarda tamamlanmayı bekliyor ve ödül hala dağıtılmadı.

Dream Town Story MOD özellikleri:

Sınırsız Para: Kullandıkça paranız artar.

Dream Town Story hakkında son sözler

Dream Town Story’de hala beni mutsuz eden bazı özellikler olsa da. Ama bu oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz. Dream Town Story artık aşağıdaki bağlantılardan indirebileceğiniz hem Android hem de iOS platformlarını destekliyor.

Dream Town Story v2.0.0 MOD (Sonsuz Mücevher) APK Ücretsiz İndir

MOD

rüya kent katlı-V2.0.0-mod.apk

MOD

rüya kent katlı-V1.9.9-mod.apk

MOD

rüya kent katlı-V1.9.8-mod.apk

MOD

rüya kent katlı-V1.9.2-mod.apk

MOD

rüya kent katlı-V1.9.0-mod.apk

Dream Town Story Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.