Drift Max Dünya Yarış Oyunu v3.1.20 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Drift Max World – Drift Yarış Oyunu (Sınırsız Para) – yaratıcıları dinamik drift yarışlarının atmosferini olabildiğince gerçekçi bir şekilde aktarmaya çalışan ünlü yarış simülatörleri serisinin devamı. Konsol kalitesinin ayrıntılı grafikleri, gerçekçi fiziksel model, onları yükseltme ve kişiselleştirme yeteneğine sahip çok sayıda araba ve ayrıca gösterebileceğiniz çok sayıda yer nedeniyle oyunun kıskanılacak bir popülerlik kazandığını belirtmekte fayda var. tüm drift becerileri. Ama en önemlisi, patinaj gerçekçiliği, gerçek arabaların, el frenlerinin, aşırıya kaçma ve diğer şeylerin tüm yeteneklerini kullanmanıza izin verir.

ETKİLEYİCİ DRIFT DENEYİMİ

Drift, en popüler yarış türlerinden biridir çünkü zorluklar ve heyecan verici deneyimler sunar, böylece oyuncular bu deneyimleri Drift Max World’de bulabilir. Oyuncular, tamamen heyecan verici ödüllerle deneyimlemek için heyecan verici özelliklerin ve seviyelerin kilidini kolayca açabilir. Aynı zamanda oyunda her sezon yaşadığınızda farklı fotoğrafların olduğu bir yere gidiyorsunuz.

Oyuncular, hassas kontrol becerileri gerektiren drift seviyelerine katılacaklar, bu nedenle oyuncular manuel kontrollere aşina olmalıdır. Hareketi ayarlayacak ve drift durumunu sürekli tutacaksınız, bu yüzden oyundaki puanı arttırmak gerekiyor. Aynı zamanda her seviye ile birlikte zorluk seviyesi ve kazanılması gereken puan sayısı da artmakta ve oyuncuların gözlerini dönüşlerden ayırmamaları ve onları uygun şekilde kullanmaları sağlanmaktadır.

DRIFT SIRASINDA YÜKSEK PUAN AL

Bir dizi mücadeleyi tamamlayabileceğiniz ve becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir kariyer modu ile Drift Max World seviyesine başlayabilirsiniz. Size yerine getirilmesi gereken bazı gereksinimleri verecek birçok farklı mevsimden geçeceğiniz söylenebilir. Bu nedenle, becerilerinizi kullanarak bu seviyeleri mümkün olduğunca doğru bir şekilde geçmeye çalışacaksınız ve birçok özellik bu seviyeyi mümkün olduğunca doğru bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilir.

Oyunda sürekli drift işlemleri yapıyorsanız çarpan yani sürekli zıplayan ve noktalı bir çok nokta göreceksiniz. Bu çarpan ne kadar drift yaptığınıza bağlı olarak sürekli artar. Başka bir deyişle, bu durumda ne kadar uzun kalırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Her oyuncunun dikkat etmesi ve kontrol becerilerini geliştirmesi gereken ana özelliktir.

İlgini Çekebilir  reBrawl Apk Özel Sunucu Mods 30.231 İndir 2023

Kariyer modunda bulacağınız seviye sayısının büyük ölçüde değiştiği ve zorluk seviyesinin de zaman içinde sürekli arttığı söylenebilir. Zamanla becerilerinizi geliştirebilir ve bazı seviyeler kazandıkça polis arabaları gibi bazı yeni arabaların kilidini de açabilirsiniz. Elbette, bazı virajlarda sürerken arabanızla pistin kenarı arasındaki mesafeyi bilirsiniz. Oradan onlara dokunmamaya dikkat etmeli ve driftinizi durdurmalısınız.

KAÇIRMAYACAĞINIZ BİRÇOK İLGİNÇ ARAÇ

Drift Max World’ü deneyimlediğinizde, alabileceğiniz araç türlerinden kesinlikle etkileneceksiniz. Size ücretsiz olarak gönderilen arabalara ek olarak, dükkanda sizin tarafınızdan açılmayı bekleyen birçok araba da var. Bu kilit açma, seviyeleri tamamlayarak kazanacağınız belirli bir miktarda para gerektirir. Aynı zamanda arabalar oyun deneyiminin sadece başlangıcı çünkü sizi daha birçok şey bekliyor.

Bu oyunda, farklı görünüm özelleştirme özellikleri ile pilot ve arabanızla ilgilenmeniz gerekiyor. Seviyeye başlamak için pilotların görünümünü değiştirebilir ve en sevdiğiniz kıyafeti seçebilirsiniz. Aynı zamanda arabanızı yeniden dekore ettiğiniz zamanlarda kişiliğiniz de yansır ve bulabileceğiniz birçok araba elemanı dekore edilebilir. Elbette, size biraz paraya mal olacaklar.

Özellikler :

* İlginç konumlara sahip farklı mevsimlere ayrılmış bir dizi seviye bulacaksınız.
* Seviyelerin amacı zorludur ve oyuncu doğru puanı almak ve zorlamak zorunda kaldığından sürekli olarak zorlaşır.
* Her seviyede, oyuncunun iyi bir şekilde sürdürdüğü driftler aracılığıyla zaman içinde bir derecelendirme katsayısı sürekli olarak artar.
* Oyuncuların bu oyunda bulacağı araç sayısı türe göre değişir ve bunların kilidini açmanın birçok yolu vardır.
* Bu oyunda parayı kullanabilirsiniz, örneğin B. arabanın kilidini açmak, pilotun kıyafetini değiştirmek veya arabaya dekoratif öğeler eklemek için.

Drift Max Dünya Yarış Oyunu v3.1.20 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

drift-max-world-v3.1.20-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.17-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.16-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.15-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3-1-12-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.11-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.10-mod.apk

MOD

drift-max-world-v3.1.8-mod.apk