Ego Kılıcı Boşta Kahraman Eğitimi v1.75 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Gerçek gündelik oyunlar Oyun yapım teknikleri açısından çok fazla bir şey gerektirmediği için yapımı kolaydır. Geliştiricinin grafik motorunun en son teknolojisine sahip olması veya esas olarak yaratıcılığa değer vermek için önemli etkiye sahip karakterlere sahip olması gerekmez. Bu nedenle pek çok küçük oyun üreticisi, oyun pazarını ileriye taşımak için bunu bir basamak olarak kullanıyor. Ego Sword: Idle Sword Clicker, Betdon’ın en iyi eğlence ürünlerinden biridir. Google Play’deki oyunculardan birçok övgü ve 4.2 puan aldılar. Bu nedenle, birçok heyecan verici isim sunmak, bu oyun yapımcısı için de büyük bir motivasyon haline geldi. Hepsi, oyuncular için basit bir oyun ve eğlence ile kılıç ustası ile ilgili oyunlardır.

Nostaljik retro piksel grafikler

Ego Sword: Idle Sword Clicker, oyunculara kendilerini geliştirmek için sürekli savaşmalarına izin verildiği için en sürükleyici deneyimi sunar. Güç geliştirme ve çeşitlendirme süreci oyuncular tarafından özgürce seçildiği için bunu bir RPG olarak da görebiliriz. Herhangi bir faktöre bağlı değilsiniz. Oyunda gösterdiğiniz görünümler ve kostümler bile değişebilir. Aslında bu oyun 2D piksel grafikler kullanıyor, bu yüzden ayrıntılara çok fazla odaklanmıyor. Ancak tasarımdaki en küçük değişiklikler bile oyuncuların hemen tanıyabileceği şekilde sunulur. Ancak yaratıcı ekibin tasarımı bunda da başarılı oldu. Diğer bir fark ise bu oyunun Kore merkezli bir yayıncıdan gelmesi. Karakter görüntüleri, beceri efektleri ve donanımları Korelilerin tarzında tasarlanmıştır. Biraz dikkat ederseniz, Japon veya Çin ürünlerinden tamamen farklı olduğunu görebilirsiniz. Maçlar, 20 yıl önce el konsolunda oynanan oyun günlerini hatırlamanız için size nostaljik bir deneyim yaşatacak.

200’den fazla kılıç türü

Hikaye, her zaman dünyanın en güçlü kılıç ustalarından biri olmak isteyen genç ve tutkulu bir kılıç ustasıyla başlar. Bu nedenle macerasına kılıcıyla, en zorlu koşullarda savaşarak ve en korkunç canavarlarla yüzleşerek başladı. Bu süreç boyunca, o kişi sürekli olarak kendi gücünü geliştirecek ve kılıçlarının gücünü bünyesine katacaktır. Güçlendikçe, sahip olduğunuz güce uygun bir silaha sahip olmalısınız. Boşta bir tıklama oyununun doğası gereği, Ego Sword: Idle Sword Clicker’da karakter geliştirme potansiyeli neredeyse sınırsızdır. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak, MÜCADELE ve GÜNCELLEME! MÜCADELE ve İYİLEŞTİR! Tekrar ve tekrar.

İlgini Çekebilir  PowerDirector Video Editor v12.3.0 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Heyecan duygusuyla dokunma eylemi

Oyundaki karakterlerin kendilerinde Yetenek adı verilen bir tür güç vardır. Potansiyelinizi geliştirmeniz için güçlü şeylerdir; Bu tür bir gösterge, dövüş stilinizi ve dayanıklılığınızı doğrudan etkiler. Normal karakterlerin her biri altı farklı yeteneğe sahiptir ve oyuncular kendi güçlerinin bir yönünü en üst düzeye çıkarmak için önce becerilerini yükseltmeyi seçebilirler. Yenilenen yetenek sistemi ile oyuncular eskisinden daha çeşitli seçeneklere sahip. Yetenek Sisteminin yanında, RPG markasını bu hale getiren her zaman Skillset’tir. Yetenek sistemi size güç verirken, beceri seti, mücadelenizde kontrolü uygun şekilde kullanmanızı sağlar. Oyuncuların, yeteneklerin birbirini nasıl etkilediğini, bir rakibin saldırısını nasıl atlatacağını ve onlara verilen hasarı nasıl en üst düzeye çıkaracağını en üst düzeye çıkarmak için farklı seçeneklere sahip olması gerekir. Lütfen yüksek gücün kaynağının rakibi tamamen bunaltmayacağına dikkat edin. Analitik becerileri kullanmak, gücü optimize etmenin anahtarıdır ve topa sahip olursunuz. Ego Sword: Idle Sword Clicker (MOD, Unlimited Ruby) “Ego Sword: Idle Sword Clicker”ı bu kadar çekici yapan özellikler, son derece tatmin edici aksiyon sahneleridir. Ekrana tıklamaya devam ederseniz, “Kılıçların Dansı”nda rakibiniz olan Attack silahını kullanan da karakterinizdir. Rakibe zarar veren güçlü fotoğraf efektleriyle sürekli saldırılar, oyuncuyu silah kullanan bir oyuncu gibi hissettirir. Ayrıca oyun, oyunculara kilidini açmanız ve savaşta kullanmanız için yüzlerce farklı kılıç sunuyor. Oyuna giren oyuncular, en güvenilir yoldaşlara sahip oldukları için gerçekten yalnız değiller. Arkadaşların her zaman yardım edecek, konuşacak ve oyunu çok daha ilginç hale getirecek.

Özellikler :

* Günlük güçlendirmeler için kesintisiz bir saldırı savaşında bir savaşçı olarak oynayın.
* Kendi gücünüzü temsil eden benzersiz kılıçlar alın ve daha da fazla teklifin kilidini açın.
* Asla yalnız değil çünkü oyuncuların etrafında komik sohbetleri olan arkadaşlar var.
* Yetenek sisteminin amansız gücü, becerilerinizi geliştirmeye devam etmenize yardımcı olarak sizi içine çeker.
* En belirgin canavarlarla kılıçları fethetmek için bir yolculuğa çıkın.

Ego Kılıcı Boşta Kahraman Eğitimi v1.75 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

ego-kılıç-v1.75-mod.apk

MOD

ego-kılıç-v1.72-mod.apk

MOD

ego-kılıç-v1.65-mod.apk

MOD

ego-kılıç-v1.63-mod.apk

MOD

ego-kılıç-v1.62-mod.apk

MOD

ego-kılıç-v1.58-mod.apk