Gizli Otel Miami Gizem v1.1.94 MOD (Sınırsız Para + Yıldız + Enerji) APK

Açıklama:

Hidden Hotel: Miami Mystery MOD Madeni Paralar/Yıldızlar – Çeşitli konuların gerçek bir arayıcısınız, gizemleri ve bilmeceleri çözmeyi seviyorsunuz, o zaman bu oyun tam size göre çünkü içinde, bir maceraya atılmak için keşfederek birçok gizemi keşfedebilirsiniz. birçok ilginç şeyi gizleyen eski bir otel. Bu eski otelin sahibinin alıcısı olarak, onu tarzınıza göre dekore edebilir, bu oteli tasarlayabilir ve böylece içini güncelleyebilirsiniz. Unutulmaz bir macera yaşayacağınız ve heyecan verici hikayeler öğreneceğiniz günlük görevleri tamamlayın, yeni ilginç kalıntılar ve nesneler arayın.

Öykü

Hidden Hotel: Miami Mystery, 7 yıldır kayıp olan büyük bir otel sahibi hakkında bir makale ile kısa bir açılış sahnesine sahiptir. Tüm prestijli otel şimdi bir torununa devredildi. Sen bu şanslı genç adamsın. Aslında buna şans mı diyorsun bilmiyorum. Gideceğiniz yer artık otel denilemez. Hepsi sadece büyük, eski, dağınık, insanlara uygun olmayan özensiz bir bina.

Dedenizin OTELİNİ YENİDEN AÇIN
Gizli Otel’de oyuncu büyükbabasının oteline döner ve kaldığı yerden devam eder. Ancak uzun süredir terk edilmiş durumda, bu nedenle otel boyunca dağılmış çok sayıda mobilya göreceksiniz. Bu oyunda yapmanız gereken görevin otelin tüm yönlerini yenilemek olduğunu tahmin ettiniz ve oynanış birçok oyuncu için tamamen anlaşılır. Görevler aracılığıyla önünüze çıkan işleri bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA YILDIZ KAZAN
Hidden Hotel’de oyuncuların mümkün olduğunca çok altın yıldız kazanmak için basit bir iş yapması gerekiyor. Elbette bu işlem Homescape’e benzer başka bir oyun ekranına entegre edilecek. Temizleme aşağıdaki gibi yapılır. Oyunda yapmanız gereken işi görüyor ve üzerine tıklıyorsunuz. Bundan sonra harcamalar için sarı yıldızı göreceksiniz ve yeterli kaynağınız yoksa arama katmanına katılmanız gerekecek.

OYUNCULARA ZORLUK YAPACAK BİRÇOK SEVİYE
Göreviniz basit ve elbette Hidden Hotel’deki bölümleri tamamlamanız zaman alacak. Zamanla, tamamen farklı zorluklarla birçok seviye yaşayacaksınız. Her alanda öğeler vardır ve bunları ayrıntılı olarak bulmak için alanı yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, nesnelere dokunamazsanız, oyuncular yardım işlevini kullanabilir.

İlgini Çekebilir  Facetune, Lightricks Editörü v2.18.0.2 VİP PREMİUM MOD APK — TÜM ÖZELLİKLER AÇIK

Özellikler:

* Basit ve anlaşılır oyun
Hiçbir oyuncu karmaşık bir oyun deneyimi yaşamak istemez çünkü bir oyunda sadece rahatlamak ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak isterler. Hidden Hotel: Miami Mystery, basit hikayesi ve oynanışı ile anlaşılması kolaydır, bu nedenle her yaştan herhangi bir oyuncu tarafından oynanabilir.

* Karakterler ve süslemeler
Oyuncular bir maceraya atılırken birçok sevimli ve iyi tasarlanmış karakterle karşılaşacaklar. Şüphesiz tüm sorunlarınızda size yardımcı olacaklar, faydalı bilgiler verecekler ve eğlenceli sohbetler edecekler. Bu karakterler gerçek oyuncular olmasa da etkileşim kurmak her zaman eğlenceli ve canlıdır.

* Bir profesyonel gibi arayın
Hidden Hotel: Miami Mystery diğer bulmaca oyunlarından farklı çünkü Sherlock Holmes’ta bir dedektif gibi hissedeceksiniz! Her sahne diğeriyle tezat oluşturuyor ve oynadıkça zorluk artıyor. Oyun, gözlem duygunuzu harekete geçirecek ve sizi nihai hedefe yönlendirecektir.

* Güçlendiriciler
Oyuncular beklemedikleri bir yerde sıkışıp kalabileceklerinden, ayrıntıları bulmalarına yardımcı olmak için arama araçlarını kullanabilirler. Güçlendiriciler, öğeleri daha hızlı bulmak ve ilerlemeyi hızlandırmak için yararlı bir özelliktir. Örneğin, bir fener gizli nesneleri vurgulayabilir, bir saat size fazladan zaman verebilir veya bir anahtar öğeleri yerinde açar ve bir radar tüm öğeleri bir saniyeliğine gösterir. Bir eşya bulamazsan uygun bir güçlendirici kullanmayı unutma!

* Arama modları
Yukarıda da bahsettiğim gibi Hidden Hotel: Miami Mystery diğer oyunlara benzemiyor. Geliştirici, Word Search, Silhouette, Reverse Words, Spider Web ve Coins gibi oyuncuların keyfini çıkarması için çok sayıda arama modu ekledi. Bu özelliklerin piyasaya sürülmesi, oyuncuların oyundan daha da fazla keyif almalarını sağlayacak!

Gizli Otel Miami Gizem v1.1.94 MOD (Sınırsız Para + Yıldız + Enerji) APK Ücretsiz İndir

MOD

gizli-otel-miami-gizem-v1.1.94-mod.apk

MOD

gizli-otel-miami-gizem-v1-1-91-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-90-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-89-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1.1.87-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1.1.87-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1.1.86-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-83-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1.1.79-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1.1.79-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-78-1-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-78-mod.apk

MOD

gizli-otel-v1-1-77-1-mod.apk

MOD

gizli-otel-miami-gizem-v1.1.76-mod.apk