Gangster Crime Mafia City Apk Mod Para Hilesi İndir 1.53

Bu, Zego Global Publishing’ten bir suç oyunu. Eski Mafya Şehri vaftiz babanızın ölümünden sonra başlıyor. Aile çılgınca yeni bir patron arıyor ve ailenizin mirasını korumak size düşüyor. Asıl amacınız şehrin mafya çetelerini liderliğiniz altında birleştirmek ve kendinizi şehrin en güçlü donu olarak kurmaktır. Yol boyunca, mafya imparatorluğunuzun kaderini çok iyi belirleyebilecek önemli seçimler yapmanız gerekecek. Gangster Crime Mafia City Apk, acımasız suç dünyasını hayata geçiren şaşırtıcı derecede gerçekçi grafiklere sahip. Ayrıca sizi saatlerce bağlayacak ilgi çekici ve ilgi çekici bir hikayeye sahiptir.

Gangster fantezilerinizi gerçekleştirecek bir oyun arıyorsanız, Gangster Crime Mafia City’den başkasına bakmayın! Oyun yalnızca 139 MB’dir ve Android ve üzeri cihazlarda en iyi şekilde  çalışır. Bu çekim açık bir dünyada gerçekleşir. Vaftiz babanızın ölümünden sonra şehir, Grand Theft ve Amerikan gangsterleri tarafından saldırıya uğrar. Bir Amerikan gangsterini oynayacak ve Gangsters Vegas City’nin her köşesini keşfedeceksiniz. Rakip çeteleri yok etmeye yardımcı olacak ipuçları ve istihbarat aramalısınız.

Yeterince bilgi topladığınızda, saldırınızı planlama zamanı. Her görev benzersiz zorluklar sunduğundan, silahlarınızı ve müttefiklerinizi dikkatli seçmelisiniz. İşiniz bittiğinde, düşmanlarınızla savaşma ve Amerikalı gangsterlere şehrin gerçek patronunun kim olduğunu gösterme zamanı! Şehirde barışı ve düzeni sağlamayı unutmayın ve en iyi kral olacaksınız. Mafya Şehri suç ve şiddet dolu. Küçük çaplı bir haydut olarak başlıyorsunuz ve şehirdeki en korkulan gangster olmak için yavaş ama emin adımlarla merdiveni tırmanıyorsunuz.

Bunu yapmak için kaçakçılık, şantaj ve şantaj gibi suç faaliyetlerinde bulunmalısınız. Ayrıca diğer mafya aileleri için çalışarak kaynaklarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Oyun, her tarafı tehlikelerle dolu açık bir ortamda geçiyor. Dikkatli ve düşman kuvvetleri ve polisle yüzleşmeye hazır olmalısınız.

İlgini Çekebilir  XCars Street Driving v1.30 MOD (Para/Kilitsiz/Reklamsız) APK

İçindekiler

Gangster Crime Mafia City Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Gangster Crime Mafia City Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte.Gangster Crime Mafia City Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Gangster Crime Mafia City Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Gangster Crime Mafia City Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Ayrıca güzel bir oyun olan 3D Car Series Conquer Apk ve tüm zamanların en popüler oyunu EA FC Mobile 24 Beta Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.

  • Gangster Crime Mafia City Apk Mod Para Hilesi İndir 1.53 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız PARA