Getting Over It Apk Para Hilesi Mod indir 1.9.6

İnanılmaz, basit grafiklere sahip bir oyun, ortalama grafikler sadece birkaç gün içinde on milyonlarca indirme ile dünya çapında bir ateş oluşturabilir. Bennett Foddy tarafından geliştirilen Get Over It Apk 2022 dağa tırmanma oyunu apk, engellenmiş bir oynanışa sahip ucube, eğlenceli ve esprili bir oyundur. İnanmayabilirsiniz ama Google’da “Getting Over It” aramasını deneyin, bu oyunla ilgili milyonlarca sonuç var.

Oyunu ilk denediğimde, süper çamurlu oynanışı için buna gülmek zorunda kalacağınıza ikna olmuştum. Çıplak bir adam olacaksın ve alt gövdeyi bir kavanoza hapsedeceksin. Sahip olduğun tek şey bir balyoz ve kaybettiği pantolonunu bulma yolculuğunda o balyozla dağa tırmanan bu adamı kontrol etmelisin.

Getting Over It Apk Son Sürüm

Mizahın yanı sıra, Başlarken’in oynanışı da Flappy Bird olarak çekingenlik getiriyor. Getting Over It Apk Son Sürüm oyununda sayısız arazi türü var ve onları geçmenize yardımcı olacak yalnızca bir çekiciniz var. Mümkün olduğunca ilerlemek için bu çekici yol boyunca dallar, uçurumlar gibi herhangi bir yüzeye bağlamanız gerekir. Basit deyin ama oynamaya çalışın, biraz dediğim gibi kolay değil.

Getting Over It Apk Oyunun zorluğunun nedeni, engellerin ve uçurumların tehlikeli ve dik olmasıdır. Akıllıca bir hareket taktiğiniz yoksa birkaç gün takılıp kalabilirsiniz. Sadece birkaç hata uçurumdan düşmenize ve en baştan geri tırmanmanıza neden olabilir. Bu, ister grafik ister karmaşık bir hikayeye sahip olsun, üzerinde saatler harcamanıza neden olacak.

Getting Over It Apk Donwload, PC ve Smartphone’da piyasaya sürüldüğünde, Başlarken Diğer oyunlar gibi popüler bir isme sahip değildi. Ancak dönüm noktası, dünyanın en popüler Youtuber’ı Pewdiepie’nin bu oyunu oynayan bir video kaydetmesiyle geldi. Ve bu oyunun neşesi ve zorluğu dünya çapında milyonlarca oyuncuya yayıldı. Faker, Huni, Pewdiepie gibi oyun dünyasındaki ünlü kişilerin de bu oyundaki görevi aşması saatler sürdü. Bir oyunun bu kadar hızlı ve büyük bir etki yaratma gücüne sahip olması nadirdir.

İlgini Çekebilir  Otherworld Legends v1.17.3 MOD APK — SINIRSIZ ELMAS HİLELİ

  • Getting Over It Apk Para Hilesi Mod indir 1.9.6 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • Nasıl Yüklenir
  • Sitemizden para hileli apk dosyasını indirin
  • İndirdiğiniz dosyayı telefonunuza kurun