Ekstra Hayatlar v1.150.64 МOD (Kilitsiz) APK

Açıklama :
Ekstra Yaşıyor (Zombie Survival Sim)
Şu anda popüler olan temaya dayalı macera oyunu. Proje, sakinlerinin çoğunun zombiye dönüştüğü tehlikeli bir hastalığa yakalanmış şehre gitmeyi teklif ediyor. Ancak, kullanıcının karşılaştığı en tehlikeli sorun virüslüler değildi. Daha az kana susamış olmayan hayatta kalanlar bile çok daha kötü. Bu gibi durumlarda, ana karakter var olmalıdır. Oyun, yüksek düzeyde şiddet, kan ve durumun vahşeti ile karakterizedir.

Heyecan verici oyun
Mobil aksiyonun heyecan verici oynanışıyla ilgilenenleriniz için, artık birçok heyecan verici oyun içi özellik sunan fantastik Ekstra Yaşam deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıkık bir dünyada hayatta kalmak ve zombileri yenmek için nihai yolculuğunuza çıkarken ilginç oyun içi hikayelerin tadını çıkarın. Zafer arayışlarında farklı taraflara katılırken fantastik maceraların kilidini açın. Zombiler tarafından yönetilen bir dünyada destansı savaşlara katılın.

Ekstra Yaşamlar, özgürce keşfetmeniz için düzinelerce farklı oyun içi konumla heyecan verici oyun içi aksiyon sunar. Heyecan verici yolculukların keyfini çıkarmak için oyundaki yüzlerce farklı nesneyle nasıl kolayca etkileşime geçeceğinizi öğrenin. Ve en önemlisi, çılgın dövüş animasyonları ve fizik Ekstra Yaşamlar ile bağımlılık yaratan savaşlar, diğer birçok oyundan tamamen farklı olacak. Böylece aksiyonların heyecan verici oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

Basit ve sezgisel MDickie Touch kontrolleri
İlgilenenleriniz için, savaş ve zombi hayatta kalma deneyimlerinin basit ve sezgisel oyununun tadını çabucak çıkarabilirsiniz. Diğer birçok MDickie oyununda bulacağınız standart sanal dokunmatik kontrolleri kullanın. Sanal analogunuzla sandbox haritası içinde özgürce hareket edin ve farklı kombinasyonlar ve saldırı hareketleri gerçekleştirmek için mevcut renkli düğmeleri kullanın. Düşmanlarınızı yenmek için birden fazla yol icat ederek eğlenin.

Karakterlerinizi özgürce özelleştirin
Oyunu daha ilginç hale getirmek için, tüm deneyimleri çok daha ilgi çekici hale getirmek için oyundaki karakterlerinizi özgürce oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Profilinizi birçok özelleştirilebilir bilgi ile değiştirmekten çekinmeyin. Özel başlangıç ​​ayarlarıyla karakter istatistiklerinizi özelleştirin. Genel oyunu çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için kostümlerinizi ve aksesuarlarınızı değiştirin. Ve en önemlisi, yüzlerce büyüleyici özelleştirme ile Extra Lives’daki oyun deneyimlerinizi çok daha eğlenceli ve heyecan verici bulmalısınız.

Sürükleyici anlatılar aracılığıyla hikayeleri keşfedin
Ve oyun içi deneyimleriniz sırasında Extra Lives, Android oyuncularına zombilerle savaştığınız veya içinde bulunduğunuz durumlarda hayatta kalmanın yollarını bulduğunuz harika hikayeleri anlatan sürükleyici anlatılar sunuyor. Bütün bunlar, tüm hikayeyi son derece ilgi çekici ve büyüleyici hale getirmelidir. Bu şekilde, Extra Lives’daki genel oyun deneyimlerinizi geliştireceksiniz.

Farklı savaş gruplarına katılın ve diğerlerine karşı savaşın
Extra Lives’ın heyecan verici mobil aksiyon oyununda Android oyuncuları, her biri kendine özgü özelliklere sahip 8 farklı savaşan grupla oynamanın ve birbirlerine karşı savaşmanın keyfini çıkaracaklar. Ama en önemlisi, farklı inanç ve ideallerine rağmen hepsi zombileri yenmek ve insanlığa bir şans vermek istiyor. Her fraksiyon arasında seçim yapmakta ve diğerlerini yenmek ve zombileri yok etmek için nihai görevlerinde bunlardan birine katılmakta özgürsünüz.

