Empire Warriors Çevrimdışı Oyunlar v2.5.10 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Strateji oyunları, her zaman oyun severlerin büyük çoğunluğunun favori türü olmuştur. Strateji oyunları açısından, Empire Warriors: Tower Defense TD Strategy Games, ilk önce bahsetmek için parlak bir isim. Bu, etkileyici cazibesi ve getirdiği sonsuz eğlence nedeniyle oyun camiasında oldukça heyecan yaratan harika bir strateji oyunudur.

YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYON İLE DAHA İYİ DENEYİM

Empire Warriors’ın en son güncellenen sürümünde bazı küçük hatalar düzeltildi ve oyunu daha eksiksiz hale getirmek için bazı özellikler eklendi. Ayrıca önceki sürümde görünen teklif duvarı hatası düzeltildi. Bu sürümdeki yepyeni Growth Up paketi ve optimizasyon, oyunculara daha iyi bir deneyim sunacak.

OYUNLAR VE ARKA PLAN

Empire Warriors’ta şiddetli ve tavizsiz savaşlar gerçekleşir. Bu fantezi dünyasında güçlü bir komutan olarak oynuyorsunuz; Krallığınızı kötü canavarlardan korumak için doğru ve en yenilikçi stratejileri oluşturmakla görevlendirildiniz. Krallığınız için anahtarın ve kaderin sahibi sizsiniz. İstilacı birlikleri yok etmek için askerlerinizi ve kalenizi kontrol edin. Oyun, farklı ırkların bir arada yaşadığı bir fantezi dünyasında geçiyor. Bu yerin adı Loria; insanlar, troller, elfler ve sayısız diğer garip türler var. Bir gün, iki insan krallığı çatıştı ve savaş çıktı. Ordusunu yönetmek ve egemenliğini düşman istilasından korumak için Endia Krallığı’ndan Prens Jave olarak oynuyorsunuz.

HAKİMiyet EKİBİ

Oyun birçok çekici ve heyecan verici seviye ile entegre edilmiştir; Elbette her seviyenin farklı zorluk seviyeleri vardır ve zorluk seviyesi seviyenize göre kademeli olarak artacaktır. İlk birkaç seviye sizi oyunla tanıştırır ve yönetilebilir seviyelerle nasıl oynanacağını öğretir. Seviye ne kadar yüksek olursa, düşman o kadar güçlü ve saldırgan hale gelir, bu da askerlerin savaş alanında en iyi pozisyonu alması için açık ve akıllı bir strateji gerektirir. Empire Warriors’ta 11 güçlü kahraman, 4 güçlü savunma kulesi ve 30’dan fazla farklı düşman türü bulunuyor. Her kahramanın farklı ve benzersiz bir görünümü ve yetenekleri vardır, her savaşta 3 kahramana kadar kullanabilirsiniz. Onları oyuna uygun şekilde düzenlemek için becerileri göz önünde bulundurun ve generaller için becerileri yükseltmeyi unutmayın, o zaman ordunuzun gücü önemli ölçüde artacaktır. Kuleler ayrıca güçlü savunma yeteneklerine sahip oldukları için her oyunda önemli bir rol oynar. Düşman zalim ve acımasızdır, bu yüzden öznel olmayın, en hesaplı önlemleri alın.

OYUN MODLARI VE MUHTEŞEM GRAFİKLER

Bu oyunun Turnuva, Büyük Savaş ve Kahraman Mücadelesi olmak üzere üç oyun modu vardır. Her oyun modu ek eğlence sunar; Bu oyunun eğlencesinin tadını tam olarak çıkarmak için üç modu da sırayla oynayın. Ek olarak, oyunun 2D grafikleri de sadelikleri ve karmaşıklıkları için takdir edilmektedir. Güzel savaş alanlarının yanı sıra çeşitli tekniklerin tadını çıkaracaksınız; Bazen büyük patlamalar meydana geldiğinde görkemli ve şaşırtıcı olanla da karşılaşırsınız. Empire Warriors, olağanüstü liderliğinizi ve stratejinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir yerdir. Güzel savaş alanlarının tadını çıkarın ve bu süper eğlenceli oyunla eğlenin.

İlgini Çekebilir  My Radio v1.1.44.0119 MOD APK — VİP KİLİTLER AÇIK

Özellikler :

* Çekici, eğlenceli ve ücretsiz Kule Savunma Çevrimdışı RPG Oyunları! Biz buna Kule Savunma TD Çevrimdışı Dövüş Oyunu (btd) diyoruz.
* Çevrimdışı mod, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.
* Yüksek kaliteli grafikler
* Elinizdeki tüm gücü düşünün, en uygun strateji ve taktiklere sahip olmak için düşmanınız hakkında dikkatlice öğrenin. Güçlü savunmalarınızı oluşturun ve muhteşem bir zafer kazanın!
* Bir strateji oyununda hem zorlu hem de ilginç olan 120’den fazla harita ve seviye.
* 4 yükseltilebilir seçenekle birlikte, farklı işlev ve güçlere sahip 5 tip savunma kulesi. Okçu, Büyücü, Savaşçı, Ejderha, Golem,…her şey senin.
* Farklı güç ve yeteneklere sahip 11 kahraman. BTD 6 savaşında savaşmak ve intikam almak için kahramanlarınızı seçin. Yenil ya da yenil, bu sana kalmış!
* Tüm vahşi patronları ve istilacıları kovmak için kahramanlarınızı güçlendirmeye yardımcı olacak 10’dan fazla benzersiz rün türü.
* Kendi kötü yeteneklerine sahip 30’dan fazla düşman türü. Köleleri küçümseme yoksa kaleni yok ederler!
* Bu bağımlılık yapan strateji, kule savunma ve bölge savunma oyununda yoğun patron dövüşü.
* 5 güçlendirme – en zorlu savunma anlarında gerçek kurtarıcılar.
* Efsanevi süper kahramanlara katılın ve kazanmak için tüm becerilerinizi kullanırken süper tehlikeli düşmanlara karşı savaşmaya başlayın
* Krallığınız barışçıl bir ülkede, yabancılar aniden ortaya çıktığında ve her zaman Nene’yi taciz etmenin yollarını bulduğunda, onların suistimal edilmesini önlemek için savaşmalısınız.
* Oyun, oyuncuları dramatik savaş alanlarına götürmek için uyumlu arayüz grafikleriyle tasarlanmıştır ve burada düşmanlarla çevrili olduğunuzda tehlikeli atmosferi hissedebilirsiniz.
* Dünyanın birçok yerinden farklı oyuncularla doğrudan savaşın; Bu, güçlü olanı bulmak için en büyük rekabet olacak, bu yüzden hepsini kazanmaya odaklanmalısınız.
* Bu oyunda rakiplerinizi yenmek için en iyi planları yapmak için yalnızca akıllı bir stratejiye ihtiyacınız var; Ayrıca akıllı silahlar kullanın ve düşmanı yok edin.

 

Empire Warriors Çevrimdışı Oyunlar v2.5.10 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

imparatorluk-savaşçı-v2-5-10-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.5.08-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.5.07-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.5.03-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.5.00-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.4.99-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.4.85-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.4.83-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-V2.4.68-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçı-v2-4-58-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçıları-kule-savunma-v2.4.57-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçıları-kule-savunma-v2.4.52-mod.apk

MOD

imparatorluk-savaşçıları-kule-savunma-v2.4.49-mod.apk