Fantasy Heroes Epic Raid RPG v0.34 MOD (Menü + Sınırsız Para + Ölümsüzlük + Hasar) APK

Açıklama:

Fantasy Heroes Legendary Raid & Action RPG, yeni bir RPG’dir. Bir yıldan kısa bir süre içinde Legendary Raid, Diablo benzeri en iyi oyunlardan biri olan efsanevi bir RPG’nin ayak izlerini takip ederek bu türün hayranları arasında kült bir RPG haline geldi. Oyun dünyası muhteşem maceralar ve özelleştirilebilir karakterlerle dolu.

KARAKTER SEÇİMİ
Fantasy Heroes’da altı oynanabilir karakter vardır ve her birinin kendine özgü özellikleri ve savaş efektleri vardır. Diğer popüler aksiyon oyunlarından farklı olarak Fantasy Heroes, bir baskın partisi oluşturmak için bir değil üç karakter seçmenize izin veriyor.

BİR EKİP YÜKSELT VE GÜÇLENDİR
Herhangi bir RPG oyununda olduğu gibi, iki hedefiniz var: tüm kahramanlarınızın sınırlarını zorlarken son patrona ulaşmak. Oyun dünyasının uçsuz bucaksız dünyasında ekipman, silahlar, benzersiz iksirler ve sihirli oklar gibi gizli değerli eşyaların bulunduğu sandıklar bulabilirsiniz.

OYUN ÖZELLİKLERİ VE KISITLAMALARI
Legendary Raid, aktif bir internet bağlantısı gerektirmeyen RPG unsurlarına sahip çevrimdışı bir aksiyon oyunudur. Aksiyon türünün en iyi geleneklerinde renkli konumlar ve dinamik savaşlarla benzersiz grafikler sunar. Çevrimdışı RPG oyunu ayrıca, oyunu daha da heyecanlı kılan ve kendinizi olağanüstü maceralar ve aksiyon savaşları dünyasına tamamen kaptırmanızı sağlayan yüksek kaliteli arka plan müziği sunar.

Özellikler:

* Bütün bir kahraman grubunu kontrol edin – altı olası kahramandan partinizi oluşturun.
* Yüksek Kaliteli Mobil Grafikler – Kendinizi bu şaşırtıcı derecede güzel RPG dünyasına bırakın.
* Renkli Savaşlar – Savaş sırasında en sıradan saldırılar bile görsel efektleriyle gözünüze hoş gelecek.
* Roguelike & Adventure – Bu RPG dünyasında hazinelerin sizi beklediğinden emin olduğunuz hem açık alanlarda hem de kapalı mağaralarda seyahat edin.
* Teçhizat, kahraman ve beceri yükseltme sistemi – karakterlerinizi yükseltin, seviye atlayın, yeni yetenekler öğrenin ve karakter puanları belirleyin. Ekipmanınızı yükseltmeyi ve kahramanlarınızın becerilerini geliştirmeyi unutmayın.
* Güzel, atmosferik müzik – Telefonunuzda sessiz çalmaya alıştıysanız, kaybedecek çok şeyiniz vardır. Buradaki film müziği çok güzel, atmosferik ve hatta zaman zaman meditatif, ama neden bunun hakkında yazalım, bin kez okumaktansa bir kez duymak daha iyidir.
* Basit kontroller – kahramanlarınız sizin müdahaleniz olmadan ana saldırıları gerçekleştirir. Ve gerçek bir komutan olarak, savaşların gidişatını lehinize değiştirmek için karakterlerinizin özel yeteneklerini zamanında kullanırsınız. Rol yapma oyunumuzu internet bağlantısı olmadan tamamen ücretsiz, yani tamamen çevrimdışı oynayabilirsiniz. Karakter enerji sınırlarımız veya dönüş sayımız yok.

İlgini Çekebilir  TeaTV v10.2.7r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME

Fantasy Heroes Epic Raid RPG v0.34 MOD İndir (Menü + Sınırsız Para + Ölümsüzlük + Hasar) APK Ücretsiz

MOD

fantezi-kahramanlar-v0.34-mod.apk

MOD

fantezi-kahramanlar-v0-32-mod.apk

MOD

fantezi-kahramanlar-efsanevi-raid-v0.30-mod.apk