Empires & Puzzles 3 Apk Hile Mod Menü 50.0.0 İndir

İçindekiler

Empires & Puzzles 3 Apk Hile Mod Menü 50.0.0 İndir

Empires Puzzles Apk Android için ücretsiz indirin. Harika eklemeler ile bağımlılık yapan ve şaşırtıcı bir eşleştirme oyunu. Savaşçıları toplamanız ve onları savaşa göndermeniz gerekecek. Savaş derken, bulmaca tahtasını kastediyoruz. Combat Tüm eşleşen sistemi üzerinden yapılır. Bu nedenle, bunu daha önce kimsenin deneyimlemediği aksiyon dolu bir 3’lü eşleştirme oyunu olarak düşünmek istiyoruz.

Empires Puzzles Mod Apk Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunun 3’lü eşleştirme konsepti. Aynı renk, kalkanlar, rünler ve daha fazlasını eşleştirmeniz gerekecek. Bu yeterince kolay olmalı, değil mi? Ancak oyuna başlarken biraz kayıp görünebilirsiniz. Bunun nedeni, kalenize tanıtılmakla başlamanızdır. Kaynaklar için çiftçilik yapmak için kalenizi inşa etmek ve kişiselleştirmek sizin işiniz. Doğru, bu kaynaklar koleksiyonunuza daha fazla kahraman çağırmak için gerekli olacak. Yakında göreceğiniz gibi, kahraman toplamak oyunda büyük bir rol oynuyor. Kendinizi savaşta savunabilmek için bu kahramanlara ihtiyacınız var. Çağrılan her kahramanın belirli bir sıralaması ve kendisiyle ilişkili istatistikleri olacaktır. Hangi kahramanların en iyi olduğuna karar verdikten sonra, eşleştirmeye geri dönme zamanı.

Empires Puzzles Epik Özellikler

  • Match 3 sistemi daha önce hiç olmadığı gibi kullanılıyor. Düşmanlara hasar vermek için oyunun eşleştirme sistemini kullanın.
  • En son sürüm olarak, keşfedilecek ve deneyimlenecek tonlarca mevsimlik içerik bulacaksınız.
  • Kahraman Koleksiyonculuğu da oyunda büyük bir rol oynamaktadır. Kahramanlarınız olmadan düşmanlarınıza hiçbir şey yapamazsınız. Bu yüzden onları çağırın, toplayın ve sizin için savaşmaları için gönderin.
  • Üssünüzü inşa etmek, gelecekte kullanılmak üzere daha fazla kaynak üretecektir. Bu kaynaklarla daha fazla kahraman çağırabilir ve sonunda üssünüzü daha da yüksek destansı seviyelere yükseltebilirsiniz.
  • Eğitim ve giyinme, oyunun bir başka büyük faktörüdür. Her kahraman daha büyük seviyelere yükseltilebilir.
  • Savaşçılarınız için silah yapmak da uzun vadede yardımcı olacaktır.
İlgini Çekebilir  PREQUEL v1.59.0 MOD APK — GOLD KİLİTLER AÇIK

Empires Puzzles En Son Sürüm Grafikler

Oyunun grafikleri şaşırtıcı ve 2D olarak tasarlandı. Sanat tarzı, bu oyun türü için çok ikonik ve unutulmaz. Her savaşçı, kişiliği ve parıltısı ile patlarsa. Ek olarak, animasyonlar akıcıdır ve birçok farklı cihazda çalışır. Bu oyunu iyi çalıştırmak için güçlü özelliklere sahip bir Android’e ihtiyacınız yok.

Empires Puzzles Hile

Şimdi, eğer sürtünme hayranı değilseniz, sorun değil. İyi bir savaşçıya yetecek kadar kaynağa sahip olmak için saatlerce oynamanın ne kadar sıkıcı ve can sıkıcı olduğunu anlıyoruz. Sorunlarınıza hızlı bir çözüm var. Android için Empires & Puzzles Epic Match 3’ü indirmek için değiştirilmiş sürüm.

Bu sürümle şunları elde edebilirsiniz:

  • Empires & Puzzles 3 Apk Hile Mod Menü 50.0.0 İndir Oyun Hilesi
  • +Mod Menü
  • +Yüksek Hasar