EMERGENCY HQ Apk Para Hilesi Mod İndir 1.8.04

EMERGENCY HQ Apk Para Hilesi Mod İndir 1.8.04

EMERGENCY HQ Apk oyununda göreviniz, insanüstü yeteneklere sahip özel bir itfaiyeciyi, bir sağlık görevlisini veya belki bir polisi kontrol etmektir. Sadece yangınla mücadele ana görevini üstlenmekle kalmadı, aynı zamanda hayvanları kurtarmak, insanların hayatlarını kurtarmak, terörle mücadele ve daha birçok zor işi de üstlendi. Merak ediyorsanız, bu oldukça garip taktik simülasyon rol yapma oyununun oynanışı hakkında daha fazla bilgi edelim.

EMERGENCY HQ Apk bir taktik simülasyon ve rol yapma oyunudur. Ama sen normal bir sivil değilsin, acil durum itfaiye komutanısın. Ana görev, şehirde meydana gelen acil durumlarla başa çıkmak, çalışkan bir kadro ve modern gelişmiş araçlar yönetmektir. Doğru zamanda orada olmak, doğru şeyi son derece hızlı bir şekilde yapmak, bu oyunun başarı faktörüdür.

Aslında İtfaiyeyi sen yöneteceksin desem çok mantıklı değil. Hızlı Müdahale Gücü Müdürü olarak adlandırılmalıdır. Çünkü aynı zamanda farklı işlev ve görevlere sahip 4 hızlı yanıt birimine de komuta etmeniz gerekecek. Bu dört kuvvet, duruma bağlı olarak, şehrin sakinlerini kurtarmak için gereken doğru sayıda personel ve aracı sağlayacak. Ne yaparsan yap, sonunda ihtiyacı olanlara yardım etmelisin, herkesin ve hatta ekibindeki personelin can güvenliğini korumalısın.

Bu birimlerin ana görevleri de çok farklıdır: İtfaiyeciler insanları yangınlardan kurtarır, sağlık çalışanları tüm şehrin sağlığından ve yaralanmasından sorumludur, inşaat mühendisleri Departmanın hızlı bir şekilde müdahale etmesi ve diğer ekiplere müdahale etmesi için tesisler inşa etme konusunda uzmanlaşacaktır. gerekli ve savunma polisi, şehrin teröristlerle, saldırganlarla veya silah içeren olaylarla karşılaştığı durumlar içindir.

  • EMERGENCY HQ Apk Para Hilesi Mod İndir 1.8.04 Oyun Hilesi
  • +Hız Hilesi

İlgini Çekebilir  VSCO v239 PRO APK – TÜM KİLİTLER AÇIK / PREMİUM APK