Efsanevi Kahramanlar MOBA Çevrimdışı v3.3.8 MOD (Sonsuz Paralar/Kristaller) APK

Açıklamalar :

Legendary Heroes MOBA (MOD, Sınırsız Para/Taş) – Esnek bir strateji kullanma olasılığı veren Warlock. Slogan Akını uzun bir menzile sahiptir ve ciddi hasar verir, ancak dikkatli kullanılmalıdır.

GERÇEK ZAMANLI SAVAŞ

Legendary Heroes MOBA, destansı kahramanlar için korkunç savaşlar vaat ediyor. Oyun, oyuncunun verilen sürede bitirmek için elinden gelenin en iyisini yaptığı bir dizi savaş sunar. Bu, oyunculara benzersiz bir deneyim getiren Android’de çıkan ilk MOBA oyunudur. Aksiyon RPG’lerini seviyorsanız, bu ürün tam size göre. Kanlı savaşlara katılmak için destansı kahramanların kontrolünü elinize alın.

HAREKETLERİ ÇOK HIZLI KONTROL EDİN

Bu oyundaki savaşlar serisi, hızlı ve öfkeli zamanlarda gerçekleşir. Hedefi görememe ve düşmanın size yıldırım hızıyla saldırmasına izin verme şansınız var. Düşmana saldırmak ve savaşı zaferle bitirmek için agresif davranmalıdır. Her kontrol MOBA deneyimi için uygundur, böylece getirdiğimiz savaşların tadını tam anlamıyla çıkarabilirsiniz. Çeşitli düşmanlara saldırmak için kahramanınızı benzersiz hareketlerle kontrol edin.

BU OYUNDA HER KAHRAMAN İÇİN BENZERSİZ YETENEKLER

Legendary Heroes MOBA’da oyuncular bir veya daha fazla farklı savaşçıya sahip olabilir. Aynı beceri düzeyine sahip olabilirler veya belirli boyutlarda daha kötü durumda olabilirler. Bu oyundaki her kahramanın dört özel yeteneği vardır ve hepsi güçlüdür ve farklı güçlere sahiptir. Savaşlarda güçleri rahatça gözlemlemek ve düzenlemek için kahramanların sahip olduğu tüm savaş becerilerini yakalayın. Bununla birlikte, savaşları egemen bir şekilde de kazanabilirsiniz.

SAVAŞÇININ MÜCADELE YETENEĞİNİ GELİŞTİRİN

Oyuncuların, savaşlarda kendilerine katılmak için farklı kahramanların kilidini açmasına ve toplamasına izin verilir. Her kahramanın farklı ilerleme seviyelerine ve güçlendirmelere sahip olduğunu unutmayın. Bu ilerici yeteneği koruyabilir veya kahramanların gücünün istediğiniz kadar büyümesini sağlamak için yükseltebilirsiniz. Ancak, büyük canavarlarla savaşlar başlamadan önce becerilerinizi korumak ve kahramanınızın seviyesini yükseltmek en iyisidir. Yükseltmeyi yükseltmek için galibiyetlerde kazanılan öğeleri kullanın.

ÖZEL ZORLU SAVAŞLAR İLE 40 KART

Acemi veya efsanevi savaşçı fark etmeksizin herkes Legendary Heroes MOBA’daki savaşları mükemmel bir şekilde tamamlayabilir. Oyun, tüm oyuncular için bir dizi gerçek zamanlı savaşın yer aldığı 40 kareye karşılık gelen yaklaşık 40 harita sunar. Herkesin bu savaşlara katılmasına izin verilir ve hepsi adil yargılamalardır ve her mücadelenin farklı benzersiz özellikleri vardır.

İlgini Çekebilir  Pocket Love v2.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

KULENİZİ SAVUNMAK İÇİN BİR STRATEJİ GELİŞTİRİN

Savaşlarda düşmanla savaşan tüm kahramanları kazanmanın yanı sıra, güçlerinizi savaşçılar arasında net bir şekilde dağıtmalısınız. Her kişinin bir görevi vardır ve kulenizi korumak için kahramanlar ayarlamayı unutmayın. Düşman, kuvvetlerinizi hizalamanızı kolaylaştırmak için bir kule saldırısı planlıyor. Ancak kule savunma stratejinizi ne zaman belirlerseniz belirleyin.

DÜŞMANLARI VE DİĞER BİRÇOK AGRESİF BOSS’U YENİN

Legendary Heroes MOBA’daki savaşlara katılmak için tek başınıza savaşabilir veya ittifaklar kurabilirsiniz. Savaşlardaki sayısız düşmanın her biri benzersiz güçlere ve yeteneklere sahiptir ve sizi hızla yenip yok edebilirler. Bu nedenle, her seviyede saldırgan patronları yok etmek istiyorsanız, en iyi yol bir ittifak oluşturmak ve diğer birçok oyuncuyla birleşmektir.

Özellikler :

* Gerçek zamanlı savaşlar, efsanevi destansı kahramanla size eşsiz bir deneyim sunuyor.
* Hızlı tempolu, yoğun savaşlarda benzersiz hareketler gerçekleştirmek için kahramanları kontrol edin.
* Savaşlarda her biri dört özel savaş becerisine sahip birden fazla kahraman karaktere sahip olabilir ve bunları kontrol edebilirsiniz.
* Oyuncu, her kahraman için ilerlemeyi koruyabilir ve tatmin olana kadar savaş becerilerini geliştirebilir.
* Oyun, yeni gelenlerin veya bir efsanenin katılabileceği korkunç savaşlar için 40 harita sunar.
* Efsanevi güçler yaratmak ve devasa patronlara saldırmak için sizin ve diğer birçok oyuncunun gücünü birleştirin.

İndir Legendary Heroes MOBA Çevrimdışı v3.3.8 MOD (Sonsuz Paralar/Kristaller) APK Ücretsiz

MOD

efsanevi-kahramanlar-moba-v3.3.8-mo.apk

MOD

efsanevi-kahramanlar-moba-v3.3.3-mod.apk

MOD

efsanevi-kahramanlar-moba-v3.3.0-mod.apk

Legendary Heroes MOBA Çevrimdışı Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.