Farming Simulator 18 Apk Para Hileli Mod 1.4.0.6 İndir

İçindekiler

Farming Simulator 18 Apk Para Hileli Mod 1.4.0.6 İndir

Çiftçilik, her zaman dünyadaki birçok insanın temel geçim kaynaklarından biri olmuştur. Bu, özellikle arazinin geniş ve ekime hazır olduğu illerde yaşayan insanlar için geçerlidir. Bu nedenle çiftçilik konusunda birçok oyun yapılmıştır. Çiftçiliği seviyorsanız, buna bayılacaksınız! Farming Simulator 18 Apk İndir GIANTS Software tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Şu anda Google Play Store’da 500 binden fazla indirmesi var. Bu oyunda, kendi çiftliğinizi yönetiyorsunuz ve birçok çeşit mahsul ekiyorsunuz. Bunun dışında koyun, domuz, inek ve daha fazlası gibi çiftlik hayvanlarına bakabilirsiniz! Ayrıca ormancılıkta yer alıyorsunuz ve ürünlerinizi pazarda satıyorsunuz! Bu oyunda bekleyebileceğiniz birçok özellik var!

FS 18 Apk İndir

Çiftlikler, tüm dünyada en kazançlı ve her zaman popüler olan işletmelerden biridir. Çiftlikler, süpermarketlerin müşterilere sattığı taze mahsuller sağlar. Çiftlikler olmasaydı, masada yiyecek yiyeceğimiz olmazdı. Çiftçiliği seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!

FS 18 Apk, GIANTS Software tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Bu oyunun şu anda Google Play Store’da 500 binden fazla indirilmesi var. Bu, popüler Farming Simulator 18 Apk hilesiz serisinin devamı niteliğindedir. Ve bunda modern bir çiftçi olacaksın. Buğday, mısır, kanola, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği gibi birçok mahsulü ek ve hasat et! Ek olarak, çiftçiliği kolaylaştıracak 50’den fazla tarım aracı ve makinesi toplayacaksınız!

Farming Simulator 18 Hileli Apk İndir

Farming Simulator 18, kendinizi eksiksiz bir çiftçilik deneyimine kaptırmanızı sağlayan harika bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Bitkileri ek ve hasat et, hayvancılıkla ilgilen ve ormancılığa gir! İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Çiftçilik, pek çok insanın anlamadığı kadar karmaşık ve karmaşık bir süreçtir. Bu nedenle, yalnızca tecrübeli çiftçiler bu işe girebilir. Çiftçiliği seven insanlardan biriyseniz, Farming Simulator 18‘i seveceksiniz! Bu oyun tam bir çiftçilik simülasyon deneyimi sunuyor. Ekin ekmekten hasada kadar hepsi var! Çiftçiliği kolaylaştırmak için farklı türlerde tarım araçları ve makineleri de kullanabilirsiniz! Ancak, bu oyunda sıkı çalışmayı yenemezsiniz. Ama isterseniz size yardımcı olmaları için yardımcıları arayabilirsiniz!

İlgini Çekebilir  VIMAGE Fotoğraf Canlandırma v3.6.0.2 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya…

Farming Simulator 18 Mod APK – Sınırsız para

Farming Simulator 22 APK Mod Sınırsız para ile şu anda özgürce çiftçiliğin tadını çıkarabilirsin! Karakterini yarat ve şu anda oyundaki en iyi çiftçi ol!

  • Farming Simulator 18 Apk Para Hileli Mod 1.4.0.6 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para