Futbol Kupası 2022 Futbol Oyunu v1.20.4.6 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Soccer Cup 2021, oyuncuların dünya çapında güçlü takımlara ulaşacağı ve birçok maçı geçeceği bir futbol oyunudur. Zorlukları tamamlamanız veya başka bir takımla yüzleşmeniz gerektiğinde bu oyunun deneyimi çok çeşitlidir. Aynı zamanda mümkün olduğunca çok jeton kazanmaya çalışacak ve birçok sezonda hayatta kalmak için güçlü takımların kilidini açacaksınız.

GERÇEKÇİ 3D OYUNLARA KATILIN
Futbol oyunlarını seviyorsanız 2021 Futbol Kupası’nı kaçırmayın. Birçok rakibi yenmek ve kazanan olmak için dünya çapında favori takımları kontrol etme fırsatınız var. Aynı zamanda, iyi paslar elde etmek için oyuncuları kontrol etmeniz gerektiğinden oyun boyunca her zaman oyuna dikkat edeceksiniz. Seviyeye yaklaşmak istiyorsanız, her zaman pratik yapmak ve kontrol becerilerinizi kademeli olarak geliştirmek için modlar vardır.

BİRÇOK ZORLU OYUNA KATILIN
Futbol Kupası 2021’e başladığınızda, ilgili kontrol bilgilerini almak için bir eğitim ekranına katılmanız gerekir. Oynatıcınızı iki elinizle kontrol ediyorsunuz ve önünüzdekine göre geçiş, şut veya sürat butonlarını seçiyorsunuz. Eylemlerin çeşitliliği nedeniyle, elbette bu seviyeleri doğru bir şekilde geçmelisiniz. Hâlâ becerilerinize güvenmiyorsanız, Pratik modu uygun moddur.

GÜÇLÜ SPORCULARIN VE TAKIMLARIN KİLİDİNİ AÇIN
Her takım oldukça farklı bir listede önünüzde beliriyor ancak Soccer Cup 2021 hepsini oynamanıza izin vermiyor. Özellikle, yüksek istatistiklere sahip bazı takımlar genellikle yasaklanır ve bunların kilidini açmak için belirli bir miktarda jeton gerekir. Aynı zamanda, bu paraları almanın birçok yolu olacak, örneğin B. Başarıları tamamlama. Oradan, mümkün olduğu kadar çok takımın kilidini açmaya çalışan seviyelerde ilerlemek için çok zaman harcayacaksınız.

Özellikler:

* Sevdiğiniz bir takım seçin
Futbolcular için en büyük zevklerden biri favori bir futbol takımı seçmektir. 2021 futbol kupası size bu hissi verecek. Farklı ülkelerden bir dizi seçkin ekiple, oyunun başından itibaren hayatınızın “gerçek aşkını” seçebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  MORTAL KOMBAT Mobile v3.4.1 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ

* Herkes için birçok çekici mod
Soccer Cup 2021, size en talepkar oyuncuları bile tatmin edebilecek birçok oyun modu getiriyor.

* Takımınızı zafere taşıyın
2021 Futbol Kupası’nda bireysellik en büyük önceliktir. Sahadaki oyun tarzınız ve hareketleriniz titizlikle uygulanıyor ve gerçeğe yakın. Gerçekten bir kişinin rolünü oynamıyorsunuz; Ekibinizdeki herkes olacaklar. Takımın daha iyi puan almasına yardımcı olmak için topa en yakın veya daha “stratejik” bir pozisyonda takım karakterinizi kontrol edersiniz.

* Taktikler takdir edilir
Topun yakınındaki her kişiyi kontrol edebileceğiniz için, takımınıza puan kazandırmak için en akıllı, en uygun pasları ve hatta şutları yapmanız gerekir. B.: hareket etme, top sürme, tekme atma, dilimleme, kazanma… gibi her zaman yapmak, denemek ve deneyimlemek istediğiniz her şey bu büyüleyici kompakt futbol simülasyon oyununa dahildir.

* Grafik ve ses
Futbol Kupası 2021, dünyanın her yerinden oyunculardan birçok olumlu eleştiri aldı. Oyuncuların hareketleri çok doğal, ancak her biri geniş alanın sadece küçük bir parçası. Oyunda olan her şey basit görünüyor. Ancak herkesin aşina olduğu şeyleri yapmak için başarılı olmak için sert olmalısınız, aksi takdirde birçok ciddi hataya sürüklenirsiniz.

Futbol Kupası 2022 Futbol Oyunu v1.20.4.6 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

futbol-fincan-2022-v1.20.4.6-mod.apk

MOD

futbol-fincan-2022-v1.20.1.1-mod.apk

MOD

futbol-fincan-2022-v1.20.0.1-mod.apk