Gizli Kedi Ormanı v1.7.89 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
Gizli Kedi Ormanı – Kullanıcıyı sakin bir ormanın ortasındaki bir kulübeye götüren rahatlatıcı bir gündelik oyun. Oyuncu bu konutu inşa etmeli ve içinde yaşayacak yavru kedilere sahip olmalıdır. Odaları dekore etmek için oyuncu, mobilya ve diğer eşyaların yapıldığı ormanda toplanan malzemeleri kullanabilir. Ayrıca, evcil hayvanlar için daha fazla balık yakalamak için balık havuzunu düzenli olarak ziyaret etmek gerekir. Yavaş yavaş, oyuncu yeni kedilerin kilidini açabilecek ve onları koleksiyonunuza ekleyebilecek.

sevimli oyun
Şu anda oynayabileceğiniz pek çok heyecan verici oyun var ve bunların çoğu aksiyon türünde. Atış, yarış, dövüş ve daha pek çok şeyden keyif alacaksınız. Ama bu stresli oyunları sadece stresinizi artırabilecekken neden oynamakla uğraşasınız ki?

Kafanıza beyaz saç ekleyen oyunlar oynamak istemezsiniz! Bunun yerine Secret Cat Forest gibi gündelik oyunlar oynamalısın. Bu kediler, rahatlama ve el sanatları hakkında bir oyundur.

IDEASAM’ın bu oyununda bugün en iyi ve en rahatlatıcı deneyimi yaratabilirsiniz. Kedilerle arkadaş olurken ve evin etrafında eşyalar yaparken çok eğleneceksiniz.

Bir sürü balık, odun ve diğer eşyaları yakalayarak günümüzün en iyi orman evini inşa edebilirsiniz. Üstelik burada evinize gelebilecek pek çok kedinin keyfini çıkarırken siz de fotoğraflarını çekip duvar kağıdınız haline getirebilirsiniz. Burada eğlenecek çok tatlı şeyler var!

Bu oyun pitoresk arka planlar, rahatlatıcı müzik ve sevimli kediler içeriyor!

KEDİLERLE RAHAT BİR HAYAT YAŞAYIN
Gizli Kedi Ormanı içeriği, oyuncuları meşgul veya stresli olmak yerine rahatlamaya odaklanmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, rahat ve arkadaş canlısı hayvanlarla dolu bir yaşam, her zaman çok fazla pozitif enerjiye sahip olmak için her zaman en iyi kararlardan biridir. En önemlisi, oyuncular sevimli kedilerle yaşadığında ve zamanın huzur içinde geçmesi için çok eğlenceli aktiviteler yaptıklarında her şey daha eğlenceli.

TEMALI TASARIMLARLA EVİ YENİLEYİN
Oyuncular sadece bir ormanda huzurlu bir hayatın tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda kedilerle yaşamak için en rahat ve ferahlatıcı evi yaratırlar. Oyun, herkesin bireysel tercihe veya hayal gücüne dayalı olarak farklı ayırt edici tarzlarda dekore etmesine veya tasarlamasına izin verir. Neyse ki, iç tasarım sistemi esnek ve yenilikçidir, böylece herkes tüm ev için en rahat atmosferi yaratabilir.

KEDİLERLE DERİN ORMAN İÇİN YOLCULUK
Gizli Kedi Ormanı, oyuncuların kedilerle en güzel anları keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için yeni bir yolculuktur. Oyuncu ne kadar derine inerse, o kadar fazla kaynak ve nadir bulunan hayvanlar yavaş yavaş ortaya çıkar ve en güzel fotoğrafları bile çekmesine izin verir. Keşfetmenin yanı sıra, insanlar yaşam veya sonraki el sanatları için gerekli birçok eşyayı toplayabilirler.

İlgini Çekebilir  Quizlet PLUS v6.10.3 MOD APK — Yeni bir dil ve daha çok kelime öğrenin

DOĞAL MALZEMELERLE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEYİ YAPIN
Oyuncuların yalnızca temel öğeleri yapmak için gerekli kaynakları toplaması gerektiğinden, oyun içi üretim sistemi kullanıcı dostu ve basittir. Oyuncuların bazen mobilyalar, oyuncaklar ve kediler için günlük eşyalar dahil olmak üzere yeni şeyler üretmesi gerekir. Eşleşen nesneye bağlı olarak, oyuncu ve kediler arasındaki aşk artacak ve kedi severler için daha fazla yeni içerik açılacaktır.

Sezgisel KONTROLLER VE ETKİLEŞİMLER
Gizli Kedi Ormanı’ndaki dünya, oyuncuların en görkemli manzaraları keşfetmesi veya tadını çıkarması için birçok alan olduğu için de öne çıkıyor. Bu nedenle, oyunun kontrol mekanizması esnektir ve insanların tüm animasyonlu öğelerle kolayca hareket etmesine veya etkileşime girmesine olanak tanır. Oyuncular kedileri hiperaktif hale getirmek veya güzel hamleler yapmak için birçok olağanüstü şeyle etkileşime girdikçe birçok yeni eylem de açılacak.

DAHA FAZLA KEDİ TOPLA VE DÜŞÜN
Ayrıca oyuncuların birçok kediyle yaşayabileceği bu oyunda kedi çeşitliliği de dikkat çekicidir. Tabii ki, kediler için özel olarak daha fazla oda inşa etmeleri ve rahat ve meşgul bir aile oluşturmak için en sevdikleri yiyecekleri pişirmeleri gerekiyor. Oyuncular, oyunun üstün görsel kalitesi aracılığıyla güzelliklerine veya şıklıklarına hayran olmak için birden fazla kediyle doğrudan etkileşime girebilir.

Oyuncular sorunlarını unutmak ve kediyle yeni bir hayata başlamak istiyorlarsa, Gizli Kedi Ormanı mükemmel bir seçimdir. Oyun aynı zamanda derin ve hayat dolu, zanaatkarlık, dekorasyon ve macera gibi ayrı bir yaşamı zarif bir şekilde inşa etmek için birçok büyüleyici deneyim yaratıyor.

Özellikler:
* Oynaması kolay, sezgisel kontroller!
* Gündüz/gece döngüsü (gerçek zamanlı)
* Düzinelerce sevimli kedi yavrusu
* En şirin animasyonlar
* Güzel hareketli arka planlar
* Google Play oyun hizmetine bağlı (bulut)

* En yavaş ve dikkat çekici oyun, yoğun, sessiz ormandaki rahat yaşamı ve farklı görünümlere sahip meşgul kedileri vurgular.
* Sürükleyici keşifler için ormanı, çevreyi ve yakındaki kasabayı keşfetmek için sorunsuz bir deneyim için sezgisel kontroller.
* Yaratıcı ve sevimli tarzlarla evi tasarlarken oyuncuların en iyi hayatlarını yaşamalarına izin veren yenilikçi ev yenileme faktörleri.
* Oyuncuların kedi ve kişisel ihtiyaçlar için eşya, mobilya ve aktivite satın almak için daha fazla para biriktirmesine yardımcı olan basit işçilik sistemi.
* Kediler temalı mini oyunlar ve oyuncuların en sevdikleri kedilerle olan bağını güçlendirecek güzel eylemlerle en iyi anın tadını çıkarın.

MOD

gizli-usta-v1-12-7-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-54-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-43-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1.7.21-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1.7.17-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1.7.15-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-8-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-7-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-6-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-7-1-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-6-60-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-6-54-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-6-52-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-6-50-mod.apk

MOD

gizli-kedi-orman-v1-6-46-mod.apk