Dungeon Age of Heroes v1.12.656 MOD (Birçok kaynak) APK

Açıklamalar :

Dungeon: Age of Heroes tam size göre bir oyun – maceracı ve gizemli nesneleri keşfedin. Bu oyuna katılmak, Jatran’ın büyük krallığında tehlikeli bir macera yaşamanız için bir fırsat ve gizemleri gerçekten seviyorsanız bu da güzel. Bu oyunda gizemleri çözmek için bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Ama hepsi bu değil; Tuzaklardan kaçınmak ve muazzam hazineleri aramak için beyninizi sonuna kadar kullanın.

KAHRAMANLAR SEÇ

Bu dünyaya girmek ve kendi maceralarını deneyimlemek için oyuncular, rol oynamak üzere adlandırılmış 1 karakterden birini seçerler. Hepsi yüksek güç ve zekaya sahip kahramanlardır ve her birinin kendine özgü yetenekleri vardır. Kahramanların yetenekleri farklıdır; Hepsi belirli dövüş stilleri ve benzersiz stratejiler kullanır. Lütfen rol yapma karakterini dikkatlice seçin ve oyuna başlayın.

DÜNYA

Oyuncular birçok tehlikeyle karşı karşıya kalacaklar, ancak aslında bu sizi oynamayı bırakmakla ilgili değil. Dungeon: Age of Heroes dünyası çok büyük ve etrafında sonsuz geceler var. Tüm tuzakların üstesinden gelip son dakikaya kadar hayatta kalabilir misin? Becerileriniz ve zekanızla zorlukların üstesinden gelmeniz kesinlikle zor olmayacaktır. Savaş odası iyi tasarlanmış; Her savaş alanı gezinmek için kafa karıştırıcı olabilir.

ZOR CANAVARLAR SERİSİ İLE İLETİŞİM

Pes etme! Bu karanlık ve tehlikeli yolda yürümek için sadece cesaretiniz var. Gücünüzle, zafere giden zorlukları tamamlamak çok kolay olmalı. Bu oyunun dünyasında, oyunun seviyelerinde bir dizi en yüksek güçlü canavar ortaya çıkıyor. Karanlığın arkasına saklanacaklar ve güçlü saldırılarla sizi yenecekler. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar çok canavar var ve mücadelenin zorluğu sonsuza kadar artacak.

TAM GÖREVLER

Dungeon: Age of Heroes’daki zorlukların tümü, gizemlerle dolu bu dünyaya girmeyi hayal bile edemeyeceğiniz delilik ile tasarlanmıştır. Bazı zorluklar olacak, elinizden geldiğince ustalaşın ve birçok hazineyi keşfedin. Ve ekipmanınızı ve gücünüzü geliştirmek için farklı öğeler aramayı unutmayın.

İlgini Çekebilir  Epic Conquest v5.8c Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Dungeon: Age of Heroes MOD özellikleri:

sınırsız para

Neden parayı göremiyorum?

Merak etmeyin altın ve pırlanta sayıları negatif de olsa bir şeyler satın alabilirsiniz.

Dungeon Age of Heroes hakkında son sözler

“Eller serbest” bir zindan macera RPG oynamak istiyorsanız, bu harika bir dövüş oyunu. Eğer bir hız tutkunuysanız, daha hızlı oyun temposu ile aynı türden birçok oyun bulabilirsiniz. Ama bunun size birçok yeni deneyim kazandıracağına inanıyorum. Oyun dünyası sınırsız arkadaşlar. Dungeon: Age of Heroes’u şimdi indirin!

Dungeon Age of Heroes v1.12.656 MOD İndir (Birçok kaynak) APK Ücretsiz

MOD

zindan-kahramanların-yaşı-v1-12-656-mod.apk

MOD

zindan-kahramanların-yaşı-v1.12.643-mod.apk

MOD

zindan-kahramanların-yaşı-v1.12.623-mod.apk

MOD

zindan-kahramanların-yaşı-v1-10-597-mod.apk

Dungeon Age of Heroes Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.