Gezegen Bombacısı! v7.4.1 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Gezegen Bombacısı! – Android için oyuncuları galakside bir yolculuğa davet eden çok ilginç bir arcade oyunu. Bunda kullanıcı gezegenleri arar ve onları sadece hava kuvvetleriyle değil çeşitli hava kuvvetleriyle yok eder. Bir uzay nesnesini havaya uçurmak için farklı türde bombalar, roketler, paraşüt ekipmanları uygulamanız ve lazer topları ile yörünge uyduları kullanmanız gerekiyor. Herhangi bir uzay nesnesini en hızlı şekilde yok edecek en savunmasız yerlerden vurulmalıdır.

Galaksiyi keşfedin ve gezegenleri yok edin

Ama oyunlar için bu yapılabilir bir şey. Dünyanın en popüler gündelik oyun üreticisi VOODOO, benzer içeriğe sahip bir ürün piyasaya sürdü. Bildiğiniz gibi, oyunları basit işletim mekanizmaları kullanır. Bu yeni oyun için eğer oyuna karşı savaşırsanız. Oyunu başlatmak ve roketin performansını artırmak için ekrana tıklayın. İmha silahları, yok edilene kadar bir gezegene sürekli ateş edecektir. Her ne kadar bu oyun oldukça basit olsa da, boşta bir oyunla aynı mekanizmayı kullandığı için. Ama bunu denediyseniz, farklılıkları göreceksiniz. Bir oyun ekranına girmek, size nispeten düşük hasarlı ancak hızlı iyileşme süresi olan en temel roket türünü verir. Oyuncuların hedefi yok etme sürecini hızlandırmak için sürekli olarak spam göndermelerine izin verilir.

Becerilerinizi geliştirin ve patronları bozguna uğratın!

Oyuncunun yok etmesi gereken hedef bir gezegendir. Temel olarak, gezegenin kabuğundan gezegenin merkezine doğru yansıyan eşmerkezli dairelere sahip büyük bir dairedir. Bir roketin gücüne dayanarak, gezegenin yüzeyine zarar verebilir. Bu, yüzey sertliğine ve gezegenin kalınlığına bağlıdır. Füze komut tuşuna bastığınızda bu gezegene tıkladığınızda füze otomatik olarak ateşlenecektir. Gezegenin merkezini ekrandan yok edene kadar gezegen hasar görmeye devam edecek. Her gezegenin, giderek daha güçlü roketler kullanmanıza neden olan farklı özellikleri vardır. Ancak performansı artırmanın başka yolları da var. Performansı artırmak için ekranın altında bir dizin kutusu vardır. Yükseltmeler, güçlendiriciler, roketler ve daha fazlası gibi etiketlerin hepsinin, oyuncuların yükseltebileceği kendi istatistikleri vardır. Roketler gezegeni yok ederse, bazı noktalar var. Bu numaralar, performans yükseltilirken kullanılır. Ekranda tıklamanız için görüntülenen 14 silah var. Her silahın belirli bir zamanı olduğu için bunları akıllıca kullanın. Sonuçta, bu sadece sıradan bir oyun, yani oynanış oldukça basit. Tadını çıkar.

İlgini Çekebilir  TeaTV v10.4.0r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME

Gezegen Bombacısı MOD özellikleri:

Sınırsız para.
kullanırken not

Lütfen internetinizi kapatın yoksa oyun zorla kapatılacaktır.

Gezegen Bombacısı! hakkında son sözler

Ben bir Star Wars hayranıyım, bu yüzden kozmik oyunlar beni her zaman heyecanlandırır. Eğlenmek için basit bir oyun arıyorsanız o zaman Planet Bomber akla geliyor! oldukça uygundur ve deneyebilirsiniz. Her zamanki gibi oyun, önce oyunun ücretsiz bir iOS sürümünü, ardından Android sürümünü yayınlıyor.

Planet Bomber’ı indirin! v7.4.1 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

MOD

Gezegen-bombardıman-v7.4.1-mod.apk

MOD

Gezegen-bombardıman-v7.3.6-mod.apk

MOD

Gezegen-bombardıman-v7.3.4-mod.apk

MOD

Gezegen-bombardıman-v7.2.3-mod.apk

Planet Bomber Nasıl İndirilir ve Kurulur!?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.