İlgini Çekebilir  DEAD TARGET: Zombie v4.124.1 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Zevk için çoklu oyun modları
Extra Lives’ın heyecan verici oynanışıyla ilgilenenler için, kolayca erişebileceğiniz birçok oyun modu sayesinde oyunla daha çok eğlenebilirsiniz. Bunlardan birine katılmaktan çekinmeyin ve oyunla daha fazla eğlenmeye çalışın.

hayatta kalma – Her insan grubunu yok etmeden önce zombileri yenmenin yollarını bulurken heyecan verici hayatta kalma oyununuzun keyfini çıkarın. Düşmanlarla savaşmak için parlak taktikler geliştirin ve kötü ölümsüzleri ortadan kaldırmaya çalışırken grupları nasıl bir araya getireceğinizi öğrenin.
Ölüm Maçı – Ve ilgilenenleriniz için ayrıca birçok heyecan verici Deathmatch aksiyonunda Extra Lives ile eğlenebilirsiniz. Gelen düşmanlara karşı destansı eşleşmelerde hayatta kalan arkadaşlarınıza katılmaktan çekinmeyin. Ölüm maçı zorluklarınızı kazanmak için sonsuz düşman yollarında hayatta kalın.
Editör – Oyunun tadını kendi tarzınıza göre çıkarmanız için Extra Lives, oyun içi seviyelerinizi kişiselleştirmek isteyen herkes için mevcut olan editör modunu da sunar. Burada, eşleşmeleri beğeninize göre özelleştirmek için oyundaki herhangi bir öğeyi özgürce ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir zorluk yaşamadan farklı fikirleri denemekten çekinmeyin.

Bedava Oyna
Ve oyundaki tüm heyecan verici özelliklere rağmen, Extra Lives, Android oyuncularının herhangi bir mobil cihazında keyfini çıkarmaları için ücretsiz oyununu sunuyor. Burada harika dövüş deneyimlerine özgürce katılabilirsiniz, hiçbir ödeme yapmanız gerekmez.

NASIL OYNANIR:
Önceki oyunların oyuncularının yeni sol ve sağ kontrol sistemine alışması için zaman ayırması gerekebilir:
* Her iki taraftan da SALDIRMAK için KIRMIZI Yumruk Düğmelerini kullanın.
* MAVİ el düğmeleri, iki elinizle YUKARI veya AZALTMANIZA (ATIŞ yönünde bir yön tutmanıza) olanak tanır.
+ Her iki taraftaki İKİ düğmeye basmak, o eldeki şeyi KULLANMAYA çalışacaktır, örn. B. Yemek yemek veya kitap okumak (bazı işlemlerde, ellerinizi doğru şekilde kullanmak için ellerinizi değiştirmeniz gerekebilir).
+ İKİ yakalama düğmesine birlikte basarsanız, her iki elinizdeki veya yerdeki yakındaki nesneler BİRLEŞTİRİLİR. Daha büyük mobilyalar bile boş olduğu ve kavramaya daha yakın bir şey olmadığı sürece iki elinizle alınabilir.
+ İKİ saldırı düğmesine birlikte basmak, rakibinizi yakalamaya çalışacaktır (hareketleri gerçekleştirmek için serbest bırakmak veya diğer düğme kombinasyonlarını bırakmak için tekrar basın).
+ Çalıştırmak için herhangi bir yöne iki kez dokunun.
– Enerjiniz azaldığında UYKU yapmak için SAĞLIK ÖLÇERİNE dokunun.
– Çıkmak veya diğer seçeneklere erişmek için DURAKLATMAK için SAAT’e dokunun.

Ekstra Hayatlar v1.150.64 МOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz İndir

MOD

ekstra hayatlar-v1.150.64-mod.apk

MOD

ekstra hayatlar-v1.14-mod.apk